Podvedená

Podvedená https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345670/bmid_podvedena-gw0-345670.jpg 4 322 110

Kate Linville a Caleb Hale série

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem.... celý text

esfinge
27.12.2019 5 z 5

Za mně spokojenost. Vraha a hlavně komplice jsem začínala tušit až hodně ke konci a důvod jejich zpackaných životů mě strašně mrzel.

Miluna40
04.10.2019 4 z 5

Kdyz jsem si precetla zalozku,moc se mi do ni nechtelo,ale makonec se mi libila. Doporucuji

MonikaV
15.09.2019 5 z 5

Paráda, pěkně zamotané, to mi vyhovuje. Doporučuji na 100%!

Ráčkajda
12.09.2019 5 z 5

Tak pro mě to byla bezvadně čtivá pecka. Děj krásně ubíhal, v postavách jsem se vyznala a mám ráda líčení z pohledu několika osob. Od knížky jsem se těžko odtrhávala, takže jsem velice spokojená.

cukrovka
24.08.2019 4 z 5

Rozhodně velmi zajímavé čtení. Dost postav, více pohledů, ale vše pro příběh důležité. Jedna nepozornost, neschopnost čelit vlastním chybám a kolik životů to v budoucnu poznamená. Doporučuji.

Vlaďkaa4
17.08.2019 5 z 5

Strašné jak jedna nepozornosti a roztočí kolotoč událostí a zničí mnoho lidí. Stačilo by nést následky svých skutků.

čika
11.06.2019 3 z 5

Pre mna trochu nemastne neslane plus celkom dost postav a mien. Dej predvidatelny, no...dalo sa.

novina
25.05.2019 5 z 5

Bylo tam docela dost postav, ale každá měla v příběhu své místo. Kniha byla napínavá a dobře se četla. Líbil se mi autorčin styl psaní a určitě si přečtu další knihy.

micha-ella
11.04.2019 3 z 5

Nemám ráda, když příběh začíná z několika stran, počet postav narůstá a souvislosti se vyjeví až později. Málem jsem tu knížku odložila, Vadilo mi taky, že policie řeší věci, které už čtenář zná a ty jejich úvahy mi proto připadaly jako vata v textu, ačkoliv měly zvyšovat napětí. Ale nejspíš je moje vina, že už mě detektivky nebaví tolik jako dřív.

Evka27
31.03.2019 3 z 5

Trvalo mi dost dlouho,než jsem knihu přečetla,ale rozhodně ne proto, že by se mi nelíbila. Určitě si přečtu od Charlotte Link další.

Calibra
30.03.2019 4 z 5

Ze začátku se mi nedařilo začíst se. Dlouhé kapitoly a poměrně nahuštěný text tomu taky nepomohly. A najednou jsem si uvědomila, že se mi vlastně knihy od Charlotte Link líbí, již mám dvě přečtené. Takže hodnotím jako pěknou, originální knížku a určitě za čas zase po nějaké od této autorky sáhnu.

marara
06.02.2019 5 z 5

Zase jedna detektivka, kterou nešlo odložit. Bavily mě osudy hlavních postav, jejich vnitřní nejistoty i snaha jim čelit. Zaujala mě i metoda Jonasova lékaře, který mu na vyhoření předepsal pár týdnů dovolené v izolaci od práce a veškeré techniky. Po této knize si ale člověk podobnou samotu ve Slatinách odpustí, jakkoli to zní lákavě.

Ivka14
03.02.2019 3 z 5

Velice hezká a napínavá knížka. Líbilo se mi spojení všech příběhů.

ohovnenychobot
02.12.2018 4 z 5

Druha knizka autorky,kterou jsem cetl.Vyborna,napinava.Rozhodne lepsi nez Ctitel.

Mandlevest
25.11.2018 5 z 5

Sázka na jistotu. A zase jsem se nespletla. Super čtení.

anája
08.11.2018 4 z 5

Taky, jsem měla problém se začíst, několikrát jsem odložila a četla jinou knihu.Pak jsem začátek prekousala a kniha se mi líbila, začala být napínavá a držela mě až do konce, ten byl překvapivý...

klarence
05.11.2018 2 z 5

měla jsem docela problém se do knihy vůbec začíst.. vlastně jsem s ní bojovala celou dobu,na začátku příliš mnoho linií,
občas zdlouhavý popis.. jinak příběh jako takový není vůbec špatny

laura
02.10.2018 3 z 5

Tři hvězdičky za problém se začíst... Ve chvíli, kdy mě děj pohltil, už to jelo tak rychle, že jsem snad ani nedýchala... Jo, bylo to dobré, ale tak dobré jako Zapomenuté dítě zase ne. Zápletka se dala celkem brzy odhalit, i když mě konečné rozuzlení přece jen překvapilo. Poté, co se mi tahle kniha konečně dostala pod kůži, jsem frčela na vlně napětí a adrenalinu až do jejího konce. Takže ano, doporučuji... Jen ten začátek, no...

sabca
06.08.2018 5 z 5

Překvapují mě některá nízká hodnocení, protože kniha byla napínavá od začátku až do konce, pachatel odhalen až nakonec a já měla problém knihu odkládat jak dobře se mi četla. Za mě doporučuji

L.Helena
26.06.2018 4 z 5

Dobrá detektivka. Protože se některé zásadní skutečnosti čtenář dozví až někde ke konci knížky, tak se nedá odhalit, kdo za tím vším stojí. Takže překvapení na závěr, ale trochu mě mrzelo, že právě tato postava...

Občasné zdlouhavé popisy myšlenkových pochodů jednotlivých postav narušovaly napínavost děje, proto ubírám jednu hvězdičku. Rozhodně ale doporučuji k přečtení.

thrillery Yorkshire

Charlotte Link