Pohádky poněkud hambaté aneb Večerní osvěžení do maželské postele

Pohádky poněkud hambaté aneb Večerní osvěžení do maželské postele https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29329/bmid_pohadky-ponekud-hambate-aneb-vecern-efK-29329.jpg 3 36 9

Večerní osvěžení do manželské postele. Klasické i méně známé pohádky v erotické úpravě. Tuto knížku není nutné skrývat před dětmi. Rozhodně by se jim však měla dostat do rukou až poté, co projdou rozkošnou érou pohádek klasických, neboť bez ní by byly o něco důležitého ochuzeny jak v životě, tak při čtení této knížky

iceVS
02.02.2024 4 z 5

Pohádky byly hambaté tak akorát, místy i vtipné, dávkovat po jedné, max dvou.

Ovšem dost jsem byla zmatená ze vsuvek mezi jednotlivými pohádkami...
Ve smyslu: "O čem dnes chceš slyšet? Povídej mi o...", jsem si tak nějak představovala mileneckou dvojici. A celou dobu jsem měla pocit, že to byl rozhovor obou autorů, takže v době vydání pánové 60+
Snažila jsem se to rozluštit a stejně jsem pak byla myšlenkami jinde :-D

Michelle.Bee76
13.12.2022 3 z 5

Takový slabší průměr, ale na odlehčení od "vážnějšího čtení" je to velmi příjemné. Souhlasím s komentářem, že chvílemi kniha koketuje spíš s pornem, než s erotikou a že je lepší si knihu "dávkovat" po pár kapitolách a nečíst ji na jeden zátah. Ale jako pauza mezi čtenářsky náročnějšími knihami, proč ne. :-)

Hakate
04.09.2022 3 z 5

Humorná, zábavná oddechovka.

Česneksmedem
30.01.2021 5 z 5

Vždy je ideální, když TO přijde v pravý čas láska, milování, hlívová polévka, řízek, štrůdl nebo tato kniha. V dnešní době plné chaosu, nejistot a omezení, na které mnozí papaláši kašlou a kterou naopak využívají ke svému ještě většímu zbohatnutí se jako protipól tato kniha velice hodí. Stačí jen trocha nadhledu a o zábavu je postaráno.
A na jaké pohádky se můžete těšit? Napovím pouze jednu 7 hrníčků, 7 postýlek a 7 prezervativů. Pokud vás napadla Sněhurka, tak jste se skoro trefili.

jaroiva
20.10.2019 4 z 5

Po několika "seriózních" knížkách mám na chvíli splněno co se týká literatury pro poučení a tak se ráda pobavím nějakou lehčí četbou. A tohle se hodilo.
Doporučuji spíš číst po jednotlivých pohádkách, na jeden zátah by to asi bylo poněkud jednotvárné.
Jako vždy - některé pohádky jsou lepší, jiné horší, ale celkově se mi to líbilo víc než průměrně. Účel splnilo.

hanzmb
22.01.2019 3 z 5

Přečíst se to dá, ale žádný zážitek nečekejte. Pár míst je vtipných, ze zbytku čouhá víc snaha než invence.

DuncanIdaho
07.01.2017 2 z 5

Před touto kniho jsem přečetl tři stejného ražení. Ty předcházející měli vtip a byly erotické. Tahle tolik vtipu neměla a místy je to spíš porno než erotika.

čohynka
11.12.2012 3 z 5

Vtipné, čtivé, veselé počteníčko.

Petty81
12.09.2011 5 z 5

Super počteníčko. Přečetla jsem jednu ,,pohádku" a už se těšila na další. . ,

sex humor erotika pohádky pro dospělé

Kniha Pohádky poněkud hambaté aneb Večerní osvěžení do maželské postele je v