Podfuk

ON JE LUPIČ-GENTLEMAN. ONA AGENTKA FBI. EXTRÉMNĚ VÝBUŠNÁ KOMBINACE! Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku. Jenže právě když se Kate podaří Nicka konečně zatknout, vytasí se Nick se svým nejlepším švindlem vůbec – přesvědčí FBI, aby ho tajně zaměstnala, a navíc mu za parťáka přidělila Kate. Ve spletitém podfuku si budou muset společně poradit s fingovanými únosy, falešnými identitami a zběsilými honičkami s policií i indonéskými piráty. Pokud se dřív nezabijí navzájem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/296985/podfuk-PHP-296985.jpg 3.9179

Nick Fox a Kate O’Hareová (1.)

Literatura světová, Humor, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press

The Heist (2013)

Kniha Podfuk

asam

Hledaný lupič a ona agentka FBI - oba tvoří naprostou nesourodou a naprosto skvělou dvojici, jejichž slovní přestřelky a šílené eskapády si zamilujete. Bláznivé akce, humor, šílení rodinní příslušníci plus drsňáci se zlatým srdcem.
Oddychové čtení.

Boogie007

Začátek mě docela nadchnul, příběh měl spád a vtip, pak ale tempo ochabovalo, stávalo se rozvláčným. Dočetla jsem už jenom proto, že jsem byla za polovinou a bylo mi líto knihu odložit.

akinomV

Musím říct, že jsem si knížku koupila ve velké slevě a tak se trošku bála, zda to bude vůbec ke čtení ... ale ano, pobavila jsem se u toho a zase to byl takový ten milý akční příběh bez zbytečné krutosti a nechutností. Mám ještě druhý díl, tak se do něj brzo pustím.

Darktherka

Oproti Stephanii Plum je Kate zcestovatěla, umí lépe se zbraněmi, ale jinak mi Stephanii čímsi hrozně připomíná. Snad jistou dávkou naivity. Stejně tak Nick mi připomíná Joea Morelliho. Ale čte se to svižně a je tam patřičná dávka zábavy.

werastk

Mne sa kniha veľmi páčila. Veľmi som sa pobavila na vtipných dialógoch medzi hlavnými postavami, ako sa medzi sebou podpichujú a zároveň to medzi nimi jemne iskrí. Vedľajšie postavy veľmi dobre zapadali do chystanej akcia. Ozaj som si pri knihe oddýchla a pobavila sa.

veruptackova

Upřímně od knihy za 45 Kč jsem toho nečekala moc. Koupila jsem jí sestře k narozeninám a protože mě zaujala anotace, vrhla jsem se na ni také. Kniha je o celkem nesourodé dvojici - agentce FBI, která je roky na stopě špičkovému podvodníkovi. Nebudu Vám spoilerovat děj, protože pro mě bylo velkým plusem, že jsem o knize toho moc nevěděla a nechala se překvapit dějem. Prozradím jen, že tito dva budou muset spojit své síly a rozjet hodně zajímavou akci.
Doporučuji všem, komu se líbí např. film Dannyho parťáci, protože mi ho určitá část knihy dost připomínala. Současně však mezi sebou hlavní hrdinové mají takové jiskření, které bych zase přirovnala ke Castlovi a Becketové.
Takže kdo si chce odpočinout, vypnout mozek a přečíst si něco lehčího - knihu Podfuk mohu jednoznačně doporučit. Rozhodně se hodlám vrhnout brzy na další díl!
Kniha pro mě byla velmi příjemným překvapením a proto hodnotím 4*/5*

rm

No, co se mě týče, tak se líbilo. Jasně, není nejspletitější příběh, na jaký narazíte, ale já se pobavil. Docela jsem si užíval toho herce :-)

Jaruš7
30.12.2018

Má šestá a zas má srdcovka.
Tentokrát v Podfuku, ve kterém prachy nehrají roli, ale secsakra o ně jde.
Hrozně mučivý mi přišel nápad, kterému k vysvětlení chyběla douška (bez tužky), a protože tam nebylo ani (s tužkou), takže, to bylo asi bez ní, tím víc bych to brala jako krutý trest v delším zajetí pro jednoho z nejlepších mozků, trestních obhájců.
Citace:"...odvedl B. zpátky do cely, dal mu tác s fazolemi, tortillami a sklenicí sangrie. a k n i h u - k ř í ž o v e k.". (kruťárna)
"Žít jako bohatá potvora nebylo tak snadné, jak by si jeden mohl myslet."
"Nic jiného na sebe nemám. Koupili jsme jenom hadry na lovení chlapů."
"Všichni herci jsou podvodníci. Mají za úkol věřit něčemu, co nejsou, a přesvědčit o tom všechny kolem."
Pro mě - fajnovost. :-)

Celkem již J.E. vydala 22 svazků (Slečny nebezpečné), manažerské tahy u nás dost ve vydavatelství ztrácí akceschopnost, jejich škoda !!!