Pohádky poněkud hambaté aneb Večerní osvěžení do maželské postele

Večerní osvěžení do manželské postele. Klasické i méně známé pohádky v erotické úpravě. Tuto knížku není nutné skrývat před dětmi. Rozhodně by se jim však měla dostat do rukou až poté, co projdou rozkošnou érou pohádek klasických, neboť bez ní by byly o něco důležitého ochuzeny jak v životě, tak při čtení této knížky

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29329/big_pohadky-ponekud-hambate-aneb-vecern-efK-29329.jpg 3.530

Kniha Pohádky poněkud hambaté aneb Večerní osvěžení do maželské postele

Česneksmedem
30.01.2021

„...a celé království se
sťalo jako jeden muž.“
Citát z knihy

Vždy je ideální, když TO přijde v pravý čas – láska, milování, hlívová polévka, řízek, štrůdl nebo tato kniha. V dnešní době plné chaosu, nejistot a omezení, na které mnozí papaláši kašlou a kterou naopak využívají ke svému ještě většímu zbohatnutí se jako protipól tato kniha velice hodí. Stačí jen trocha nadhledu a o zábavu je postaráno.
A na jaké pohádky se můžete těšit? Napovím pouze jednu – 7 hrníčků, 7 postýlek a 7 prezervativů. Pokud vás napadla Sněhurka, tak jste se skoro trefili.

jaroiva
20.10.2019

Po několika "seriózních" knížkách mám na chvíli splněno co se týká literatury pro poučení a tak se ráda pobavím nějakou lehčí četbou. A tohle se hodilo.
Doporučuji spíš číst po jednotlivých pohádkách, na jeden zátah by to asi bylo poněkud jednotvárné.
Jako vždy - některé pohádky jsou lepší, jiné horší, ale celkově se mi to líbilo víc než průměrně. Účel splnilo.

hanzmb
22.01.2019

Přečíst se to dá, ale žádný zážitek nečekejte. Pár míst je vtipných, ze zbytku čouhá víc snaha než invence.

DuncanIdaho
07.01.2017

Před touto kniho jsem přečetl tři stejného ražení. Ty předcházející měli vtip a byly erotické. Tahle tolik vtipu neměla a místy je to spíš porno než erotika.

čohynka
11.12.2012

Vtipné, čtivé, veselé počteníčko.

Petty81
12.09.2011