Podrobnosti o životě Nikity Voroncova

Podrobnosti o životě Nikity Voroncova https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177903/bmid_podrobnosti-o-zivote-nikity-voronco-661fad594d167.jpg 4 12 4

Jaroslavcev je pseudonym Arkadije a Borise Strugackých. Podrobnosti o životě Nikity Voroncova patří k jejich nejkrásnějším povídkám.

Literatura světová , Povídky , Sci-fi

Vydáno: , Triton

Подробности жизни Никиты Воронцова (Podrobnosti žizni Nikity Voroncova) , 1984

jozik_v_tumane
21.11.2019 5 z 5

Ať žije Nikita Voroncov... Krása... Edit 14. 12. 2020, přečetl jsem znovu, je to drahokam v díle bratrů Strugackých. Nádherný nápad...

Merlinit
06.04.2017 4 z 5

Krásné! Dva sympaťáci s širokou ruskou duší a pár lahvemi vodky hledají odpověď na otázku, z níž běhá mráz po zádech.

ANATS
13.03.2016 3 z 5

Malá, roztomilá knížka, která se mě moc hezky četla.
Příběh, co jsem přečetla jedním dechem....zvláštní, tajemný. Škoda jen, že setkání Varachasije a Alexe netrvalo trochu déle, mohli si dát o pár skleniček víc a možná by byla pidi-knížečka o pár stránek silnější, což by mě vůbec nevadilo :-)

opic 12
14.10.2015 4 z 5

Nikito,ty jsi mě zajímavě podzimně zamotal hlavu.To bude asi tím,že to ehm S.Jaroslavcev tak pěkně vypodobnil.Zakousnout se,už se neodtrhnout a postupně přicházet na kloub,objevovat,jak to tenkrát vlastně bylo.
Možná tenkrát kdysi právě tak,ale ... to se jednou sešli Alexej spolu s Varachasijem,tzv.nezustalo u jedné skleničky,tu najednou,jeden znich přinesl sedmi stránkový deník ... příběh už tedy muže začít.

1988  76%Výprava do pekel
2004  87%Podrobnosti o životě Nikity Voroncova