Podzim - Obrázkové příběhy

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. Malý čtenář může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat, co dělají od první do poslední stránky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/204093/podzim-obrazkove-pribehy-bkS-204093.jpg 543

Roční období - obrázkové příběhy (3.)

Pro děti a mládež, Encyklopedie, Pro nejmenší
Vydáno:, Paseka

Herbst-Wimmelbuch (2007)

Kniha Podzim - Obrázkové příběhy

lagina
04.10.2017

Já se tak bavím, uvidíme, jak se bude líbit synovi :-)

Zuzvil
19.05.2017

Parádní hledací knížka, kde jsem zatím neobjevila adekvátní konkurenci. Ilustrace, nápad, vše úžasné.

Petja
04.01.2017

Super "hledací" knížka, v níž lze sledovat cestu jednotlivých postav. Knihy na sebe navazují, takže lze dále sledovat osudy hrdinů i v každém ročním období. Kniha obsahuje řadu detailů, ale na rozdíl od ostatních knih tohoto typu není chaotická. Dcerka čte tuto sérii od 2,5 let a opravdu si je oblíbila, stejně jako kalendář na r. 2016. Oceňuji také, že jde o pevné leporelo, které (doufám) dlouho vydrží, protože na začátku malé děti hledají jednotlivé obrázky, starší děti pak vymýšlejí celé příběhy. Prohlížení navíc baví i dospělé :-).

monushka
02.01.2017

Mladsi dcerka postupne dostala vsech pet knizek teto serie a musim rict, ze jsem lepsi knihy pro batolata nemela v ruce. Bavi jak mladsi dceru, ktera opakuje slova a hleda obrazky, tak starsi (sestiletou), ktera vypravi podle obrazku pribehy :)

arket
25.08.2016

Koupili jsme 1,5 r. synovi celou sérii a je z ní nadšený. I mne překvapuje, kolik příběhů se v této knížce dá najít. Doporučuji všem rodičům s malými dětmi.

Milinka8
05.01.2016

Mame vsechny rocni obdobi. Zacali jsme popisovat obrazky a vypravet pribehy, kdyz bylo dceri rok a pul. Napomohlo to k velice dynamickemu rozvoji jeji slovni zasoby.

lazenskaveverka
16.10.2015

(jaro-léto-podzim-zima-noc) Moje děti celou řadu milujou. Této dcera přezdívala "dýňová knížka".