Mezi láskou a smrtí

Mezi láskou a smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127582/podsveti-mezi-laskou-127582.jpg 4 457 94

Podsvětí série

Sedmnáctiletá Pierce se málem utopila v bazénu na zahradě domu svých rodičů a vyvázla jen zázrakem. Událost byla posledním hřebíčkem do rakve rozkládajícího se manželství jejích rodičů a Pierce se s maminkou přestěhovala do ostrovního městečka jejího mládí, kde žije i babička a strýček s pochybnou pověstí. Po počátečních obtížích nachází ve škole nové přátele a setkává se i s tajuplným, ponurým, lehce agresivním, ale právě proto nesmírně atraktivním Johnem Haydenem, který se objevuje vždy, když to Pierce čeká nejméně, ovšem zaručeně přesně ve chvíli, kdy potřebuje jeho pomoc. Pierce o něm docela jistě ví jen jediné – je temný, půvabný a neodolatelný, ale není to žádný anděl. Kdyby mu propadla, byla by navždy odsouzena k existenci v místech, která ji děsí a kam se v žádném případě nechce vrátit... Dá přednost bezpečnému každodennímu životu, nebo omamující lásce v náručí smrti? První díl nové strhující „podsvětní“ řady.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Abandon , 2011

lucyka16
lucyka16
09.04.2016 4 z 5

Skvělá kniha. Velice napínavá a záhadná. Určitě si přečtu další díly teto série.

Charmedka
Charmedka
12.03.2016 3 z 5

Mezi láskou a smrtí je pro mě rozhodně nejpovedenější kniha, kterou jsem od autorky četla. Příběh je zajímavý, tajemný a docela i napínavý. Hlavní postavy sympatické, děj hezky plyne a nenudí. Tentokrát si s radostí přečtu pokračování.

Ivinka.S
Ivinka.S
03.03.2016 5 z 5

Po přečtení anotace mě knížka nijak nenadchla, ale protože knížky Meg Cabot ještě nezklamaly, tak jsem se i tak dala do čtení a stálo to za to. Jako vždy mě knížka totálně pohltila a hltala jsem každé slovo, Johna jsem místy nenáviděla a místy zbožňovala :D

Vitnerová
Vitnerová
30.01.2016 4 z 5

Hezká kniha, docela čtivá akorát mě štval John... :) Ale to je jen můj osobní názor.. :)
Hezky zapojená řecká mytologie.. :)
Román pro teenagery který neurazý.. :)

DarkWerecoyote
DarkWerecoyote
30.01.2016 5 z 5

Mě se kniha líbila .. popravdě jsem jí četla skoro furt :) a mám v plánu si jí zase přečíst jelikož to má druhý díl tak musím ukecat mamku aby mi ho koupila jsem na něj zvědavá! :-)))

Dandulka
Dandulka
03.09.2015 5 z 5

Zajímavý a neotřelý příběh. Dobře se to četlo, i když ten otevřený konec se mi moc nezamlouval, naštěstí byl po ruce hned druhý díl.

kendllajf
kendllajf
31.08.2015 1 z 5

Teď tuhle knihu čtu a zatím... nevím. Nedá se v tom vyznat. Možná tam autorka neměla dávat , jako ,že je po té smrti hodně ,, na dně" Nevím. takové knihy nejsou moc pro mně. Láska (ta pravá) se ta asi ještě neoběvila takže zatím.... -. nebo jak byla v tom podsvětí. Chci se dostat ven . Ježíš marja tak se s tím smířím. Ne. Vím ,že by se toho dostávala tak měsíc než by konečně pochopila , že se nedostane ven. Ale samozřejmě jak to je v knihách je venku!!! Je hodně lehkomyslná, a to se mi nelíbí

Jediná postava , která se mi líbí je John , nebo jak se jmenuje.

Dani3
Dani3
31.08.2015 2 z 5

Celý příběh byl hodně chaotický. Prakticky na každé stránce se hlavní hrdinka snažila „vyprávět“ něco ze své minulosti, ale bylo to tak zmatené a hlavně vždycky nedokončené, že bylo dost těžké se v čemkoliv vyznat. Většina příběhu byly jen splašené myšlenky hlavní postavy. Kdyby autorka přidala jednu kapitolu k druhému dílu, tak ten první vůbec nemusela psát.

Jediné co se mi opravdu líbilo, byl popis mrtvých duší čekajících na loď na druhý břeh.

Sušenka1556
Sušenka1556
19.08.2015 4 z 5

Kniha mě mile překvapila... Opravdu zvláštní a to já oceňuji! Nemám totiž ráda knihy s věčně ohraným koncem. Proto dávám 4 hvězdičky a ráda si přečtu druhý díl :)

pajka0071
pajka0071
28.07.2015 3 z 5

Od knížky jsem čekala trochu víc. Děj vypadal hodně zajímavě, neříkám že nebyl, ale mohlo to být lepší. Byly chvíle, kdy jsem se nudila a nutila se do čtení. Další díl si určitě přečtu :)

NoelHudson
NoelHudson
13.07.2015 5 z 5

Moc se těším na pokračování, jsem šíleně napjatá jak to celé dopadne. Na rozdíl od některých jiných čtenářů, se mi líbilo, jak se minulost odkrývala postupně celou knihu. Kniha mě příjemně překvapila, protože jsem od ní původně nečekala že by mě mohl zaujmout. Námět Hádese a Persephony je opravdu zajímavý.

Katee
Katee
10.07.2015 5 z 5

Moc jsem popravdě od knížky nečekala, i když jsem už četla hodně jiných od Meg a byly úžasné, ale v knihovně jsem si ji vzala prostě na zkoušku, abych měla co číst. Musím však říct, že mě mile překvapila :) Celou dobu mě to bavilo, nebyla scéna, která by mě nudila. Můžu vážně doporučit :)

Vianescee
Vianescee
08.07.2015 3 z 5

Knihu bych hodnotila jako celkem průměrnou. Čekala jsem něco víc. Námět rozhodně dobrý, ale zpracování mě tolik nezaujalo. Postavy mi připadaly divné až nudné. I přesto jsem zvědavá, jakl se to vivine, takže zkusím další díl.

barborelka
barborelka
19.04.2015 2 z 5

ZKLAMÁNÍ!!!!! Kniha měla dobře našlápnuto svým obsahem....láska mezi vládcem podsvětí a obyčejné dívky a ono to bylo ve finále katastrofa. Děj absolutně plochý, nezáživný prostě o ničem. Hlavní postavy prázdné až hloupé. Takže dávám 2 hvězdy. Jednu za krásnou obálku a druhou za to, že Meg je určitě dobrá autorka, ale ne pro mě! Absolutní ztráta času :-/

Tinoušek
Tinoušek
17.04.2015 1 z 5

Brak :-( Zvládla jsem jen prvních 50 stránek - za vlasy přitažené, i když nápad s klinickou smrtí se mi moc líbil, zpracování velice zklamalo... :-(

22.03.2015

kniha bola sami pačila

19.03.2015

kniha sa mi pačila aj ked je to niečo ine ako meg píše ale pekna kniha

Acinore
Acinore
02.02.2015 3 z 5

Asi už jsem na tohle moc stará :-D a hlavně srovnávám s Mediátorem....na toho prostě nic nemá, jako by to ani nepsala Meg, protože její ostatní knihy jsou nic moc. Škoda.

Kachorra
Kachorra
22.01.2015 3 z 5

Od téhle autorky jsem zatím četla jen Mediátora. Možná je to tím, že jsem se namlsala a teď se těžko bude shánět něco lepšího. Námět byl zajímavý a mě se líbilo dění v podsvětí. Jen škoda, že Johnovi bylo podle mého názoru dáno jen docela málo prostoru. Nechávám si tedy rezervu pro další díly.

Marťa 79
Marťa 79
16.01.2015 4 z 5

Pěkná kniha . Trochu mi vadilo , že se děj odehrává tolik v minulosti. Ale na druhou stranu je to něco ,co tuto knihu od ostatních odlišuje. Doufám , že v druhém díle bude trochu víc ,, přítomnosti ". Nápad je vskutku originální . Kniha má překvapivý závěr a simpatické postavy .Přesto je to spíše oddychové čtení. Ale to rozhodně neznamená , že je kniha špatná .Doporučuji :)