Neřízená střela

Neřízená střela https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332792/mid_podeska-ivy-nerizena-strela-2sQ-332792.jpg 4 20 7

Poděska Ivy / Ivy Pocket série

A je tu zas – poděska Ivy v celé své neomalené protivnosti, naprosté nespolehlivosti a nehorázné prolhanosti! Jako neřízená střela letí světem a snaží se zjistit, co je vlastně zač… Z opuštěného sirotka se stala adoptivní dcerou vážených majitelů pohřebního ústavu. Jenže to vypadá, že s jejími rodiči není něco v pořádku. Trochu divní jsou i Ivyini noví přátelé. A ti staří? Má je pořád v patách. Ivy je zkrátka na roztrhání. Rozcupovat na několik kusů ji chce skoro každý! Nejvíc asi ďábelští pomocníčci zlotřilé slečny Alwaysové, kteří číhají snad za každým rohem. Kolem Ivy se zkrátka dějí samé zvláštní věci. A jak do toho všeho zapadá střelný prach, obří žába a sklenice teplého mléka?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Somebody Stop Ivy pocket

haki34
13.01.2023 3 z 5

podstromečková...akorátže je to druhý díl a naskočili jsme do rozjetého vlaku..asi budu muset sehnat ten první..ať vím, kdo je ta Ivy vlastně (i když myslím, že v tomto díle se o jejím původu hodně dozvíme)...a kdo je ta slečna Alwaysová ? a Frostová ? a tajemný Prosper ?? taková historická dobrodružná fantasy...o přidrzlé holce. No, nezbývá mi, než se dostat i k dalším dílům, jinak samostatnou trojku hodnotím jako dobrou..nic mě až tak extra nepobavilo, ani nezaujalo originalitou, ale celkově navnadilo na komplet příběh.

orangerose
06.11.2021 5 z 5

Dokonalá bláznivá a akční knížka s podeskou ivy, suprová :)

allita99
10.07.2020 5 z 5

Supeeeer!!!!!!!!

DancerAnnBooks
09.05.2018 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila , podle mě byla i lepší než první díl .

DancerJaneBooks
22.11.2017 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila. Podlě mě je dokonce i lepší něž první díl. Je hodně napínavá a vypráví to ta Ivy, takže se to dobře čte. Už se těším, až si přečtu třetí díl, protože tenhle díl autor ukončil docela napínavě.

rony021973
20.11.2017 5 z 5

Mám veľmi rada túto sériu aj napriek tomu že som výrazne staršia ako okruh čitateliek pre ktoré je určená. Chvíľku mi trvalo kým som sa začítala až do špiku kostí, ale potom bolo všetko tak, ako má byť a nevedela som sa odtrhnúť. Musím uznať , že sú to moje najvtipnejšie knihy a pri autorovom poďakovaní som sa váľala od smiechu a hodnú chvíľu ma potom bolelo brucho :)
Odporúčam.

Stell
18.07.2017 odpad!

Kniha je hodně napínavá, ale i vtipná. Určitě doporučuji přečíst.

tajemství

Caleb Krisp
australská, 1972
2015  71%Chodící pohroma
2017  77%Neřízená střela
2017  83%Zastavte ji někdo!

Kniha Neřízená střela je v