Pod karmínovým nebem

Pod karmínovým nebem https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439458/bmid_pod-karminovym-nebem-JIh-439458.jpg 4 73 26

Maggie je štěstím bez sebe, když ji Patrik požádá o ruku. Jeho bohaté rodině je ale chudá nevěsta proti srsti a Patrikův otec sňatek pomocí intrik anuluje. Zoufalá Maggie opouští svého muže, odplouvá za prací na opačnou stranu kontinentu, aniž by tušila, že pod srdcem nosí Patrikovo dítě.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Der Himmel über dem outback , 2019

havrmoni
10.08.2020 4 z 5

Nebylo to špatné, jen někdy trochu vleklé nebo zas rozutíkané do více stran.

zuzana2599
17.07.2020 5 z 5

Pod karmínovým nebem je další skvělá oddechovka od známé australské autorky Elizabeth Haran. Moc se mi líbila. Je to opravdu pěkné čtení, příběh je spletitý, hezky rozvětvený, lehce romantický a také historický. Odehrává se v 19. století, v Austrálii.
Kniha je příběhem Magii a Patrika, kteří se vezmou po krátké známosti, no Patrikova rodina je hodně bohatá a nestojí o dceru irských přistěhovalců. Magii od Patrika odchází a odjíždí do Perthu. Netuší, že čeká Patrikovo dítě...
Máte-li rádi příběhy o lásce, tak tento vám s chutí doporučím !

jeny-v
29.06.2020 5 z 5

Tak tato kniha byla opravdu super a všem "romantickým duším" doporučuji. Příběh zasazený do konce 19. století v Austrálii je i velmi pěkně napsaný. Maggie a Patrik se seznámí na ostrově Phillip Island a vezmou se. Pro rodinu není přístupné, aby si bohatý synek vzal chudou dívku a tak Patrikův otec manipulací Maggie vyžene. Ta nachází útočiště u staré dámy, která hledá hospodyni. Grace se stává babičkou Magiiny holčičky Lori. Štěstí netrvá dlouho a opět se cesty hlavních postav rozdělí. Meggie se setkává s Vivien a její smysl života nabírá úplně jiný směr. Ovšem musí zasáhnout osud, aby závěr knihy vyvrcholil v hornickém městečku Kalgoorlie.

mac.martina
09.06.2020 5 z 5

Úžasný příběh dvou lidí, které osud rozdělil aby se po dlouhých letech mohli znovu sejít a najít své štěstí :-):-):-)

alexis818
07.06.2020 5 z 5

Opravdu krásný příběh,který mi přikrášlil moc příjemné pocity.

mysterygirl
05.06.2020 5 z 5

Opět další z úžasných pribehu