Podkin Jednoouško a dar Temnory

Podkin je zpátky. Nejnapínavější příběh, jaký jste kdy četli, pokračuje! Je časné ráno a potulný bard po špičkách opouští Trnkovou noru. V hlavě mu pořád ještě doznívá zvuk křídel hrozivých kovových vran, které ho noc co noc děsí ve snech. Nikde nesmí zůstat příliš dlouho ¦ to by mohlo být nebezpečné. Ale zdá se, že tentokrát nebude na své cestě sám. Malý Rue se totiž rozhodl také stát vypravěčem příběhů. Tak pojďte a poslyšte spolu s ním další napínavé vyprávění o legendárním Podkinovi Jednooušku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463863/big_podkin-jednoousko-a-dar-temnory-cWU-463863.jpg 4.99

Pět říší / Päť kráľovstiev 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , Albatros (ČR)

Podkin One-Ear, 2016

Kniha Podkin Jednoouško a dar Temnory

IreneP
12.11.2021

I druhý díl Podkina nadchnul nejen moje dva syny (9, 6), ale i mě samotnou. Takhle si představuji zajímavou fantasy pro děti. A ty ilustrace! Na ty se dokážeme vynadívat dlouhé minuty. Všichni už se těšíme na další díl.

kubo819
04.09.2021

Slovami Půka: "Pšekvápko!" Ďalšie výborné pokračovanie skvelej fantasy série a príbehu troch králičích súrodencov v boji proti Gormom. Skvelé nové postavy ako Zarza, Več či Jama. Nevieme sa dočkať ďalšieho pokračovania, len už aby vyšlo! Možno o vlas lepšie ako prvý diel.

lucie3725
03.04.2021

Jedna z nejlepších fantasy sérií, jaké jsem kdy četla. Druhá kniha nezklamala, naopak. Opět napínavá, opět s báječnými ilustracemi Davida Wyatta... A definitivně miluju Půka! "Díla, díla!" ❤️ Nemůžu se dočkat třetího dílu. (V Británii už jich vyšlo pět!)