Podraz

Podraz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/bmid_podraz-44L-389780.png 4 457 122

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting , 2016

SimonaP
28.06.2023 3 z 5

Takový thriller. Bylo to docela čtivé, konec překvapil.

zoew
14.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Tohle bylo i na mě už trochu moc překombinované, ale jinak jako vždy velmi čtivé. Obálka knihy je matoucí a úplně mimo mísu...v knize se píše o močálech a vlhkém dusném parnu a na přebalu jsou břízy, jinovatka a lidé v zimních kabátech? To jako fakt? :-D Za mě tak 3,7* (takže v hodnocení zaokrouhluji). Ti, co znají knížky Sandry, od začátku tuší, že ten, co se jeví jako padouch, není padouch ;-)

konicekbily
28.01.2023 4 z 5

Autorčiny knihy nečtu často, ale vždy vím, co mohu očekávat. překombinovaná, předvídatelné zápletka, změna postav od pozitivních k negativním a naopak, někdy i nečekaný obrat v ději. Tak tomu bylo i tentokrát a jsem spokojen.

Lucuschka
25.12.2022 3 z 5

Příběh knihy byl zajímavý, bohužel mě úplně neoslovilo zpracování, ale nečekaný konec to vylepšil. Takové lehce napínavé čtení s nádechem romantiky.

petronella1
21.12.2022 5 z 5

za mě dobrý, zajímavě zamotaný a čtivý

VílaElvíra
15.12.2022 2 z 5

Protože jsem chronický dočítač, tak jsem dojela až do konce. Ale bylo to tedy trápení.. Začátek vypadal zajímavě, ale pak se děj začal zamotávat a pak už mě kniha nebavila ani trochu. Od autorky mám ještě Špinavou hru, tak jí dám časem ještě šanci.

Jana-Marie
16.09.2022 1 z 5

Kniha je pro mě velkým zklamáním - tentokrát mi to příjde jako velká růžová knihovna, děj předvídatelný, do čtení jsem se musela nutit a to se mi u knihy už dlouho nestalo. Jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla.

jana277
12.06.2022 1 z 5

Prvá kniha od autorky. Toľko sladkosti nie je moja šálka kávy. Dávam tomu ešte jednu šancu, začala som čítať ďalšie autorkino dielo, ale dej sa vyvíja rovnako = dvaja sa stretnú, problém, iskrenie, predpokladám, že skončia v posteli a popri tom sa prelína ako doplnok zápletka. Toto nie. A ani ako letné čítanie....

Olga8480
12.06.2022 5 z 5

Opět skvělé spojení napětí a romantiky. A jak je u autorky zvykem i velké překvapení v ději, kde se vše najednou ukáže v úplně jiném světle.

LucKys
22.05.2022 5 z 5

čtivé, napínavé, trochu romantiky a opravdu je spousta věcí jinak, než čekáte ...

jitkapeldova
01.05.2022 4 z 5

Romantický thriller je pro mě novinka a mám z toho celkem smíšené pocity ️
Prvních 100 stran sem se vůbec nemohla začíst, pak se stal zvrat a četlo se parádně.. za mě dobrá kniha s mnoha překvapením

Alienn
11.04.2022 4 z 5

Tato kniha je jedna z těch, kde převažuje romantika nad napětím a detektivní zápletkou. Ale jako všechny knihy od této autorky se mi i tato líbila a přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji.

Nika151
06.02.2022 5 z 5

Žánr romantický thriller je pro mě novinka a jsem mile překvapena. Zřejmě se stanu fanouškem:) anotace ke knížce ji opravdu dobře popisuje, samozřejmě je tam několik zvratů a ani jeden jsem nečekala. Měla jsem přečteno během víkendu.

lifeoptimist
01.11.2021 5 z 5

Zase jedna výborná :-)
Sice jsem si něco tipla naprosto správně, ale závěr jsem opravdu nečekala, proto plný počet hvězd

retrivr
23.10.2021 4 z 5

Jedno klišé za druhým, ale když si potřebujete vyčistit mozkové závity, tak je to to pravé.

katasokolov
24.09.2021 2 z 5

Co říct k této knize…
Asi to jednoduše shrnu takto: devadesátkový erotický thriller jak vyšitý. Děj byl hodně jednoduchý, postavy ploché. Jeden velký “mačo”, jedna pipinka v nesnázích a rázem máme knihu na světě . Žádné velké zvraty, ale jako dovolenkové čtivo se to dalo.

boeink
24.08.2021 2 z 5

Konečně dočteno! Stráááášně dlouho jsem se touto knihou prokousávala, vůbec jsem se nemohla začíst. Měla jsem pocit, jako by byla nějak nesrozumitelně, kostrbatě napsaná, či přeložená, některé odstavce jsem četla i třikrát. Už jsem pár Sandřiných knih přečetla, ale tahle se mi teda nelíbila.

princesse
15.06.2021 4 z 5

Tak možná tři a půl hvězdy ... Trvalo mi tedy dlouhých, předlouhých asi 150 stran, možná o trochu víc, než jsem se začetla. Pak se to nějak zvrtlo a četlo se to už samo. Kombinace krimi a romantiky není špatná. Ke konci to odsejpalo jedna radost.

jaja10
26.03.2021 5 z 5

Super to bylo.

bar_sol
06.01.2021 2 z 5

Ač mám autorku ráda, tak tato kniha mi nesedla. Děj naprosto předvídatelný, pro mě osobně až moc přitažený za vlasy. Jako romantická oddechovka poslouží, ale bohužel mi chyběl alespoň nějaký náznak napětí či originality k tomu, abych měla touhu knihu dočíst.

thrillery pro ženy

Sandra Brown