Pohádky

Pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23860/pohadky-23860.jpg 5 173 28

Klasické české pohádky - Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Drak dvanáctihlavý, Otesánek, Pták Ohnivák a liška Ryška - spolu s několika polozapomenutými texty - vycházejí s neopakovatelnými ilustracemi Cyrila Boudy a v nové jazykové i grafické úpravě.

nikolet
20.08.2018 5 z 5

klasika dětství

Eeli
12.12.2017 5 z 5

Hezká klasika od jednoho z našich největších sběratelů lidových pohádek, která by neměla být dnešními dětmi opomíjena, a je zejména na rodičích, aby se o to postarali. Pohádky v této knize patří k nejznámějším, jsou převyprávěné srozumitelně a stručně, takže se dobře čtou a jsou snadno zapamatovatelné.

MOu598
12.04.2017 4 z 5

Knížka patří k létu na chalupě s dětmi u babičky. Do života jsem si s dětmi vzala to, že je potřeba, aby se nakrmili krkavci, zabít ušlechtilého koně. Drsné, hlavně, že vše dobře dopadlo.

niki-chan
05.12.2016 5 z 5

Nádherné pohádky, které připomínají dětství. Navíc doplněné o hezké ilustrace. Nejvíce se mi už od mala líbí pohádka o princezně žabce :)

hana1984
20.06.2016 5 z 5

úžasné,pamatuju jako dítě jsem se i bála některých ilustrovaných postav,teď neví proč :-)

Vlaštovka
29.08.2013

Vzácný výtisk pohádek B. Němcové a K. J. Erbena s ilustracemi Huga Šilberského a Bohuslava Ošťádala vydaný Společenskou knihtiskárnou v Lošticích, 1943.

čohynka
21.04.2013 5 z 5

Hrnek horkého kakaa, peřiny s opravdovým peřím,... Vždycky, když jsem byla nemocná, tak mi z této knížky mamča četla.. Knížku si i teď čtu ráda - pod dekou a s kakaem... :)

Galadriel23
20.04.2012 5 z 5

Když vidím tuto knihu, vybavím si babičky ložnici... jak voněly její peřiny... to příjemné světlo a samozřejmě babičku samotnou a její klidný hlas kterým nám přečítala dokud jsme nedopluli do říše snů.