Pohádky z parkoviště

Pohádky z parkoviště https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177850/pohadky-z-parkoviste-177850.jpg 4 23 10

Parkoviště plná aut se zdají být jen tichými řadami barevných plechových strojů. Nenechte se ale mýlit. Pod kapotou to žije. Každý motorista by mohl vyprávět jedinečný příběh svého věrně sloužícího vozu a stejně tak každé auto má v zásobě kupu historek o svém řidiči. Jako lidé odpradávna při setkání mluví, klábosí a tlachají, také auta na parkovišti toho napovídají... hotové pohádky. Zrovna jako v této knížce, ve které vás staroušek automobil provede světem, který voní benzinem a naftou.... celý text

LadidaX
09.12.2023 2 z 5

Syn byl opravdu spokojen, já jsem čtení spíš protrpěla. Jsem ráda, že je to za mnou. Ale ono asi není lehké psát kvalitní beletrii o autech. Syn auta miluje a jsme rádi, že jsme měli vůbec po čem sáhnout.

adela2316
30.01.2023 5 z 5

Moc pěkná kniha pro děti a kluky zejména. Synovi se kniha moc líbila, četli jsme ji zatím dvakrát. Určitě doporučuji.

lyrra
30.04.2022 3 z 5

Pro milovniky auticek jako delane. Stylisticky to neni takova radost cist jako treba pohadky od autorky Krolupperove, presto pribehy jsou mile a vesele. Krasna jednoducha oddechovka pred spanim:)
(pozn. Psano z mobilu bez diakritiky)

kikies
24.03.2021 5 z 5

Roztomilé pohádky pro malé milovníky motorismu. Syn si je velice zamiloval a ani pro předčítajícího dospěláka se nejedná o žádné utrpení. Krátké, srozumitelné a smysluplně provázané. Vhodné i pro menší děti.

tabaluga
23.02.2021 5 z 5

Četla jsem dětem před spaním, kniha se jim moc líbila. Byl hezky udělaný přechod mezi jednotlivými kapitolami a nakonec to dobře dopadlo i pro starého brouka:-)

jasmína
04.07.2019 5 z 5

Kniha poučná a dcerku hodně zaujala, a to je hlavní..

Ishir
10.10.2018 5 z 5

skvělé příběhy

MaxQ
11.09.2017 3 z 5

Tak tahle knížka nám doma nesedla. Příliš dlouhé věty, příliš mnoho pro děti nesrozumitelných slov... Ale obrázky jsou pěkné.

Lucissia
23.10.2016 5 z 5

Naprosto krásná knížka, když jsem ji synovi koupila k pátým narozeninám, netušila jsem, že to bude taková bomba. Fakt. Sama jsem se těšila na večerní předčítání a výjimečně u nás neprobíhaly věty typu: Když si neuklidíš hračky, večer nečtu! Samotné by mi to bylo líto, a tak jsme nad knížkou strávili pár nádherných večerů a proto ji řadím k perlám typu Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána... nebo Tatínku, nezlob... Kouzelné příběhy nás moc bavily, vše mělo hlavu i patu, věty stylisticky naprosto dokonalé, občas přihozen vtípek, kterému rozumí hlavně dospělák a to vše korunováno bombastickými obrázky. Spokojenost veliká a všem doporučuji. :-)

Zlobidlotedy
16.03.2016 5 z 5

Úžasná knížka o opuštém autíčku na parkovišti , které si vypráví s plechovými kamarády své zážitky .. Bude se určitě líbit všem klukům ...

Kniha Pohádky z parkoviště je v