Špirála hrôzy v Podzemí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dobrodružstvo Willa Burrowsa pokračuje! Styxovia sa znovu vynorili z Podzemia na Povrch. Pokiaľ ste si mysleli, že likvidátori boli odporní, zabudnite na to. Tentoraz so sebou totiž vzali aj svoje ženy. Jediné, čo im stojí v ceste je Will Burrows a jeho priatelia. Krútiaca sa špirála chaosu sa roztáča a nie všetci prežijú. Ak sa domnievate, že na Povrchu ste v bezpečí, radšej sa znovu zamyslite! Piaty diel napínavej dobrodružnej série v Podzemí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122929/spirala-hr-zy-v-podzemi-122929.gif 4277
Série:

Podzemí 5.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Spiral, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Špirála hrôzy v Podzemí

Lionis
15.11.2020

Celá série má rozhodně zajímavý příběh, který i když se místy lehce vleče(rozhodně ne často), mě nikdy nenechal, dát si od něj pauzu.
První díl byl za mě jako u většiny sérií, člověk se do něj musí prostě dostat. Pokud se tak neděje, tak za mě příběh nemá hloubku, tady jsem se vžívat musel, a tak to mám rád.
Druhý díl začíná nabírat na obrátkách a děj se prohlubuje, zvětšuje a stává se z toho pravý fantasy román.
Třetí díl je na tom za mě velmi podobně jak druhý.
V posledním díle se však nestalo nikdy, že by se příběh vlekl. Spíše naopak, někdy toho bylo tak hodně, že to člověk při prvním čtení plně "nepojmul", čemuž přispěla na mě až moc scifi atmosféra a "vrchní děj" , musel jsem se párkrát vrátit, abych pojmul i vše, co se skrývalo pod ním, což mě však rozhodně nevadilo.
Za mě doporučuji a jako u většiny sérií které jsem přečetl a které mě bavili, mě nejvíc naštvalo to, že to nemá další pokračování. Tak to za mě má být, chtít víc a to se v případě této série stalo.
Dávám tedy 4/5, kdyb šlo čtyři a půl, tak dám čtyři a půl, kdyby čtyři a třičtvrtě, dám čtyři a třičtvrtě, prakticky nic nemůže mít za mě 100%, ale rozhodně hodnotím kladně.

plomusujonak
31.07.2020

Ačkoliv se tento díl jmenuje Útok z Podzemí, o podzemí je asi jen půlka knihy, možná i méně. Dobré je, že jsme se dozvědeli pravdu o podstatě Styxů. Oproti prvním dílům je tenhle díl hodně akční. Příjde mi však, že se to až moc přehání s černými světly. Také nové postavy, které potkáme v knize jsou až moc extrémní v chování, vzezření a životních příbězích. Konec se mi však dost líbil. A dočkal jsem se také kratší nostalgické části.


Luigi1
20.05.2020

Skvělé čtení

StarPopcorn
29.04.2020

Škoda skvělé série. Nechápu proč přidávali nové záporáky…Likvidátoři byli výborní

Shinju
13.12.2019

No závěrečný díl bude asi zajímavý. Už je nastíněno, co se bude asi dít, ale je možné, že to skončí úplně jinak.

frantisek8863
11.10.2019

Když už minule autoři vše neskončili, nyní měli skvělou možnost to dotáhnout do konce. Trochu jsem v rozpacích z knihy pro mládež, kdy se děj posouvá do výrazné akce a hororu. Cesta mladých aktérů se díky předchozím dílům vine komplikovaně od školy, několik podzemních říší, až na základnu speciální jednotky.

nikikostadinova
31.08.2019

Je to tak jednoduchý čtení, že tomu nakonec ty 4 hvězdičky dám. Ale....za prvé: už jsem se v tomto díle trochu ztrácela v nových postavách a taky se mi zdálo, že sto stran se snažili rozepsat na 300. Ale ten příběh se mi líbí a na finále se těším. Má to pár hodně silných míst, kterými autoři dokazují, že psát umí. Nechtěl by tento díl zfilmovat Michael Bay?

plqa
18.06.2019

Bohužel se série po 4. díle začala horšit. Autoři knihu začínají přeplácávat. Něčemu bohužel nejde uvěřit (např. přeměna). Je velká škoda ,že se tato série, na začátku výborná začala horšit. Podle mě by šlo ukončit sérii po čtvrtém díle.

1