Podraz

Podraz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/bmid_podraz-44L-389780.png 4 457 122

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting , 2016

veselaa
21.03.2019 3 z 5

Nenáročný romantický thriller se zápletkou a kapkou napětí.Taková nenáročná oddechovka na vyčištění hlavy,k odpočinku doporučuji.

alzbeta4340
17.03.2019 3 z 5

Už jsem asi přelouskala příliš mnoho knih od S.B. - protože mi děj připadal snadno předvídatelný. Jinak to nebylo vyloženě špatné a určitě knihu doporučuji čtenářkám, které od autorky ještě tolik jejích románů nepřečetly.

ivousekk
11.03.2019 3 z 5

Jsem trošku na rozpacích. 3* málo, 4* moc.

Na jednu stranu napínavý příběh s několika zvraty, který se dobře četl. Takže dobrý.

Na druhou stranu na romantický thriller (divné spojení) bylo na mě moc erotiky a "jiskření v očích" a "různých pohledů". A na co jsem fakt alergická, jsou věty typu "První polibek ji zanechal bez dechu. Všechny ostatní jako by jí rozpustily kosti v těle." Rozpustily kosti? Cože? Leda tak v kyselině, ne? To mi docela pokazilo dojem.

Jo a ještě jedna drobnost, podle obálky jsem čekala lokalitu někde na severu nebo aspoň v zimě a ono to bylo v létě někde v bažinách kolem New Orleans.

Asi jsem zvyklá na jiný typ thrillerů. Tohle byla taková napínavá slaďárna.

veveronka
09.03.2019 5 z 5

Jako vždy výborné a konec se mi moc líbí

mišák1262
03.03.2019 5 z 5

Sandru mám ráda je moje oblíbená autorka i když mě už nepřekvapí samý konec knihy a vím jak to dopadne tak umi sandra překvapit ... mám ráda jeji styl psaní je tam napěti , láska , sex prostě romantický thriller.... vubec by me nenapadlo že to bude mit ke konci takový zvrat jaky to melo...vubec sem to netušila a mé odhadování bylo uplně špatné.....a uplne mě to převapilo....

ctenarkaEva
24.02.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Tyto tzv. romantické thrillery Sandry Brown čtu ráda, je to pro mě spíš oddechové čtení. Napadalo mě více podezřelých a konec byl pro mě překvapivý, neuhodla jsem ho.

pingu1
23.02.2019 4 z 5

Další Sandra Brown, jedna z těch lepších :-) Trošku rozvláčnější děj, ale četla se pěkně a závěr jsem tedy opravdu neodhadla, takže pro jednou překvapení :-)

akdar72
18.02.2019 5 z 5

A mě se to líbilo :-) Stárnu... :-)

raty
18.02.2019 4 z 5

Po přečtení všech jejích knih už mě Sandra Brown asi ani nemůže překvapit. Přesto mám její styl ráda a přečtu i každou novou, která vyjde. Prima oddechové čtení.

monte
15.02.2019 4 z 5

Opravdu je vše jinak, než se na první pohled jeví...

Hana86
06.02.2019 3 z 5

Moje prvotina této autorky. Trvalo mi déle se začíst, ze začátku mě ani moc nezajímalo, proč byla Jordie unesena, zdálo se mi to hodně rozvleklé. Ale jsem ráda, že jsem vydržela, protože později mě knížka vtáhla a nemohla jsem ji odložit. Bylo to napínavé. Líbilo se mi to a určitě si přečtu nějakou autorčinu další knížku...

LuciKo
02.02.2019 4 z 5

Čtvrtá hvězdička za překvapení v závěru, mě tato pointa za celou dobu nenapadla. Pro mě to byla premiéra od této autorky a myslím, že po ní zase někdy sáhnu. Překvapila mě velká čtivost, kvituji spojení thrilleru a romantiky. Super, zvládla jsem ji za dva dny. Doporučuji!

elisa194
30.01.2019 3 z 5

Knihy od této spisovatelky mam ráda. Ale u teto mi chybělo její typické napětí. Kniha ma zbytečně tolik stran. Snad do pulky se řeší pořád to samé dokola az to uz cloveka nebavi. Pak uz je to lepší, ale tentokrát docela slabota..

postrach
27.01.2019 5 z 5

Opět stará dobrá Sandra Brown.Napětí,zvrat.......

janina66
25.01.2019 4 z 5

Tato kniha nezklamala, ale už jsem četla od Sandry daleko lepší. Jako Smrtelné nebezbečí, Mrazivý chlad a Skryté zlo. Podraz se od začátku hrozně vlekl, teprve od půlky to mělo spád.

Tynka79
24.01.2019 4 z 5

Je to typická Sandra Brown. Detektivka s dávkou romantiky. U této knihy mi ale trvalo skoro do poloviny se pořádně začíst. Teprve potom to začalo mít spád a pořádný děj. Konec a rozuzlení je tak trochu typické pro Sandru, vše je trochu jinak než se celou dobu zdá. Kniha určitě nezklame.

Šunkys
21.01.2019 4 z 5

Skvělá kniha. Autorka opět nezklamala.

ivana1924
20.01.2019 5 z 5

Sandra opět nezklamala...

alnahu
19.01.2019 3 z 5

Tentokrát od Sandry-trochu dějově slabší.V knize nechybělo napětí ,sex a romantika ,ale za mě je to jedna z průměrných knih.

9252
17.01.2019 5 z 5