Pohádky

Kniha Pohádky

Hoshi
15.04.2021

Útlá knížka obsahující čtyři různé pohádky. Za mě vítězí Erben a Němcová. Kulda a jeho Tři bílé růže je nezáživně přepsaná Kráska a Zvíře a Kubínova pohádka - Co pán poroučí? nás vůbec nezaujala, avšak neklesejme na mysli, co nezaujme nás, zaujme jiné, takže pokud narazíte na tuto knížku, pusťte se do ní.

Greenfingers
09.09.2020

Když česká pohádka, tak od Erbena nebo Němcové. Tady je máme pěkně na střídačku a jsou to opravdu ty nejlepší kousky

LivN
27.01.2019

Za hory za doly mé zlaté parohy kde se pasou... Tuhle knížku jsem měla v dětství ze všech nejraději, protože mně z ní každý večer taťka četl pohádky a měnil u toho hlas. Krásna vzpomínka...

los
17.10.2018

Erbenovy pohádky jsem měl raději než Němcové

kilometr
24.09.2017

Díky čtenářské výzvě jsem se vrátil do časů svého dětství a moc příjemně se mi u této knihy usínalo.100%.

JosefTomas
01.06.2017

Klasické pohádky, které nám maminka či babička četla před spaním. Tady s nízkým hodnocením jít nemůžu.

reader.007
10.05.2016

Dvě méně a dvě více známé pohádky od českých autorů se střídavou poutavostí i kvalitou vyprávění.
Zaujala mne "Co pán poroučí" a její podobnost s Aladinem a kouzelnou lampou. Příběh "Tři růže" je vlastně jen dost kostrbatě a (podle mne) nedotaženě převyprávěná Kráska a netvor.

Xena011
27.02.2016

Krásné pohádky, které patří k dětskému věku každého z nás.