Podnikání z pláže

Podnikání z pláže https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236900/bmid_podnikani-z-plaze-Fbs-236900.png 4 79 22

Slovy autorky: "Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou? Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno? O tom všem je kniha podnikání z pláže... Vítejte v mém světě :) Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste žili také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět. Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají. Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte. Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého. Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :) "... celý text

DádazPrahy
17.02.2024 3 z 5

S mnohými myšlenkami a radami nelze než souhlasit, i když se zrovna nechystáte doma všechno zabalit, odjet do světa a podnikat z pláže.
Co bych snad knize vytkla, je její rozvláčnost (občas je na různých místech řečeno jinými slovy to samé), rozsah na 150 stránek je přehnaný.
(udělala jsem si stručné výpisky, ráda pošlu e-mailem, má-li někdo zájem).

ziriant
03.12.2023 4 z 5

Projekt Podnikání z pláže sleduju na sociálních sítích již delší dobu a až nyní jsem tomu více přišla na chuť. Kniha mi padla do noty, ale musela jsem na to být adekvátně připravena. A tak ji také beru, jako doplněk k široké činnosti autorky. Protože dostat se mi kniha do rukou před pár lety, aniž bych cokoli o Podnikání z pláže věděla, asi to velmi rychle odložím. Naopak nyní hodnotím vysoko a odnáším si mnohé. Skvělá motivace (pokud již aspoň trochu jedeme na té příhodné oči-otevírající vlně). A to nejen pro podnikatele a dokonce i nejen pro lidi, kteří podnikat touží. Mnohem více v tom cítím tu posílenou schopnost otevřít se svým snům, tu podporu. Děkuji! :-)
Jen tedy po formální stránce by to chtělo pečlivější korekturu. Spousta odskočených řádků a také dost rozpůlených slov.

roso.mak
03.12.2023 odpad!

Bože, to je ale strašná ezopi*a. Jak jinak nazvat ženskou, ktera považuje Tajemství od Rhondy Byrne za skvělou knihu a v době, kdy celá rodina neměla ani na jídlo, živila "rodinnou jasnovidku". Pak se spojila s Davidem Kirchem (taky napsal knihu, která vám o jeho podnikání řekne vše potřebné), což je další slovní onanista, který vám za 10 000 na semináři řekne, že marketing má čtyři složky a že máte sbírat emaily.

Oboje podnikání mně přijde jako stahování peněz ze zoufalých lidí. Autorka ve své knize cituje jen další dva, kteří měli rozjet svůj byznys, ale vůbec není jasné, jestli vůbec prošli jejími semináři. Jinak cituje hlavně samu sebe.

Kniha vám dá dvě informace. Za prvé, jak je paní skvělá úžasná úspěšná a skvěle se má, a druhé jak se máte okamžitě naklusnout koupit její produkty.

Jeden z těch produktů je: Jak napsat eBook (což byl ale její první ebook v životě, takže dávala návod na něco, co vlastně sama zkoušela poprvé) a Jak vydat knihu – tuhle knihu. Do které musela sama nacpat vlastní prachy a teď ji cpe jako obsah zdarma všem svým potenciálním klientům.

Havran.
21.07.2023 4 z 5

Za vším je tvrdá práce. Můžete si vybudovat život jaký chcete, ale bude potřeba na tom tvrdě makat. K úspěchu většinou nevedou zkratky. Způsob života popisovaný v knize zní dobře, ale určitě není pro každého. Je potřeba disciplína, jasný plán a přimět se k práci i v podmínkách, které pro práci nejsou zrovna ideální.
Ráda čtu o netradičním životě jiných lidí. Kniha může sloužit jako inspirace k tomu, jak se dá prožívat život, ale skutečně se donutit k nějaké akci a začít na něčem pracovat je už samozřejmě jen na každém z nás.

martina1274
18.10.2021 5 z 5

Tato kniha umí silným příkladem inspirovat a začít změnu ke spokojenějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Děkuji . Živit se tím co nás baví a co nám jde snadno nemusí být jen pro vyvolené. A přečtením této knihy můžeme začít cestu za svými sny. Třeba pokud je to cestování, práce na volné noze, nebo psaní knih - jako to bylo u mě. Děkuju moc za sdílení i těch bolavých chvil, ať člověk ví a vidí, že v tom není sám…

Marketa182
18.10.2021 5 z 5

Knihu jsem si koupila ze zvědavosti a ta myšlenka podnikání odkudkoli mě nadchla. Oceňuji, že kniha není postavena jen na zkušenostech autorky, ale prolínají se jí i zkušenosti dalších lidí, kteří také podnikají online. Velmi mě to inspirovalo ke změně života.

Lutzka
19.09.2021 3 z 5

Pěkná motivační kniha, některé postřehy stojí za zamyšlení. Některé pasáže by se daly zkrátit, stejně tak i některé "podpůrné emaily". Knihu je nutno brát spíš jako upoutávku na placené kurzy, které vám pak mají poskytnout konkrétní tipy, jak na zmíněny druh podnikání, kniha samotná je neposkytne.

Hobitka
02.07.2021 3 z 5

Rozhodně se jedná o velice zajímavou knížku. Na více místech jsem se zamyslela.
Líbí se mi, že hlavní prezentovaný styl života není cpán jakožto zaručený ideál pro všechny - mě třeba asi nikdy nelákal. Na druhou stranu jsem byla zaujata popisovaným stylem cestování s dlouhodobějším pobytem na jednom místě - začalo mi v hlavě hlodat, jestli bych to nějak takhle přece jen nechtěla zkusit a jakým konkrétním způsobem by to mohlo vyhovovat právě mě.

Samotný příběh autorky i konkrétní "postupy" mě ve čtení popoháněly, a celkově mi knížka přijde velmi dobře napsaná. Žel někde uprostřed knihy je delší rozvleklá pasáž ve které jsem knihu na několik měsíců odložila.

Little.deer
21.05.2021 3 z 5

Spíš jsem čekala, že mi knížka přinese nějaké nové myšlenky a moc jsem jich tam nenašla... asi bych knížku nedoporučila nikomu, kdo už zná Stáňu Mrázkovou z webinářů, protože v těch už se leccos probírá a v knize toho není už moc nového... nejsem úplně marketingový typ, jak jsem zjistila, takže mě některé části nebavily vůbec... ale jinak se to celkem dá, i když jsem knížkou nebyla úplně pohlcená...asi bych potřebovala víc praktických informací typu "chceš toto? Udělej tohle." A za ty už se asi platí v jejích kurzech... na tuhle knížku jsem se těšila spíš jako na takové informační obohacení, něco jsem tam snad našla a nejsem tedy vysloveně zklamaná, jen to očekávání bylo vyšší...

toulava
31.05.2020 3 z 5

Těžko se mi na toto píše nějaký komentář. Příčí se mi hodnotit něčí život a jeho vnímání. Od knížky jsem, čekala trochu více. Jako nakopnutí k tomu jít si za svými sny je to fajn. Ale někde zatím mi chybí čtenářské wow.

petrn
20.05.2020 4 z 5

Knížku jsem objevil v hostelu na Bali, tak jsem to bral jako znamení (knížka v češtině na druhé straně světa!). Knížka je rozhodně čtivá a poutavá, zejména v duchu dovolené mě to hodně oslovilo. Teď, v šedi denní reality (s odstupem půl roku), mi to přijde trochu, jako způsob, jak si vydělat, co není zrovna pro mě.
I přesto si myslím, že to stojí za přečtení, už pro tu pozitivní energii a motivaci do života

kotatkoz
16.05.2020 2 z 5

Po dlouhé době knížka, kterou odkládám a nedočtu - nechám na jindy. Autorka píše čtivě, námět je možná zajímavý, ale přesně v místě, kde píše (myšleno z její strany motivačně), že kdo s knihou a myšlenkama v ní rezonuje, ať čtě dál, jsem si uvědomila, že já s ní absolutně nerezonuju - nic mi to neříká, nedává a vlastně je mi i nějak jedno, jak se odvíjel příběh dál po té, co sbalila kufr a odjela. Asi ještě musím dozrát nebo jsem prostě šťastná ve svém životě, nicméně mě to k žádnému posunu nemotivovalo, takže už u kapitoly o e-booku odkládám a spíše si v hlavě nechávám Myshu Gautam (kniha Mé nepálské lásky a Mé nepáslké trable) - obdobně mladá žena, ovšem zmého pohledu ještě trochu odvážnější, radikálnější, která vybudovala doslova z ničeho něco...

Verča705
01.11.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla, ikdyž nemam v plánu podnikat a stejně jsem si z ní hodně vzala. Za mě super čtení, třeba i pro lidi, co rádi cestují a chtějí se tomu v budoucnu věnovat jako práci. Stáňa má moc hezký styl psaní. Nejsou to moudra, který stejně nikdo nechápe a nebo je číst nechce, ale velmi jednoduché a motivační věty, které se dají prostě skvěle a hlavně rychle číst. Knihu nedoporučuji lidem, co se tomuhle tématu (podnikání, práce, cestování) nijak nevěnují a nemají k tomu žádný vztah. Za mě prostě fajn :)

Blanchidlo
02.10.2019 5 z 5

K téhle knize se vracím, když nevím, kudy kam, a potřebuju nakopnout :) A taky jsem díky ní skočila bungee jumping :-D

lucie6576
28.02.2019 3 z 5

Hodně motivující kniha.

mariannnka
12.01.2019 2 z 5

já musím bohužel říct, že jsem byla knihou zklamaná. Na to, jaký měla marketing, mi nepřišla zase takové "terno" :)

Wendysek
01.07.2018 5 z 5

Zajímavé a poučné.

New-radus
30.03.2018 4 z 5

Kladné hodnocení především za nadšení, lidskost a hlavně opravdu dobré tipy na to, jaké nástroje např. využívat, abyste své podnikání na internetu zautomatizovali. Perfektní byl taky příliv motivace. Nicméně ubírám za neustále opakované myšlenky, milionkrát citovaný citát Coelha (a to ho zbožňuju). Kniha by si zaloužila dobrou korekturu stylistiky a byla by na 5 hvězd!

Ctenarkaa
19.11.2017

Mám ji rozečtenou..ale tedy - nepřipadá mi až tak zajímavá. Už jsem četla lepší..

Anceroh
25.01.2017 5 z 5

Jasné, stručné, výstižné, inspirující a čtivé. Doporučuji přečíst!

Autorovy knížky

2014  71%Podnikání z pláže

Kniha Podnikání z pláže je v