Pohádkový svět Františka Nepila

Pohádkový svět Františka Nepila https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306466/bmid_pohadkovy-svet-frantiska-nepila-RgG-306466.jpg 4 17 6

Nový výbor pohádkových příběhů Františka Nepila potěší jeho věrné čtenáře, malé, ale i ty, kteří už jsou dávno dospělí a spisovatelovy pohádky znají z dětství. František Nepil byl jedním z velkých vypravěčů minulého půlstoletí a jeho pohádky jsou zvlášť půvabné. Výbor zahrnuje pětačtyřicet příběhů, mezi nimi pohádky o strachonoších a strachonoškách, kocourech, brejlovcích, králích i řeznících, o Makovém mužíčkovi, Štuclince a Zachumlánkovi, Barykovi a jiných úžasných bytostech – lidských, zvířecích a fantastických. Knihu doprovází ilustrace letitého kamaráda a souseda Františka Nepila, Adolfa Borna.... celý text

1amu
14.06.2020 5 z 5

Vážení rodičové, prarodičové a další !
Pokud máte problémy s malými členy vaší domácnosti, nebo si nevíte rady (obyčejně k večer) s dětmi, které jste dostali na hlídání - je zde pro vaše potřeby jednoduchý lék - tato kniha, která má 224 stránek a seženete ji i za 160.-Kč.
Bájný povídálek pan Nepil pro vás namíchal koktejl 45-ti pohádek, jako třeba :
o strachonoších a strachonoškách, kocourech, brejlovcích, králích i řeznících, o Makovém mužíčkovi, Štuclince a Zachumlánkovi, Barykovi a jiných úžasných bytostech – lidských, zvířecích a fantastických. Jahůdkou k zakousnutí jsou půvabné ilustrace pana Borna.

JanaVoj.
27.04.2018 5 z 5

Krásně se čte, pobaví.

LPG
05.01.2018 3 z 5

Mně se to líbilo a dětem taky. Super ilustrace.

PetraDušková
19.07.2017

Váží 0,8881 kg

Magdalena5
09.03.2017 5 z 5

Předčítám úryvky pohádek manželovi a upřímně se bavíme. Slyšíme nezapomenutelnou Nepilovu dikci z Dobrých jiter. Rodinné stříbro zůstává.

mot33
07.01.2017 5 z 5

Klasický výbět z knížek F.Nepila krásně ilustrovaný není co řešit.