Špirála hrôzy v Podzemí

Špirála hrôzy v Podzemí https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122929/spirala-hr-zy-v-podzemi-122929.gif 4 312 42

Podzemí série

Dobrodružstvo Willa Burrowsa pokračuje! Styxovia sa znovu vynorili z Podzemia na Povrch. Pokiaľ ste si mysleli, že likvidátori boli odporní, zabudnite na to. Tentoraz so sebou totiž vzali aj svoje ženy. Jediné, čo im stojí v ceste je Will Burrows a jeho priatelia. Krútiaca sa špirála chaosu sa roztáča a nie všetci prežijú. Ak sa domnievate, že na Povrchu ste v bezpečí, radšej sa znovu zamyslite! Piaty diel napínavej dobrodružnej série v Podzemí.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (SK)

Spiral , 2011

Flooper
05.07.2012 2 z 5

Po výborném předchozím díle jsem si pořídil páté pokračování, aneb Útok z podzemí. Po zevrubném přečtení musím zmínit to, že jsem zklamán. Začíná to být velká utopie, jako kdyby Roderick a Brian nevěděli jak dál, čiže tahají děj hodně do extrémů. Vážně to začíná být hodně přehnané. Ač mám představivost bujnou, tak s knížkou jsem měl problém, nevěřil jsem jí. Omlouvám se, ale to, že Styxové jsou vlastně kobylky, co kladou vajca do lidí a tak dále, to už neberu. Už to nemá nádech takové té možné reality a to raději ani nebudu rozebírat Armageny.

Mugli
27.05.2012 5 z 5

Jsem ráda, že i páté pokračování této, mnou oblíbené série, je stále napínavé a téměř jsem jeho obsah zhltla naráz. Nechyběly ani vtípky, které příjemně pobavily.

Autoři knihy

Brian Williams