Voľný pád v podzemí

Voľný pád v podzemí https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247677/mid_volny-pad-v-podzemi-247677.jpg 4 468 45

Podzemí série

Konečne prichádza tretí diel celosvetovo úspešnej série o podzemnom svete! Cesta do stredu Zeme a k záhrade druhého slnka pokračuje! Príbeh sa začína bezprostredne po Calovej smrti a potom, čo sa Will s Chesterom a Elliottovou zrútili do obrovskej priepasti nazvanej Prieduch. Je to neuveriteľné, ale dlhý pád do útrob planéty prežijú a ocitnú sa v nebezpečnom svete obývanom nevídanými dravými zvieratami. Stretnú tam nečakaného spojenca, no číha na nich aj hrozba v podobe ampulky so smrtiacim vírusom Domíniom, určeným na vyhubenie Pozemšťanov. Dokáže Will so svojimi priateľmi toto nebezpečenstvo odvrátiť? Podarí sa mu konečne nájsť svojho otca? Odpovede na tieto a mnohé iné otázky nájdete v treťom pokračovaní edície Podzemie s názvom Voľný pád v Podzemí!... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

21.09.2015 4 z 5

Pořád mě to baví!!!

HonzaVýborný
14.09.2015 5 z 5

Od třetího dílu jsem si sliboval hodně, a taky že jo!
Ten konec byl úplně brutální! Vzhůru do dalšího dílu.

felix6338
19.02.2015 odpad!

Třetí díl ve zkratce: spadli někam - nemohli se najít- našli se -pár útoků zvířat - našli se s tou ženou - pomáhá jim a léčí je - hádky - jsou k ponorce - proplétání potíží a otázek ohledně nevl. sester - pořád popis cest a okolí - setkání s otcem - výbuch - jdou a jdou až jsou v jednu vteřinu na povrchu...tak dlouhá cesta a utrpení pro to, aby se zcela bez sentimentality a nadšení pokračovalo dál. Suché a jakoby bez významu.
Hledání matky.
Nasazení všude okolo.

Druhý díl se již hodně vlekl...a pro to,co se děje zde, nemám ani slov. Nuda, zbytečnost, napětí - kde? a nakonec, když se to podaří, zcela nudný okamžik - prostě jsme tu...to se mi nelíbilo tedy. Jde znát, že je to uměle natahované a plněné zbytečnostmi. Jsem v půlce, uvidím co přijde poté. Očekávám napětí a akci.

Eliska700
30.01.2015 4 z 5

Tenhle díl byl velmi napínavý. Dobře se mi to četlo. Nevím co k tomu dodat bylo to skvělé... :)

Matt Baker
04.01.2015 4 z 5

Ve třetím díle jsem se začal odvracet od událostí v Podzemí a více mne zaujalo dění na povrchu.

knihomolka01
28.10.2014 5 z 5

Právě jsem dočetla třetí díl a jsem nadšená. Některé postavy jsem si zamilovala, u jiných je mým vroucným přáním uškrtit je vlastníma rukama.:D

Alma-Nacida
25.08.2014 5 z 5

Tradičně dobrá kvalita, stejně jako u předchozích dílů dobře propracovaná zápletka a charaktery, doporučuji.

Kllara
29.07.2014 4 z 5

Pěkná kniha, děj byl celkem zajímavý a plynulý - ale v knize mě už nic nepřekvapilo. To je ten důvod, proč ubírám jednu hvězdu. Konec byl otevřený a to bude asi důvod, proč si koupím další díl.

DračiceLaura
07.06.2014 5 z 5

Velmi dobré, poutavě napsané. Ke konci se mi to líbilo nejvíce. Doporučuji.

Katela
22.05.2014 4 z 5

Začátek i prostředek super... jen ten konec mě trochu zarazil.

Aniga
06.03.2014 5 z 5

Za mne nejlepší díl této série...dalším a dalším dílem bohužel "realistický děj" upadal...

Kmotr99
04.02.2014 4 z 5

Spolu s druhým dílem nejlepší kniha série. Opět se dozvídáme kupu nečekaných zjištění.

xflori01
29.12.2013 5 z 5

Spolu s dalším dílem nejlepší kniha série. 90%

bookemma
19.11.2013 5 z 5

naprosto skvělé, úžasné. Přestože už dávno nejsem vyznavačkou žánru fantasy, k této knize a dalším ze série Podzemí, bych se klidně vrátila.

Kate99
27.10.2013 5 z 5

Mako123123
01.08.2013 4 z 5

napínavý diel... pamätám sa že tu sa mi páčilo takmer všetko, takmer až na zopár zdlhavých scén..

BooksLucyKing
12.06.2013 5 z 5

Třetí díl série Podzemí jsem zhltala během pár dní. Hezky tam vše odsípá, děj je napínavý, nevyzpitatelný. Opět mě nezklamali.

Radzha
10.02.2013 5 z 5

Nepovažuju se za nějakého velkého čtenáře abych mohl hodnotit knihy ze všech úhlů pohledu. Ale tuhle knihu jsem skoro nemohl odložit z ruky. Kdyby člověk nemusel spát, tak ji asi fakt neodloží. Je to tak napínavé, že člověk přečte doslova i 30 stránek jedním dechem a pak nezbývá nic jiného, než se divit, že je konec knihy...

matej1998

Brian Williams
anglická, 1974
Roderick Gordon
britská, 1960

Kniha Voľný pád v podzemí je v