Vzdej se mi

Vzdej se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/bmid_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4 861 123

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fall with Me , 2015

lihate
26.11.2020 5 z 5

(SPOILER) Nemám ráda horory především kvůli tomu napětí v nich, co víc, doslova se jim vyhýbám. Nesnáším ten pocit, kdy se bojím, a jelikož čtu převážně večer, pak mám strach jít sama i do postele. Tahle kniha na mě působila podobně. Hlavní zápletka je šílená a možná si teď půjdu raději zkontrolovat šatník. Nedokážu si ani představit, jak se musela Roxy cítit a nebo co musel prožívat Reece. Chvíle jsem jen čekala, že při každém klepnutí na čtečku a načtení další stránky, na mě něco vyskočí. Celá tahle série mě neustále překvapuje. Čekala jsem oddechové čtení a dostala něco, úplně jiného. Nemůžu říct, že mě to nebaví, je to skvěle napsané, čtivé, vtipné, emotivní, procítěné někdy až sarkastické dialogy a hluboké myšlenky, z nichž si některé snažím zapamatovat. Na druhou stranu musím přiznat, že mi každý díl nahání neuvěřitelnou husí kůži.

Ketfl
15.11.2020 5 z 5

Na příběh Roxy a Reece jsem se moc těšila. Oba mi byli sympatičtí už v předchozím díle, ale v tomhle jsem si je oba naprosto zamilovala. Navíc zápletka byla nápaditá. Celý díl jsem si naprosto užila. Ach jo, každá z nás by takovýho Reece taky brala, ne že ne :-) Skvělá série, moc se těším na další díl.

JanuldaN
12.11.2020 3 z 5

Reece je vážně zlatíčko! Roxy zábavná a temperamentní. Oba ústřední hrdiny - jejich charaktery, jsem si zamilovala. Co mě však na této sérii mrzí, je vyprávění pouze z pohledu hlavních hrdinek. Ráda bych se podívala i do hlav jejich mužských protějšků... Rychlé, zábavné a sexy čtení :-)
„Pusť se a vzdej se mi, zlato, a já tě chytím. Pronesu tě tím. Ty to jen
musíš risknout.“

Miliamka
08.11.2020 5 z 5

Já už bych se musela opakovat, jak moc mě tahle série nadchla. Prostě báječné, romantické, ale i drama. Parádní kombinace..

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Dalsia vynikajuca kniha od autorky :) cela seria sa mi velmi paci

NewKiddo
02.09.2020 4 z 5

Čtvrtý díl ze série Počkám na tebe se mi líbil skoro stejně jako předchozí tři. Trošku mě zklamalo, že již na začátku jsem odhadla vyvrcholení příběhu. Čtení bylo plynulé a rychlé. J. Lynn a tato její série se čte velice snadně a přes to všechny knížky mají poutavý příběh. Nejvíc si vždycky užívám občasné narážky na postavy z předchozích dílů.

Zomy
19.08.2020 4 z 5

K J.Lynn jsem se vrátila po delší době a chvíli mi trvalo, než jsem si na její styl zase zvykla, zkraje mi to přišlo přehnaně naivní, emotivní. Ale jakmile jsem se do toho zase dostala, tak mě to ohromně bavilo a nechtěla jsem se od knížky odtrhnout (ačkoliv ta naivnost a emotivnost platí). Reece byl hrdina se vším všudy, zápletka byla poměrně zajímavá, romantika z toho jen sálala, super.

NikolaSkop
18.07.2020 5 z 5

Ano, ano, ano!! Celou serii naprosto zbožňuju! :) Jednoznačně doporučuji!!!

Pája699
01.07.2020 4 z 5

Tahle série nemá chybu a autorce se moc povedla. Na příběh Roxy a Reece jsem se moc těšila už od knihy Zůstaň se mnou. Už tam mi byli sympatičtí a skrývali tajemno, které bylo teď odhaleno :-) Za mě super pohodové čtení, ve kterém nechybí špetka napětí.

MarkétaI.
29.06.2020 5 z 5

Kniha je čtivá, vůbec se mi nechtěla odkládat. Bylo to příjemné čtení na jedno odpoledne.
Hodně se mi líbilo, že začátek nebyl zdlouhavý, ale rovnou se šlo na věc.
Možná mi tam chybělo o trošku víc nějaké akce, dramatu..

Aja39
20.05.2020 5 z 5

Tuhle knihu čtu jako první ze série a jsem nadšená. Moc mě bavil děj bylo to napínavé a zároveň jiskření mezi oběma nemělo chybu. Určitě sáhnu po další knize od autorky.

FairyD.
10.05.2020 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh z pera autorky. Znova hlavný hrdinovia sú poznačený minulosťou. V príbehu zažijeme aj policajnú zápletku ktorá tomu dodáva nádych akčnosti. Pomedzi to vtipné dialógy a humorné situácie. A prirodzene na čele všetkého stojí láska.

Myška43
10.04.2020 5 z 5

Nechci se stále opakovat. J.Lynn to prostě umí. Další skvělý příběh, který vám zůstane dlouho v srdci.

janina66
05.04.2020 5 z 5

Ano taky se mi líbila. Romantika s prvky napětí, tak to mám ráda. Reece byl fajn. U grilovačky i ostatní hrdinové z této serie.

Marjanka956
30.03.2020 5 z 5

Další oblíbená kniha.
Po přečtění první knihy od této autorky (Jako led) jsem chtěla zkusit další knihu od ní. Kniha mě nezklamala a moc jsem si ji oblíbila. Sice by někdo mohl říct že je to pro puberťáky, ale mě se líbí.

jinbr
09.03.2020 5 z 5

Ano, ano. Tady přesně sedí ta poučka ze školení vedoucích pracovníků, aby ses ujistila, že ten druhý tvému sdělení rozumí přesně tak, jak ho chceš sdělit. Ujistit se, že ten výstup bude odpovídat tvému očekávání. Ale jinak fajn kniha

lusitta05
04.03.2020 4 z 5

Opäť super čítanie, môžem odporučiť.

oresvo
12.01.2020 5 z 5

Tahle série je vážně dobrá, tenhle příběh jsem hltala. Bylo to napínavé, vtipné a romantické. Reece jsem si hned oblíbila , Roxy je střevo ale chápala jsem její bolest.

Nikkaa
12.11.2019 4 z 5

Další fajn kniha, autorka opět nezklamala, jistě pořídím i nějakou další knihu

Kyparis
10.11.2019 3 z 5

Nějak jsem se pořádně nemohla dočíst do konce, někdy mi přišly pasáže trochu dětské, ale nakonec jsem se probojovala až do finále :-)