Pohádky mého života

Pohádky mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353812/bmid_pohadky-meho-zivota-5Dm-353812.jpg 3 12 11

Příběhy Annie plné strhujících a dojemných zážitků. O její cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé, sebevědomé a úspěšné ženě.

Týna_29
21.05.2018 1 z 5

Kniha mi nedává chronologicky smysl. Příběhy jsou na přeskáčku. Pokud neznáte autorku osobně, můžete mít problém pochopit o čem/o kom právě píše. Během čtení jsem si s knihou nedokázala vytvořit bližší pouto.

10.04.2018 5 z 5

nikolawlh.82 Sdílím s Vámi postoj, že na názor má každý právo. Píšete: V knize se mi pouze líbily citáty před jednotlivými povídkami. Co máte na mysli, když v knize jsem žádné nenašel?

nikolawlh.82
09.04.2018 2 z 5

Adam44: :)) Myslím, že každý má právo na názor. A můj je takový, že mě kniha neoslovila. Čekala jsem podle pozitivních recenzích a hodnocení více...Nechci hodnotit život autorky, pokud opravdu píše o svém životě, ale mně to nepřišlo natolik motivující a pravé. Prostě jsem jí tu pozitivní energii nevěřila.

08.04.2018 5 z 5

Vůbec netuším, o jakých citátech před kapitolami paní Nikolawlh.82 mluví, když v knize žádné nejsou?
Podobně píše Pierette, četli jsme stejnou knihu????

Akretka8
05.04.2018 odpad!

Půjčila jsem si v knihovně a vůbec mě kniha nebavila. Strhující a dojemné zážitky si představuji jinak. Je vidět, že dneska může knihy psát úplně každý. Bohužel.

05.04.2018 5 z 5

Od první stránky do poslední mě to prostě bavilo. A musím přiznat, že už si ani nepamatuji, kdy se mi nějaká kniha četla tak lehce. A vůbec nemluvím o tom, že uspávací funkce, kterou má u mě noční čtení, u této knihy vůbec nefunguje :) Knížkou prostupuje pozitivní atmosféra a pohled na život, který se mnou rezonoval. Skvělá práce a budu se těšit na pokračování. +++++

nikolawlh.82
04.04.2018 2 z 5

V knize se mi pouze líbily citáty před jednotlivými povídkami. Kniha mi bohužel nic nedala a cca v polovině mě i přestala bavit.

Pierette
04.04.2018 1 z 5

Z knížky sem byla dost zklamaná. Mám ráda knihy k zamyšlení se nad sebou s motivační a pozitivní tématikou, které člověka nakopnou a někam posunou. Bohužel je to v dnešní době hodně "in" a tak vzniká plno takových knížek a jen některé jsou kvalitní a stojí za to. Tato knížka mezi ně nepatří. Jedná se spíše o životopis neznámé osoby proložený citáty... Pro mě spíše ztráta času.

mmmisulka.r
10.01.2018 4 z 5

Příjemná motivační kniha ze života - více v recenzi v záložkách
Knižní deníček

Lenka716
20.11.2017 5 z 5

Zajímavé příběhy velké bojovnice Annie, kniha vás určitě posune dopředu a na spoustu věcí změníte pohled a názor - samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Doufám, že autorka touto knihou zdaleka nekončí...

DariDerek
03.11.2017 4 z 5

Velmi čtivě napsaná kniha. Sice to není můj styl, ale i přesto ve mě "něco" zanechala.

inspirace

Autorovy knížky

Annie D. Fox (p)
slovenská, 1950
2017  60%Pohádky mého života

Kniha Pohádky mého života je v