Pohádky z mechu a kapradí

Pohádky z mechu a kapradí https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244403/bmid_pohadky-z-mechu-a-kapradi-244403.jpg 5 45 12

Bohatě ilustrované vyprávění o dvou skřítcích podle známého televizního večerníčku.

Zemlja
08.10.2023 5 z 5

Krásná milá knížka, nezaměnitelné ilustrace.

Hakate
23.08.2022 5 z 5

Pěkná pohádková knížka, příběhy známých večerníčkových skřítků

Turlogh
08.07.2022 4 z 5

Pěkně udělaná pohádka dle televizních večerníčků. Howgh.

Karoley
01.01.2022 5 z 5

Křemílka a Vochomůrku nám četl táta před spaním, se sestrou jsme uměly odříkávat celé pasáže ;)) Skvělá kniha, doporučuji!

petraj30
04.01.2020 5 z 5

Jako malá jsem milovala knížku i večerníček a před spaním jsme s bráchou poslouchali namluvené pohádky z gramofonových desek.
Není to tak dávno, kdy jsem tenhle rodinný poklad objevila v babiččině knihovně. Teď je to jedna z dalších našich oblíbených večerníčkových pohádek, ale nejdříve si prohlédneme v televizi a teprve potom si stejný díl přečteme.
Tenhle večerníček jsme v současné době vyměnili za jiný, ale vždy se k němu s radostí budeme vracet a v naší knihovničce mu náleží čestné místo. Je to jeden z nejkrásnějších večerníčků. Děkujeme:-)

JulianaH.
22.09.2019 5 z 5

Z Pohádek mi bylo předčítáno ráno před odchodem do školky, ještě v postýlce. Blahé chvíle, hřejivé i ve vzpomínce po dvaceti letech.

Olous1
14.09.2019 5 z 5

Nádherná kniha,tak jsme četli s vnoučkem a já se opět vrátila v čase. Samozřejmě i večerníček byl moc pěkný.

DuncanIdaho
22.05.2019 5 z 5

Sice jsem to četl před více jak 30 lety, ale stále je to jedna s nejhezčích knih mého dětství.

Damato
03.04.2019 5 z 5

Pohádky mého dětství, Večerníčky s Křemílkem a Vochomůrkou jsem hltala snad do 15-ti let. A moc ráda jsem je ve 20 letech začala znovu číst- tentokrát svým dětem. A kluci tyto pohádky milovali. A jak šel čas, kniha si pár let odpočinula , aby se stejným nadšením byla z knihovny vytažena a začala se po večerech číst vnučkám. A nejkrásnější pro knihu určitě je, když jejími listy opět listují dětské prstíky , třetí generace se po večerech vrhá do dobrodružství a co mě velice zaujalo a co mé kluky nenapadlo, bylo to, když se mě vnučka zeptala, jestli má Křemílek a Vochomůrka ve své chaloupce taky koupelnu- to jsem totiž ve druhé třídě taky řešila, ale naši se touto myšlenkou nějak nechtěli zaobírat. Tahle milá knížka je na světě už přes 50 let a pořád těší a baví .

karolina7748
11.12.2017

Oblíbené pohádky čtené mym dětem ☺

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

majík1
05.07.2016 5 z 5