Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Půvabné pohádkové příběhy pro malé čtenáře, jejich rodiče a prarodiče. Medvědí pohádky, pohádky o řemeslech, o dvou dědečcích z Dlouhé Míle či o malém lvovi, a navíc ještě pohádky ze všech koutů světa od jedné z nejznámějších českých moderních pohádkářek potěší a zahřejí u srdce.
První vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181992/pohadky-pro-deti-pro-mamy-a-pro-taty-181992.jpg 4.837
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty

gabka9455
14. února

Není mi to vůbec jasné. Existuje kniha Hany Doskočilové Pohádky pro děti, mámy a táty (viz foto) a Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty s jinou obálkou. Tady v komentářích čtu o jednotlivých pohádkách, které vůbec neznám, asi jsou z té druhé knížky. Mám knížku, kde jsou pohádky O Lálince, O zelené hvězdě, O modré dálce a červených jeřabinách, O duze v kaluži aj. Dozvím se, jak to je?

Kacatko86
26.02.2021

Moc milé pohádky, některé příliš krátké. Nejhezčí byli pohádky o řemeslech a pohádky na procházku.


verense
28.06.2018

Jedny z nejkrásnějších pohádek, na které jsem zatím natrefila! Žádné lidožravé čarodějnice, vlci, uťaté nohy naší Dory apod., jen kratší či delší vyprávění o zvířatech, řemeslech, lidech i cizině. Myslím, že tyhle pohádky budou mít v knihovně čestné místo.

Hoshi
29.05.2017

Tuhle knihu jsem dostala jako památku na školku od paní učitelek. Trochu se divím, že po těch letech čtení a prohlížení, je stále v krásném stavu. Jedna malá pruhovaná a Dva dědečci z Dlouhé míle jsou moje nejoblíbenější pohádky z této knihy :3

veronie
17.02.2017

Krásné a originální pohádky. Líbily se nám všechny, ale Dědečci z Dlouhé míle byli ze všech nejlepší :)

Lucissia
09.10.2016

Podle stavu odrbanosti knížky, kterou jsem dostala jako vyřazenou z knihovny, byla kdysi dost oblíbená. Nám sice chvíli trvalo, než jsme ji se synem přečetli, ale byla kouzelná. Úplný návrat do dětství, což je zvláštní, protože si nepamatuji, že bych ji někdy četla. :-) Možná ilustrace pana Filcíka, možná styl psaní. Krásná knížka, syna moc bavily pohádky na dobrý den, pohádky na usínání a o řemeslech a pro mne bylo úžasné povídání o dvou dědečcích z Dlouhé míle. Věřím, že jsem knihu nečetla naposledy. :-)

DalJa
08.05.2016

Výborná knížka krátkých pohádek pro děti zhruba od čtyř let. Vlastně je to šest tematických souborů po pěti až deseti pohádkách (Medvědí pohádky, Pohádky na dobrý den, Pohádky na usínání, Dva dědečci z Dlouhé míle, Pohádky o řemeslech, Pohádky na procházku) a dlouhá pohádka Kudy chodí malý lev.

Majrek
22.09.2015

Výborné a originálně pojaté pohádkové příběhy (já si jako dítě snad nejvíce oblíbil Lva Sunara a jeho dobrodružství). Nezapomínal bych ani pochválit autora ilustrací, který svými kresbami vtiskl knize originální punc...

1