Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 947 134

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

Ála1968
02.01.2024 5 z 5

Tak to zase byla bomba.Bylo to úplně skvělý, přijde mi, že každý další díl je lepší a lepší . Myslela jsem si,že nic lepšího než příběh o Tereze a Jaseovi už nebude a tohle bylo tedy překvapení. Prostě nádhera

sssimkova
02.04.2023 3 z 5

Jako první jsem četla jinou knihu od autorky, a začala jsem vyšším levlem. Tohle neurazí, ani nenadchne. Příběh moc pěkný, velmi čtivě napsané Jen nějak nezvládám pojmout, že do věku 25 let jsou hlavní hrdinové emočně vyzrálí, připraveni na vztahy až do smrti a zodpovědně vedou své business podniky Další kniha, která si zaslouží hvězdičku navíc za zdravotní hendikep po nehodě Přesně o tom by se mělo psát, že svět není černobílý, a všichni nejsme dokonalí

Jurajovamaka
31.03.2023 3 z 5

Romantický príbeh o Calle a jej živote, mame alkoholičke, závislej od drog a o jej veľkej prvej láske..
Myslím, že príbeh bol zbytočne moc roztiahnutý, pritom pointa bola stále rovnaká...v závere románu som už aj stránky preskakovala, aby som sa konečne prelúskala k záveru...
Od knihy som čakala oveľa viac...
Ale neurazí, ani extra neohýri...

Anna195
29.03.2023 5 z 5

Na pokračovanie série sme si museli počkať dlhšie, ale to čakanie sa rozhodne vyplatilo. Táto séria ma každou časťou viac a viac prekvapuje. Rozhodne som nečakala, tak veľa akcie a napätia. Vôbec som nevedela, čo môžem očakávať a kam ma až príbeh zavedie, keďže tu bolo veľmi veľa zaujímavých zvratov, ktoré ovplyvňovali príbeh.

Calla bola veľmi silná žena, stále nechápem, ako všetko vo svojom živote zvládala. Celý jej život bol jedno veľké bojisko, v ktorom musela bojovať. A život jej rozdával stále nové a nové rany. Jednoducho mala v sebe veľkú silu, pretože toľko drámy, klamstiev a odhalení nezvládne len tak hocikto. Ale práve tu jej je veľkou oporou Jax. Hneď od začiatku bolo medzi nimi cítiť to správne prepojenie, a to nehovorím o chémii a iskrách medzi nimi. Ak máte radi hrdinov, ktorí sú nápomocní, vtipní a hovoria za nich činy, tak jeden z nich je práve Jax.

Páčili sa mi ich postupný vývin vzťahu, aj keď Calla sa na začiatku bránila, no chápala som ju v mnohých veciach. Z romantickej linky som bola obzvlášť nadšená.

Ako som spomínala v príbehu je množstvu tajomstiev, no z niektorých som bola fakt prekvapená a nečakala som to. Keď som zistila, čo tají Jax....jednoducho to bolo niečo krásne. Calla a Jax boli úžasní.

alzbeta2843
03.02.2023 5 z 5

Z celej série som si vybrala práve túto knihu podľa anotácie na prečítanie ako prvú. Autorka píše naozaj veľmi zaujímavo a kniha sa mi páčila. Tento príbeh som si vybrala ako prvý, pretože obsahuje príbeh o akom som ešte nečítala a určite nie je jednoduchý. Calla to v živote nemala vôbec jednoduché, nemala jednoduché detstvo a ani dospievanie. Jej dospelý život si už riadila sama, avšak bol stále poznamenaný jej minulostou. Chápem prečo Calla nepôsobila sebavedomo a snažila sa na seba neupozrniť, dokým nestretla Jaxa, ktorého očarila. Ide o príbeh, ktorý kombinuje drámu, trochu napätia a veľa veľa romantiky.

Uvidím, či ostatné knihy série budú lepšie než táto :) Už sa na ne teším.

moma08
11.01.2023 5 z 5

Tenhle díl je z téhle série pro mě jeden z nej.
Opět těžké téma a hlavní hrdinka není vůbec dokonalá a přesto jí hlavní hrdina, ač má taky vlastní jizvy miluje se vším všudy..
Jsem ráda, že jsem si příběh o Calle a Jaxovi znovu přečetla.
A ano je tam trošku směšná zápletka z drogového prostředí, ale mě to ani nevadilo.

janka2000
07.11.2022 3 z 5

Podle mě je takhle kniha nejslabším dílem série. Calla mě celou knihu poměrně štvala. Sice je zjizvená, ale je hlavně zničená kvůli rodinným problémům a myslí si, že ji nikdo nechce. Ještě že se objeví Jax.

Misshell1
29.07.2022 5 z 5

Jax dle popisu mi seděl od začátku a hlavně jsem si ho úplně představovala v tom baru. :)To, co si Calla musela prožít, bylo fakt hodně náročný. No a teď už máme tři páry, jsem zvědavá, kdo bude další :P.

petulkapeta
07.07.2022 5 z 5

„Zlato, od prvního dne ti z každýho mýho signálu, každýho slova, každýho činu vůči
tobě musí být jasný, co pro mě znamenáš."

Myslím to vážně. Miluju tě. Miluju, jak přemýšlíš, i když je to občas strašně otravné, ale přesto roztomilé. Miluju, že existuje spousta věcí, které jsi ještě nezažila, a že je prožiješ se mnou. Že budu mít tu čest. Miluju tvou sílu a všechno, cos přežila. Miluju tvou kuráž a miluju, že připravuješ,děsný míchaný nápoje, ale nikdo si nestěžuje, protože jsi tak moc milá.“

Díl od dilu se mi to libi čim dal vic...a tak jak se tam objevili z minulych dilu jako parta na vylete super...

MAU256
17.04.2022 5 z 5

Další krásně čtivá knížka od této autorky. Jax byl neskutečný a Calla, bože, co všechno musela prožít. Knížka v sobě měla všechno, lásku, nebezpečí, zlost, strach, ale hlavně krásný konec. Jsem ráda, že zde byla i malá zmíňka o Avery a Camovi, Tereze a Jasovi. Mohu jen doporučit.

jitka_dankova
25.11.2021 1 z 5

(SPOILER) Pozor spoilery! Mám autorku ráda a je celkem jasné, že tyhle knížky ženy čtou kvůli těm milostným scénám, ale toto na mne bylo prostě moc. Nejde o tu překombinovanou romantickou linku, ale hlavně o to prostředí a zápletku. Musela jsem se smát, jakoby bych byla v nějaké trapné parodii. Popisy drog, zapadákov s drogovým bossem, mariňák, který jen tak vlastní hospodu. To, co ona přežila. To, co on přežil. Prostě to bylo taaak překombinované... nešlo příběhu vůbec věřit. Musela jsem se fakt smát, jak se postavy snažily působit, že jde o reálnou situaci. A tohle mi kazilo pocit ze čtení. Jo a taky obálka je nesmyslná, vzhledem k tomu, že hrdinka i hrdina mají dost jizev a tak.

Raislin
25.11.2021 2 z 5

Jsem zklamaná! Asi jsem na tento příběh už moc stará, ale tohle se dle mého názoru vůbec nepovedlo. Příběh se neskutečně vleče. Některé věci v příběhu jsou vyloženě směšné,
jako například schůzka s drogovým bossem. Jak mám autorku ráda tak tato kniha za mě není vůbec dobrá.

moudivlacek
09.11.2021 5 z 5

Tahle série se čte úplně sama. Další povedený příběh, tentokrát i s troškou detektivky. Calla má za sebou velmi těžkou minulost a jizvy na duši i na těle a problémy s matkou, Calla se probírá životem sama a docela se jí to daří, tentokrát matka zašla příliš daleko a Calle se hroutí celý svět. Ale do života jí vstupuje Jax, není to žádná třasořitka a i když to z prvního setkání nevyplývá, Jax rozhodně nenechá dívku na holičkách. I on ví o životě své a dokáže si vážit života, nehledá povrchní lásku, ale hluboké city.
A nebyla by to romantika jak se patří, kdyby i tady se nevyskytly neshody. Je jen otázkou, co je víc - hluboká láska nebo žárlivost a nedůvěra.

Toledo
29.08.2021 4 z 5

Mám rada, pokud je v těchto romantických/erotických knihách i trochu napětí, takže mě se to líbilo. No a Jax byl proste snový, to se nedá jinak napsat, toho by chtěla každá :)
Určitě jedna z povedenejsich knih v tomto žánru.

haWranka
28.07.2021 2 z 5

Nápad to není špatný, ta trocha akce byla fajn. Ale bohužel mi to celé přišlo dost natahované, milostných scén bylo až moc a nudily, navíc by si z nich mladé holky neměly brát moc příklad, jinak budou jednou velmi zklamané…

princesse
25.06.2021 5 z 5

Opět jsem si to užila. Samozřejmě našlo by se pár věcí, které mi úplně nesedí, ale to i v předchozích dílech, ale ... Zatím ve všech dílech se mi nestalo, že bych začala číst a jen tak přestala a začala třeba další den, nějak mi to nejde. Musím číst dál a dál a zjišťovat co a jak se stane nebo naopak nestane a jaké komplikace si autorka tentokrát vymyslela na cestě ke zdárnému a šťastnému konci. Jdu na další díl ... Už teď vím, že po přečtení posledního dílu mi bude chybět nějaký další. Doporučuji. Oddechovka perfektní.

Kristy.Seb
07.06.2021 4 z 5

Příběh Cally mě až děsil. Zatím nejnapínavější díl.

rakakan
01.04.2021 5 z 5

Příběh Cally byl zajímavější než příběh Terezy. Byl napínavější, záhadnější, mimo školní prostředí, i když místy malinko "přitažené za vlasy. Rozhodně se ale četl líp. Uvidím, co přinese příběh Roxy. Začíná dobře....

barb_B
17.03.2021 3 z 5

Tato kniha i po letech ve mně něco zanechala, minimálně to, o čem byla. Asi nejlepší z celé série. Zajímavý námět a sympatická hlavní dvojice. Stojí za přečtení.

meda2007
28.02.2021 5 z 5

Tahle serie me neskutecne bavi. V kazde knize je jine tema a je to nekutecne ctive. Jax je skvely a jeho kamosi take.

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led

Kniha Zůstaň se mnou je v

Přečtených1 556x