Podzimní blues

Marie Kovandová dostane nabídku, aby pro podnikatele Landu tlumočila během návštěvy jeho zahraničního hosta. Při procházce v lese však najde tělo zavražděného muže. Je jím ekologický aktivista Zouhar, který bojoval proti otevření kamenolomu na nedalekém kopci. Marie se dozvídá o starém nepřátelství mezi Landou a Zouharem, ale i o současnějších vztazích v životě zavražděného. Když Marie najde jednoho rána pode dveřmi anonymní dopis a Zouharova sestra má vážnou autonehodu, začíná jít do tuhého....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/36621/podzimni-blues-36621.jpg 3.821

Marie Kovandová (3.)

Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Podzimní blues

Pet007
25.05.2016

Celkem dobrá detektivka. Téma skvělé, ekologie táhne, jen by to šlo ještě trochu rozvinout.

pagac17
06.11.2015

Zajímá detektivka, ve které se řeší vražda ekologa Zounara. Příběh je napínavě postaven tak, že do poslední kapitoly netušíme, kdo je tím vrahem. Hlavní postavou je Marie Kovandová, která mimo svého hlavního úkolu se sama snaží případ vyřešit s pomocí policie. Dá se říci, že obsah knihy, řešené problémy připomínají i dnešní dobu. Byl jsem na závěr knihy tak zaujal, že jsem jí dočítal minulý den až do rána.

IlonaIlona
12.05.2015

Pohodová, průměrná krimi. Pořád lepší než sešitky pravdivých příběhů

kika 13
19.01.2014

Mě se to četlo pohodově,vraha jsem neodhadla.

Keddie
05.10.2013

Celkem svižná detektivka. Zápletka není příliš složitá, ale kniha se celkem dobře četla.

sabca
14.05.2013

Souhlasím s komentáři přede mnou. Chybělo tam trochu více napětí.

Neri
24.02.2013

Detektivka, která neurazí ani příliš nenadchne. Je to celé takové neslané - nemastné, chybí napětí, něco, co by vás opravdu zaujalo a strhlo.

Zdeslav
27.07.2012

Klasická česká detektivka držící se při zemi, v kolejích, ze kterých nelze vykolejit. Nenáročné čtení zbytečně nekomplikuje život, ale ani nepřekvapí. Rozjezd slibující tuzemskou agáthovku neudrží tempo ani natěšnost čtenáře, nicméně je tu jakási schopnost udržet ho až do konce.