Pohádky před spaním

Pohádky před spaním https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27137/pohadky-pred-spanim-27137.jpg 4 31 7

Barevně ilustrovaná kniha přináší soubor krátkých pohádek, které rodiče nebo učitelky mateřských škol mohou dětem číst před spaním.

Sabushenkaxx
Sabushenkaxx
20.08.2021 5 z 5

Tohle je naše srdcovka, čteme ji opakovaně, vždy po nějaké době. Až z ní děti vyrostou, plánuji uschovat pro svá vnoučata

jasmína
jasmína
03.05.2019 5 z 5

Opět naše oblíbená spisivatelka, a až na jednu pohádku hodně podobné Šípkové Růžence, nemám, co bych knize vytkla.

Dobře se četlo, jak je psáno, před spaním.

evik7522
evik7522
11.09.2018 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih kluků ve věku cca 3-5 let. Ano, pohádky jsou sice "výchovné", ale děj je pro děti zábavný, srozumitelný a délka pohádek tak akorát než zavřou oči :-) Za mě veliká jednička!!!

burbot
burbot
13.10.2015 1 z 5

Prvoplánově výchovné pohádky, kde rádoby děj je vždy zcela přizpůsobem poučce. Po dočtení pohádky nepřímo nabádající ke xenofobii jsem knihu radši odložila.
Pěkné jsou na knize jen ilustrace :-)

pfa
pfa
30.08.2015 5 z 5

Příjemná a milá publikace, řekl bych, jiných, neokoukaných pohádek a příběhů, které jsou svou kratší délkou naprosto ideální pro čtení před spaním. Další malý poklad do dětské knihovny.

[9/10] Beletrie pro děti a mládež; Pohádky a příběhy

martinkaLLL
martinkaLLL
02.10.2012 5 z 5

Krásná knížka s pěknými originálními pohádkami a hezkými obrázky.

Drobecek
Drobecek
14.01.2012 5 z 5

Moc pěkná kniha pohádek, které moje dcera (3 r.) miluje. A díky tomu, že to nejsou "Karkulky" a "Perníkové chaloupky", ale originální příběhy, tak to i mě baví předčítat.

pohádky

2010  91%Kouzelná třída
2012  85%Detektivové
2007  84%Pohádky před spaním
2010  90%Školní detektiv
2017  61%Podivná hra

Kniha Pohádky před spaním je v