Pohádky o planetách

Pohádky o planetách https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337547/bmid_pohadky-o-planetach-Sm8-337547.jpg 5 6 13

Pohádky o planetách se budou dětem nejlépe číst, když se setmí a na nebi se objeví první svítící body. Tehdy nastává ta pravá chvíle pro zvídavost a hloubání, co tajemného mohou skrývat, a dokonce dát některým z nich jména – třeba Nosánek, Dobračka, Vodněnka…

Maya74
03.12.2017 5 z 5

Moc hezká knížka pro děti, čte se sama. Originální ilustrace, které rozvíjí fantazii. Bravo! Doporučuji jako vánoční dárek.

hankat
21.10.2017

Současným dětem námětově přístupnější pohádky, které podporují dětskou fantazii. Ilustrace autorky vhodně doplňují text a jsou zajímavé a inspirativní. Lákají k dalšímu poznávání a zkoumání nejen okolního světa, ale i vzdálených světů.
Kniha je vhodná pro malé čtenáře ve věku od 6 - 10 let, kdy se tito rozhlíží a začínají zkoumat i vesmír.

Ladik216
03.10.2017

Tož mooc pěkné čtení pro děcka...

lenka6714
03.10.2017

Kniha se velmi dobře četla. Syn si ji vybral i jako povídání o knize ve škole. Navíc vlastní ilustrace autorky jsou pěkné.

Jiřina244
03.10.2017

Jako babička jsem zastánce klasických pohádek, ale tato kniha mi učarovala a vnoučata ji chtějí číst pořád dokola. Děkuji.

Petra1969
03.10.2017

Zajímavá, zábavná a moderní kniha, velmi hezky se čte :-)

Packy
03.10.2017 5 z 5

Velmi zábavná kniha nejen pro děti. Je moc hezké jim z ní předčítat, protože to baví i mě. Nejsou to ohrané pohádky, ale něco nového. Moc zajímavé jsou i netradiční ilustrace. Doporučuji rodičům i dětem.

MartinaV213
01.10.2017

Pohádky jsou téměř mysteriózní, vedou k přemýšlení o pocitech
v různých situacích. Ilustrace jako vždycky dotváří atmosféru, působí tajuplně. Doporučuji pro děti, rozvíjí představivost a vnímání dobrého i zlého.

Nina417
30.09.2017 5 z 5

Krásná kniha, která rozvijí fantazii, je velmi nekonvenční, moderní. Mé dítě bylo nadšené a čteme ji pořád dokola.

24121948
26.09.2017

Pohádky nejsou o planetách naší sluneční soustavy. Autorka si vymyslela svůj Vesmírek a planetky jako Ospalka, Popelínek, Nicka aj. Na nich žijí zvláštní tvorové. Zaujmou, protože jsou hodní a zlí stejně jako lidé. Díky autorce hledají štěstí a dětem nabízejí ponaučení.

Acheral
23.08.2017 5 z 5

Výborné pohádky pro současné děti.

vaclav2043
30.04.2017

Pohádky o planetách jsem přečetl dětem a moc se líbily.

gabriela4383
30.04.2017

Pohádky o planechách jsou zajímavé, navíc si je autorka i sama ilustrovala.