Podraz

Podraz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/bmid_podraz-44L-389780.png 4 455 122

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting , 2016

Nikkaa
Nikkaa
16.08.2019 5 z 5

Další skvělá kniha, Sandra je vždy dobrá volba. Dokáže spojit dvě odlišné věci dohromady romantika a boj o holý život... Miluju tenhle styl psaní a vrhnu se pak na další a další knihy...

Janík511
Janík511
03.08.2019 4 z 5

Pěkná oddechovka. První půlka nebyla tak dobrá jako druhá, kdy jsem ji hltala a musela jsem ji dočíst.

Beata19
Beata19
31.07.2019 3 z 5

Zabiják zabije zabijáka a zamiluje se do oběti.....

MimiNinaFuraha
MimiNinaFuraha
31.07.2019 5 z 5

Skrz celkem nízké hodnocení této knihy musím napsat, že jsem ráda, že jsem si ji koupila. Mě se kniha líbila moc. Byla to první kniha od autorky, kterou jsem četla, takže nemohu porovnávat s jinými. Ale tohle se mi fakt líbilo. Líbila se mi promyšlenost příběhu. A koneckonců i ten nádech romantiky se mi líbil :) Za mě fajn počteníčko :) Doporučuji :)

Aileena
Aileena
22.07.2019 3 z 5

Na můj vkus to bylo dlouho a dlouho o ničem. To, co se stalo na prvních dvoustech stránkách by klidně mohlo být na dvaceti a možná by se něco dělo. Celkově příběh ušel, ale čekala jsem svižnější (snazší) čtení.

ikul
ikul
08.07.2019 4 z 5

Sandru Brown čtu velice ráda a vím, že mě nezklame. Tentokrát se to chvilkami malinko táhlo, ale nakonec jsem tento předvídatelný příběh musela pochválit. Když se na počátku vztahu dva hašteří a nakonec se sblíží, to je to pravé okořenění knihy.

Barča92
Barča92
07.07.2019 1 z 5

Kniha mě moc neuchvátila. Příběh je dobře vymyšlený, ale příliš zdlouhavý. Začala mě bavit až posledních 80 stránek.

vera4669
vera4669
06.07.2019 5 z 5

Příjemná oddechovka, nečekaný konec, zvraty a napětí, přečteno za pár hodin

Szekynka
Szekynka
04.07.2019 5 z 5

vzhledem k tomu, že Skryté zlo mám od autorky nejraději, nemohl se mi Podraz nelíbit. Dějově mi to přišlo hodně podobné, akorát s tím rozdílem, že Podraz se mi líbil ještě o chlup víc!!

Kalina
Kalina
30.06.2019 4 z 5

Pěkné oddechové čtení s předvídatelným koncem. Rozhodně stojí za přečtení.

Pája699
Pája699
17.06.2019 5 z 5

Za mě určitě plný počet hvězdiček :-) Knihu jsem nemohla odložit z ruky, jak byla pro mě napínavá. Takovejch zvratů? fíííháá a ten závěr? pro mě prostě super. V každé knize je vždycky na konci takový zvrat, že si říkám cože?? :-) určitě můžu jen doporučit.

michelleczsp
michelleczsp
08.06.2019 4 z 5

První část knihy mě bavila hodně, nemohla jsem přestat číst, děj se nikdy nezastavil a pořád se tam něco dělo. Musím říct že závěr knihy mě překvapil, a i když do knihy byl zakomponován "románek" který tam nemá co dělat, vůbec mi to nevadilo. Kniha je čtivá má spád a já ji měla přečtenou za tři dny.

Jenne
Jenne
08.06.2019 5 z 5

Tato kniha byla první, kterou jsem od Sandry Brown četla a věřím, že ne poslední.

čef
čef
28.05.2019 4 z 5

Sandra Brown je pro mne synonymum ženského románu, takže ani v této knize jistě nezklamala své příznivce. Je zde opět moře lásky, dívčích snů, dlouhých dialogů a trialogů, které děj příliš neposouvají. Přesto jsem knihu přečetl, protože kromě již zmíněného je zde rovněž i poměrně zdařile vyfabulovaný příběh s mnoha překvapeními a možná i s napětím, co vše se ještě může zvrtnout. Ne, že bych jásal, ale času se Sandrou stráveného nelituji.

Januli
Januli
22.05.2019 4 z 5

Typická Sandra Brown, což vůbec nebylo na škodu. První polovina knihy pro mě byla čitelná, ale za to druhá mě překvapila. Moc u thrillerů nemusím ty sladarny, ale jak je řečeno, to k Sandre patří. Takže jo, spokojenost.

Elisbooks
Elisbooks
28.04.2019 3 z 5

Asi jsem u Sandry zvyklá na jiný standart, ale přesto kniha byla fajn. První půlka mě tolik nenadchla a četla ji déle, poněkud se mi to táhlo... Ale druhá půlka super a nemohla jsem se odtrhnout :-)

Ulrika
Ulrika
28.04.2019 5 z 5

Opět nezbývá než před Sandrou smeknout! Zápletka velmi nápaditá a nechyběla ani dávka sexuálního napětí mezi hlavními hrdiny. Knížky Sandry Brown jsou skvělé a čtou se sami.

Evka27
Evka27
21.04.2019 2 z 5

Tak to byl trošku slabší kousek, tak na 2 a 1/2*. Lehce předvídatelné a nijak napínavé. Třeba další bude lepší.

kika 13
kika 13
12.04.2019 5 z 5

Paní Sandra mě nikdy nezklame.Napínavé až do konce.A byla tu i láska.

Danago
Danago
21.03.2019 3 z 5

Bohužel autorka nepřekvapila. Oddechová romantická detektivka.

thrillery pro ženy

Sandra Brown