Podívej, co všechno policejní auto dokáže!

Podívej, co všechno policejní auto dokáže! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320698/bmid_podivej-co-vsechno-policejni-auto-d-Lra-320698.jpg 3 4 3

Pomáhá uzavřít ulici, jezdí s modrým majáčkem a sirénou a vždy doveze policisty rychle tam, kde jsou potřeba.

Pro děti a mládež , Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

Schau mal da, ein Polizeiauto! , 2003

Jelitovna
11.11.2019 3 z 5

Obrázky jsou pěkné a klukům se líbí moc. Text je hodně slabý, kdyby ho nebylo, nic by se nestalo.

oolinkaa
20.08.2018 4 z 5

pěkná kniha ze serie podívej, co všechno dokáže.. ale myslím si, že policejní auta jsou o stupínek hůř zpracované, jak ostatní díly. jak už psala paní níže, aut je minimum, spíše je to zaměřeno na policejní práci jako takovou. nicméně opět povedená kniha od svojtky.. nám se líbila

Dáma s hrnstjm
20.03.2017 3 z 5

Pěkné ilustrace, ale téma je zpracováno průměrně. Mělo by se to jmenovat spíš "Podívej, co všechno policisté dokážou" - protože policejní auta jsou tu až na druhé koleji. Škoda, policejní auto dokáže určitě mnohem víc, než čekat ve křoví, až pan policista naučí děti na dopravním hřišti pravidla provozu nebo zkrotí splašeného koně... Tato série má mnohem povedenější díly (třeba Bagry a Popelářské auto).

policie

Kniha Podívej, co všechno policejní auto dokáže! je v