Pohádky po telefonu

Italského autora, nositele Andersenovy ceny, není třeba českému čtenáři představovat – tedy pokud je mu víc než třicet let. Tolik let totiž uplynulo od vydání jeho slavné knihy Pohádky po telefonu. 63 krátkých, ale vždy vtipných, moudrých a originálních pohádek nyní vychází znovu, ovšem se zcela neobvyklým ilustračním doprovodem. Nakladatelství LIKA KLUB se k vydání této knihy spojilo s organizací CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM a jejím prostřednictvím oslovilo děti z celé republiky, aby si pohádky ilustrovaly samy. Z více než 1200 ilustrací pak byly vybrány ty nejzajímavější a díky kouzelné grafické úpravě knihy se jim dostalo profesionálního zpracování. Vznikla tak veselá barevná kniha, plná legrace, nápadů a radosti. Kdo by si nechtěl číst o paláci ze zmrzliny či o bonbonovém dešti, koho by nezajímaly příběhy o holčičce, co pořád padala nebo o klukovi, který stále něco ztrácel... Krátké pohádky jsou zvláště vhodné pro čtení dětem nebo pro začínající čtenáře. Více zde: http://www.likaklub.cz/products/pribeh-dvou-mest/ Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/142722/pohadky-po-telefonu-142722.jpg 4.430
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Lika klub

Favole al telefono

Kniha Pohádky po telefonu

ilicka
26.09.2015

Vyvážená kombinace poučných, nonsensových i dospělých pohádek. Jako dítě jsem si nejvíce užívala třeba Palác na rozbíjení, o patnáct let později mě svou brutální upřímností rozsekal příběh Tety Ady. K Pohádkám po telefonu se opravdu ráda vracím.

Yalka
06.01.2013

Nádherná kniha! Stálice mého dětství. 200 %.

bovinka
19.12.2012

Dnes jsem zjistila, že znovu vyšla tahle půvabná vtipná kniha. Velice doporučuji