Vzdej se mi

Vzdej se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/bmid_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4 861 123

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fall with Me , 2015

Ála1968
02.01.2024 5 z 5

Tahle série prostě nemá chybu.Každý příběh je skvělý a moc se mi líbí,jak se předchozí páry objevují v dalším a dalším příběhu.

sssimkova
01.04.2023 4 z 5

Můj první počin od autorky, už nejsem moc příznivec knih z vysokoškolského prostředí, tak jsem chtěla zkusit "normální" pracující hlavní hrdiny a bylo to super. Stylem vyprávění autorka asi nebude můj top autor, ale trochu mi styl psaní připomínal autorku Lindu Howard, kterou miluji a která nám trochu stárne. Komu se kniha líbila tak zkuste od Lindy knihu Začátek sezóny, já tam tu podobnost trochu vidím.

alzbeta2843
12.02.2023 5 z 5

Wau príbeh sexy policajta a roztomilej servírky! Túto dvojcu som si zamilovala už z predošlého dielu a veľmi som sa na ich príbeh tešila. Musím povedať, že autorka sa prekonáva každým dielom. Zpočiatku som si myslela, že príbeh sa bude točiť len okolo ich hate to love vzťahu, ale autorka do príbehu zakomponovala i vyrovnávanie z minulosťou ako v predošlých dieloch. V tomto prípade pridala ešte trochu napätia a knihu som nevedela odtrhnúť.

Jita160
07.01.2023 4 z 5

Krásně namíchaný příběh.
Úplně ne detektivka ,ale ani úplně ne milostný román. Takový balíček dva v jednom ,který byl vážně super... Chvílemi mě až mrazilo.
Chlap v uniformě Reece.....aaach, ten byl prostě boží a Roxy jedním slovem střevo,moc mě bavila.
Ti dva to neměli vůbec snadné o to víc mě bavilo prokousat se tímto napínavým příběhem až do konce ,který byl samozřejmě jak jinak než šťastný.

Misshell1
08.09.2022 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se těšila, přece jen sexy policajt :P. Roxy v sobě nosila nedořešené smutné záležitosti, které chtě nechtě museli jednou být vyřešeny, muselo dojít ke smíření. Od předešlých dílů jsem si zvykla, že autorka bere, tak jak život jde. A nejen zamilovanost a sex a všechno krásné kolem, ale i smrt k tomu patří.

petulkapeta
09.07.2022 5 z 5

„Zlato, já vím, jaké je se bát. Viděl jsem kamarády za mořem umírat. Vracím se
domů a každý den chodím do práce s tím, že vím, že to může být
naposledy. Myslím na svého bráchu, protože vím, že se setkává se
stejným svinstvem jako já. A bojím se, že ztratím tebe.“
Zalapala jsem po dechu. „Mě?“
„Jo, tebe. Tebe, Roxy. Někdo tě sakra pronásleduje. Jsem kvůli tobě podělanej strachy.“

Tento příběh místy hodně napínavý kvuli tomu co se dělo Roxy a místy tak romanticky, když zjistíte, že se ti dva milují už tak dlouho. Každopádně moc se mi libí když příběh pokračuje a ti s předchozích dílů se tu objeví :)

MAU256
01.04.2022 5 z 5

Další krásná knížka, která se četla sama. Reece byl dokonalý, osud Charlieho byl moc smutný, Henry si jednu špatnou chvíli bude muset nést celý svůj život a Roxy, nevím, co si o ní myslet, moc se zahrabávala v minulosti, i když ten pocit, že může za to, co se stalo Charliemu...

"Kdybych jen držela hubu, všichni bychom se prostě rozešli a všechno by bylo jiný."

Knížku mohu doporučit, bylo v ní vše a hlavně ten šťastný konec.

moudivlacek
17.12.2021 5 z 5

Příběh velkého ublížení, velké ztráty, velké citové zátěže a snahy dobrat se odpuštění. Ale také příběh zažít lásku bez omezení, bez zloby a bolesti, zažít lásku, která není jen o sexu, byť je báječný.
Hlavní hrdinové mají dost za sebou, každý svým způsobem něco jiného, ale ani jedno není něco víc a něco míň. A také mají před sebou nejen skvělý sex, ale těžké situace, které ukážou, zda člověk - i nedokonalý a s chybami - má právo na další život a lásku. Do příběhu vstupují i další hrdinové minulých dílů. A těším se na další díl a říkám si, jestli i on zanechá ve mne hlubokou stopu jako tento.

Papimami
30.11.2021 5 z 5

Fujtajb stalker (nerada čtu o ošklivých věcech, na to mám zprávy), ale ta uniforma mi to dost vykompenzovala.
Knihu jsem si opět moc užila.

Toledo
13.10.2021 4 z 5

Jak tak koukám na svá hodnocení, je vidět, že si série drží stále stejnou kvalitu, což mě moc těší. Reece a Roxy byli skvělý pár a moc jsem si jejich příběh užila. Trochu "tajemna" (btw. dost předvídatelného) k tomu a máme tu opět super příběh.
To že "pachatele" poznáte hned při první zmínce je trochu klišé, ale musím brát v potaz, že je to primárně román pro ženy a ne detektivka :)

Lucc93
22.07.2021 4 z 5

Bylo to hezké, jde vidět, že autorka umí psát. Líbila se mi ta kriminální zápletka, nemám ráda, když je v knize jen těžká zamilovanost a sex a tady to bylo tak příjemně zamíchané.

princesse
28.06.2021 5 z 5

Právě začínám další díl. Ani tentokrát jsem nebyla zklamaná a každý díl se mi líbí a skvěle se mi čte. Opravdu jsem asi potřebovala vysadit a udělat si pauzu od jiných žánrů a tato série se mi dostala do ruky v pravý čas. Užívám si to. Doporučuji, zaručeně se vám bude dobře číst.

Kristy.Seb
07.06.2021 4 z 5

I tenhle díl mě chvilkama děsil! Ale opět skvělé a čtivé čtení.

Monuli36
20.04.2021 2 z 5

Nedočteno.Knížka mě nenadchla.Nedokázala jsem se do ní začíst

rakakan
12.04.2021 5 z 5

Už u příběhu Cally jsem si říkala, že se mi četl líp než předcházející díly. Lhala jsem, Roxy jsem četla s větším zaujetím. Vyprávění s téměř detektivním příběhem se mi líbilo, více, než prostředí školy. Místy dojímavé pasáže, u který tekly slzy. Milostné scény jsem přeskakovala, abych se rychle dostala k rozuzlení příběhu. Měla jsem typ na pachatele, a vyšel, ale stejně to nic na zážitku z četby neubralo.

Market = )
25.03.2021 4 z 5

Považuju se za milovníka "šťastného průběhu" (že je všechno ve vztahu dobrý, žádný dramata a zvraty...), ale u téhle série s tím trochu bojuju... Stejně jako s tak závažnými tématy / traumaty hrdinů, která by možná vzhledem k cílové skupině mohla být trochu "odborněji" nebo "seriózněji" pojatá... Vzhledem k tomu, že je to už čtvrtý díl jsem si říkala, s jakou další závažnou kriminální historkou chce autorka vyrukovat... Na jednu stranu jsou knížky bezva čtivé, se sympatickými hrdiny, vtipnými dialogy, já mám ráda i opakující se postavy... Na druhou stranu jsem zatím měla pokaždé pocit, že cca ve třech čtvrtinách knížce trochu dojde dech, já začnu číst něco dalšího a k tomuto se vrátím jen aby se neřeklo... Ale pořád to podle mě kvalitou dost převyšuje průměr žánru a určitě doporučuju :-).

illca2
13.03.2021 4 z 5

Opět nemůžu jinak než chválit a chválit. Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Do postavy Reece se dá velice snadno zamilovat. Zasloužené hvězdičky.

meda2007
03.03.2021 5 z 5

Tahle serie je proste super. Libi se mi ze je pokazde o nekom a necem jinem. Pokazde jine tezke tema zabalene do romanticke linky. Reece byl uzasny a Roxy skvela. Libi se mi take to ze autorka nezapomina ani na predchozi postavy. Zakomponovala je do deje a ja se dozvedela jak pokracuje jejich pribeh, i kdyz uz nejsou " v zari reflektoru " jako hlavni postavy. Ma to pekne srovne a pribeh krasne plyne dal.

johana3160
11.01.2021 3 z 5

Myslim, ze je stesti ze autorka nepise detektivky... ale dobre, je to roman pro zeny ne detektivka. Jednoducse zhodnoceno: autorka drzi svou uroven, ktera ovsem neoslni, ale na druhou stranu ani neupada. Bohuzel jsem nemam hlavu na jmena takze rozrustajici se grupa z minulych dilu mi dava pekne zabrat, ale i presto je to fajn.

kacenka6144
23.12.2020 5 z 5

Tahle série se autorce povedla. Sotva dočtu jednu knížku, už celá natěšená sahám po další.