Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 947 134

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

johana3160
01.01.2021 3 z 5

Bylo to lepsi nez predchozi dily. Dokonce jsem se asi jednou zasmala. I ta trocha napeti malinko lip zapusobila, ale celkove to zase o tolik lepsi nebylo a vyvazovaly to nektere, az bych rekla, absurdni dialogy a situace. Hlavni hrdinove kazdy zvlast asi dobry ale dohromady spis ne....

kacenka6144
16.12.2020 5 z 5

Další super příběh z téhle série. Děj se pomalu začíná přesouvat mimo školní areál . Jax je fajn milej kluk a Calla se musí občas ponimrat ce své minulosti, aby obstála v současnosti. Jsem zvědavá, kam nás zavede další díl.

lihate
23.11.2020 5 z 5

Super díl. Čekala jsem romantickou knižní sérii na oddech, ale již po minulém díle mi bylo tak nějak jasné, že tohle čekat nemůžu. Tenhle díl byl jiný, odehrával se jinde, a neustále si udržovat linku napětí. Calla je svým způsobem skvělá holka, vtipná, pohotová. Plusové body má kniha i díky tomu, že autorka stále propojuje v příběhu postavy z minulých dílů. Jax mi ze začátku přišel, že je až přehnaně otevřený, skoro mi přišel až vtíravý a být v Callině kůži, asi bych se ho ze začátku trochu bála. Proč tak působil, se ale na konci pěkně vysvětlilo.

JanuldaN
12.11.2020 3 z 5

Jsem ráda, že autorka opustila školní kampus. Zamilovala jsem si hospodu U Mony a její zaměstnance (Callu, Roxy, Jaxe, Nicka) a také pravidelné hosty (Reece, jeho bratra). Tento díl nám odkrývá temné podsvětí plné drog, alkoholu, zrad, násilí a podvodu. Musím říct, že hlavní hrdinka Calla si toho za svůj život vytrpěla opravdu hodně. Byla jsem ráda, že jí autorka přiřkla sexy, hodný mužský protějšek a napsala šťastný konec.

Ketfl
20.10.2020 5 z 5

Opět skvělý díl. Možná se mi zatím zdál nejlepší (ale nemůžu předbíhat, ještě jsou některé díly přede mnou). Líbila se mi dost dramatická zápletka, i když se vyřešila až neskutečně jednoduše. Jax i Calla byli moc sympatičtí. Tu její mámu bych něčím flákla, ach jo. A Rajcovní rota? Jo, taky bych se podívala :-D

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Uzasna kniha fakt som velmi rada ze ju mam

evineckY
29.09.2020 5 z 5

Z celé série je tato moje nej :-)

NewKiddo
28.09.2020 5 z 5

Okey.. myslela jsem, že už předchozí díl překonat nemůžou, ale spletla jsem se.
Jednoduchá četba, která zahřeje u srdíčka.

Market = )
19.09.2020 4 z 5

Hodnotila bych prakticky přes kopírák jako druhý díl. Knížka je fajn, čtivá, místy trochu vtipná, se sympatickými hrdiny. Oceňuju, že jsem byli ušetřeni klasického červenoknihovnového zvratu na konci. Na mě knížkám ubírá snaha o drama navozovaná prakticky až kriminálníma zápletkama. A teda neviděla jsem originál, ale jak bylo všechno "sladký" mi neskutečně lezlo na nervy :-D. Jinak je to ale vážně fajn čtení.

Brolly
02.07.2020 5 z 5

Zatím tuhle knihu hodnotím jako nejlepší ze série. Chybí mi však poslední 3 knihy, tak uvidíme ;)
Každopádně všechny knihy ze série jsou velmi čtivé a popravdě jsem od žádné nemohla odtrhnout oči a četla celý den, i když jsem měla na práci důležitější věci! Ach jo, když ono to nejde nepřečíst během jednoho dne.

NikolaSkop
02.07.2020 5 z 5

Velmi zajimavý příběh! Kniha mě moc bavila ! :) DOPORUCUJI :)

Aja39
29.06.2020 5 z 5

Callu si hned oblíbíte když víte co vše prožila a s čím se musí naučit žít. Když se její život jeví jako na nic dostane další ránu a musí ji čelit . V té chvíli potká Jaxe a s ním zažívá ne jedno krásné poprvé. Knížka je skvělá.

MarkétaI.
29.06.2020 5 z 5

Láska, akce, erotika.. tak toto se mi líbilo moc :)
Příběh je čtivý, takže se mi kniha vůbec nechtěla odkládat. Vtáhlo mě to do děje a najednou byl konec.
Moc se mi líbilo, jak se Jax choval ke Call. Jeho doteky, gesta.. A ten jeho závěrečný proslov - "Zamiloval jsem se do tebe dřív, než.. " Ach, moje romantická duše byla šťastná :)

Zomy
15.06.2020 4 z 5

2. díl série (Buď se mnou) byl trochu slabší - ale jen proto, že byl v podstatě totožný s dílem prvním.

Ovšem Zůstaň se mnou to je jiné kafe. Některé postavy už jsme znali, a to bylo fajn. Ale všechno ostatní bylo nové - prostředí mimo univerzitu, lidé kolem Cally, zápletka i osudový muž (žádný student), a to bylo nesmírně osvěžující.

Trochu mě rozčilovalo, jak Calla hodnotila každého druhého muže jako sexouše, to se opakovalo příliš často. Také její nízké sebevědomí bylo chvílemi přehnané (políbil mě jen proto, že mě lituje, ...). Ale jinak byl vztah Cally a Jaxe úžasný. On byl ten pravý ochranitelský a pečující hrdina, po kterém všechny toužíme (aspoň v knize, když ne jinde :-) ).

Pája699
25.05.2020 5 z 5

Určitě lepší jak první díl. Calla mi byla sympatická a příběh neotřelý s nádechem tak trošku krimi. Za mě povedená knížka... žádný slaďák...četla se sama. Určitě přečtu celou sérii. Autorčin styl psaní se mi líbí.

Myška43
09.04.2020 5 z 5

Super, nádhera, bomba, bylo to úžasný. Už se těším na příběh o Roxy.

jinbr
09.03.2020 5 z 5

Myslím si, že tato série je napsaná velmi dobře, zejména s ohledem docela povedenou snahu autorky začlenit do každého dílu nějaký prvek, který hlavní postavy potřebují zvládnout či překonat. Není to potom až tak přeslazené a nutí čtenáře přinejmenším přemýšlet nad tím, jak se po takových zkušenostech a zážitcích může člověk cítit. Každý díl má alespoň trochu toho akčního nebo vzrušujícího náboje.

lusitta05
02.03.2020 4 z 5

No, má to celkom grády :) aj ja som si obľúbila postavy, aj z predchádzajúcich kníh. Fajn séria.

oresvo
10.01.2020 4 z 5

Opět super cteni. Docela drsné prostředí ale bylo to super. Opět se mi líbilo jak se vraceli páry z předešlých dílu.

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Ještě žádná kniha z této série mě nezklamala. Tleskam J.Lynn za to, ze mi díky jejím knihám ukradla srdce.

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led

Kniha Zůstaň se mnou je v

Přečtených1 559x