Pohádkový svět

Pohádkový svět https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284986/mid_pohadkovy-svet-prvni-cteni-to-nic-n-uPT-284986.jpg 4 21 6

Pohádky jsou určeny dětem, které se učí číst, naučily se písmena a chtějí číst jednoduché texty. Zároveň texty odpovídají požadavkům výuky čtení tzv. genetickou metodou, kdy děti čtou a píšou pouze velká tiskací písmena, neslabikují, ale pouze hláskují. Pohádky jsou proto psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od textů složených jen z jednoslabičných slov až po pohádky se čtyřslabičnými slovy. Příběhy jsou přiměřeně krátké a stylisticky jednoduché, aby děti pochopily pointu. Ve škole je možné pohádky také použít v rámci mezipředmětových vztahů, například v kresbě při výtvarné výchově. V neposlední řadě mohou pohádky pomoci řešit emočně volní vlastnosti a vztahy i předkládat dětem vzory chování.... celý text

Daněla
15.03.2021 5 z 5

Krásně se stupňuje obtížnost čtení. Pohádky jsou jednoduché, ale lehce pochopitelné i pro mrňousky.

kataanna
27.02.2021 5 z 5

Pohadky byly moc hezke a dobre se mi cetly

Bella11
11.01.2021 4 z 5

Na této edici knih je super, že se stupňuje obtížnost čtení. Moc se mi líbí a je super pro učení čtení genetickou metodou.

ZelenýAnton
01.09.2020 5 z 5

Díky těmto knihám už můj pětiletý syn umí číst. Díky.

MistrE
25.01.2019 5 z 5

První kniha, kterou jsem přečetl. Moc se mi líbila.

debe
27.12.2016 5 z 5

Bezvadny pro trenovani cteni. Krasny ilustrace, velky pismena, obtiznost textu se stupnuje. Doporucuji vsem zacinajicim ctenarum!