Pohádkové uspávanky

Komu by se chtělo do postýlky, když svět je plný zajímavých věcí a zážitků? Spát se ale musí a usínání může být také báječné dobrodružství. Kdy jindy se potkat s pohádkou než chvilku před usnutím? Než se zavrtáte pod peřinu, přečtěte si zbrusu nové pohádky, které zklidní i ty největší neposedy a spolehlivě přivolají krásné a možná i trochu dobrodružné sny. Ve dvaceti originálních pohádkových příbězích najdete zvířátka, víly, skřítky, princezny i čaroděje a překvapí vás také neobyčejná kouzla obyčejných věcí. Zjistěte, co umí vykouzlit župánek, čajová konvička nebo třeba hejno vlaštovek. Až se dozvíte, co je spinkulinka, budete spát, jako když vás do vody hodí. Další z řady moderních pohádek oblíbené autorky Zuzany Pospíšilové tentokrát provázejí půvabné ilustrace Veroniky Kubáčové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297449/pohadkove-uspavanky-u9u-297449.jpg 52
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno · Bambook

Kniha Pohádkové uspávanky

jasmína
08.06.2018

Dcerce se všechny pohádky líbily, mně asi nejvíc ta o červotoči :) a o spinkalce

TIP: Máte rádi Databázi knih?

všech 207 knih autora

Kniha Pohádkové uspávanky je v