Pohádky skřítků Medovníčka a Barvínka

Pohádky skřítků Medovníčka a Barvínka

Milé děti, skřítka Medovníčka z chaloupky pod vysokým dubem už dobře znáte z předchozích knížek Pohádky skřítka Medovníčka a Nové pohádky skřítka Medovníčka. Ten má rád všechna zvířátka, ale teď si jako nového kamaráda našel jiného skřítka. Jmenuje se Barvínek, žije v trávě na loukách a stará se o kytičky a vůbec o všechny rostliny. Dbá, aby květy měly správnou barvu, aby tráva dobře rostla a také aby obilí pěkně zrálo ve slunci. Oba skřítkové spolu zažívají nejrůznější dobrodružství, a jak mohou, pomáhají zvířatům, hlavně včelám, které má Medovníček ze všech nejraději a o jejichž životě vypráví Barvínkovi spoustu zajímavostí. Dárkově vypravenou knížku opět zdobí krásné barevné obrázky Zdeňky Študlarové, která ilustrovala nejen všechny knížky o skřítku Medovníčkovi, ale i řadu dalších. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/120513/pohadky-skritku-medovnicka-a-barvinka-120513.jpg 515

Medovníček (3.)

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Brána

klára.b
04.09.2016

Četli jsme ji společně s dětmi ve školce, opět nezklamala! Milé příběhy, spoustu nových informací, krásné ilustrace.

veronika9143
15.01.2016

Krásná knížka pro malé děti, čteme s dcerou každý večer jeden příběh, nejsou dlouhé tak 4-5 stránek a moc hezké vyprávění o dvou skřítkách. Kniha je i hezky ilustrovaná. Mohu jenom doporučit určitě koupíme i další Medovníčkovy knihy.

evasamankova
27.12.2015

Milé příběhy skřítků s mnoha zajímavostmi o životě včel. Moc hezké včetně ilustrací.

petvet
04.05.2015

Objednávala jsem dětem do MŠ a nelituji - kniha je krásná, naučná a krásně ilustrovaná.
Všem doporučuji :-)

skřítkové