Pod čarovným jmelím

Pod čarovným jmelím https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141434/pod-carovnym-jmelim-141434.jpg 3 5 2

Kdyby nebylo lorda Jonathana Portburyho, hraběte z Portbury, Beth by pravděpodobně už žádné další Vánoce nezažila. Opuštěná, vyčerpaná a trpící ztrátou paměti se v myšlenkách začínala pomalu loučit se životem, ale osud tomu chtěl jinak. Beth díky Jonathanovi získala střechu nad hlavou. Po nějakém čase se hrabě z Portbury vrací domů a namísto nešťastné, osudem zkroušené dívky nachází krásnou ženu, z níž se rozhodne udělat paní svého domu i svého srdce…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Earl's Mistletoe Bride , 2010

miruska1
miruska1
15.03.2022 1 z 5

1 hvězda za snahu. Část textu jsem přeskočila, bylo to zdlouhavé a nepodstatné. Hlavní hrdinové má nezaujali, postrádala som kouzlo osobnosti i jejich vstahu.

modranka
modranka
02.05.2013 odpad!

ak sa rozhodla autorka použiť námet straty pamäti, potom si mala lepšie pripraviť časovú os, naštudovať čo vlastne obnáša stratiť pamäť. Fakt si myslí, že ženy, ktoré čítajú romantické poviedky sú totálne trubky? Príbeh je plný rozporuplných hlúpostí a nejasností. Príbeh bol v podstate bez romantiky a emócii. U mňa to bola strata času.