Podraz

Podraz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/bmid_podraz-44L-389780.png 4 457 122

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting , 2016

Alíček83
03.12.2020 4 z 5

Ze začátku mě rozčilovalo, když se stejný děj opakoval ve všech pohledech. Jinak dobrá detektivka i závěr, navíc romantika.

Racino
07.10.2020 4 z 5

Nenáročné čtení a dobrý spád děje.

koki.veru
25.09.2020 4 z 5

Taková spíš oddechovka. Něco mezi romantikou a lehkou detektivkou. Četlo se to dobře, ale nijak extra nepřekvapilo a nenadchlo.

Ira13
27.08.2020 3 z 5

Taková romantická detektivka. Thriller rozhodně ne. Unosce jsem brzy prokoukla. Není to takové to čtení, co čtěte bez dechu, ale dalo se to

klarence
22.08.2020 2 z 5

tentokrát mne příběh zas tak moc nenadchl, čekala jsem asi krapet něco jiného dle anotace, ale na dovolenou jako oddechovka to docela šlo. Četla se docela dobře

AniDi
19.08.2020 4 z 5

Thrillery téměř nečtu a popravdě mě nalákala anotace a pár komentářů níže. Nelituji času při čtení. Moc se mi zápletka líbila a nevadilo mi ani, že jsem rozuzlení tušila od počátku knihy. Čtení jsem si užila, určitě mrknu na další knihy autora.

Laf
17.07.2020 5 z 5

Super kniha. Napínavé až do konce. Rozuzlení mě překvapilo a o to je pocit z této knihy ještě lepší. Pro volné chvíle dobrá volba.

Vanula06
13.07.2020 5 z 5

Poprvé, co jsem četla romantický thriller. Romantické knihy nečtu vůbec, ale tahle kniha byla skvělá. Ta romantika tam ve vzduchu je, ale není to vyloženě slaďárna. Děj se mi moc líbil a i zápletka byla skvělá. Kniha je velmi čtivá, já osobně si ji přečtu znovu.

janadibelkova
09.07.2020 2 z 5

Kniha se nečte špatně, psaná je dobře, ale ten děj? Nápad, příběh? Spíš jsem se divila, než abych si řekla, že je to strhující vyprávění..na konci se už jen pousmějete a jste rádi, že můžete hledat kvalitnější literaturu..

JessieEx
01.07.2020 5 z 5

Knížky Sandry Brown jsou takové moje "guilty pleasure". Dávkuju si je ale s odstupem, tak jednu ročně. Takže když jsem sáhla po Podrazu, už jsem si prakticky nepamatovala o čem byly ty předchozí...
Přesto jsem přesvědčená, že Podraz je z těch několika málo, co jsem četla suverénně nejlepší!! Bylo tady totiž všechno, co od této autorky očekávám - sexy záporák (nebo klaďas?), pořádná dávka napětí ale i romantiky, jiskření mezi hlavními hrdiny bylo uvěřitelné no a musím říct, že mě velmi (mile) překvapily i povedené zvraty! Nebudu tady mluvit o tom, jak je příběh hrozně klišé... od tohodle žánru se to tak nějak očekává. Jediný problém, co u Sandry Brown mám, že mi nesedí její ženské hrdinky... nedokážu se do nich vcítit natož s nimi sympatizovat... V tomhle mi tady víc sedí mužští hrdinové... Jinak ale super knížka a těším se zase na nějakou další podobnou :)

evincz
18.06.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila a bavila mě. Mělo to náboj, jiskru, vzrušení. Detektivka s dávkou romantiky. Je to oddechové čtení, u kterého se necháte rozmazlovat třeba sklenkou vína.

Téra
10.06.2020 4 z 5

Hodně dlouho mi trvalo něž jsem se začetla, ale nakonec se mi to moc libilo. Dle zdejšího hodnocení jsem čekala, že to bude spíš slabší "brownovka", ale byla jsem příjemně překvapená.

alhl
31.05.2020 5 z 5

Napínavé, dramatické, emotivní, s nečekanou pointou. Jak už je u Sandry Brown zvykem. Prostě další příjemné setkání s oblíbenou autorkou. :-)

bekule
04.05.2020 5 z 5

4,5
Mě to bavilo, svižné, napínavé, přiměřeně romantické ,zase trochu jiný pohled na únos tentokrát i se stockholmským syndromem. Takže pro mě naopak jedna z těch Sandřiných povedenějších a ráda se k ní časem vrátím.
..........................................................................................Výzva 2020/18

Myskat
03.05.2020 5 z 5

Napínavé a romantické. Spostu překvapení až do konce. Parádní oddechovka.

Siege03
01.05.2020 4 z 5

Taková klasická detektivka.Nenadchne, neurazí.

Foxie89
25.04.2020 3 z 5

Dobrá detektivka s překvapivým koncem. Jen mi něco úplně nevyhovovalo na stylu psaní - nevím, jestli moc postav nebo moc popisu. Ale líbilo se mi to a možná si přečtu od autorky další knihy :)

Lenoulinka
15.03.2020 4 z 5

Thriller čtivý, ale neřekla bych, že strhující. Očekávala jsem, že se dej bude odvíjet trochu jinak, proto byl pro mě konec překvapivý. Jiskření mezi hlavními hrdiny mě bavilo. V tom Sandra obvykle nezklame.

Prateri
07.03.2020 4 z 5

Paní Sandra Brown nezklamala, nepřekvapila. Změna by mě asi vyděsila:)) . Ne, to nemyslím vážně. Román Podraz se vydal do světa v běžném stylu spisovatelky s troškou menší šťávou než v předešlých knihách, přesto dávám čtyři hvězdičky - tam se mi hodnocení paní Brownové zaseklo asi natrvalo.

helenkan
23.02.2020 4 z 5

Trochu mi to ze začátku drhlo. Jinak opět bezva čtení a konec zase pěkný překvápko.

thrillery pro ženy

Sandra Brown