Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198370/bmid_pockam-na-tebe-198370.jpg 4 1455 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel. Rozhodně neměla v úmyslu spřátelit se s jediným klukem, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když Avery obdrží několik výhrůžných zpráv a telefonátů, musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Wait for You , 2013

NikolaSkop
27.06.2020 5 z 5

Doporučuji. Zajímavý příběh! Celkově mě knížka moc bavila! Hned jdu číst dvojku! :) :)

Ivet1990
20.06.2020 5 z 5

Úžasný příběh. Velmi dobře se to četlo.

Aja39
17.06.2020 5 z 5

Tak u autorky se prostě nedá sklamat tento příběh byl od začátku poutavý a krásný.

Zomy
07.06.2020

Moje první kniha od autorky - dá se přirovnat třeba k Elle Kennedy nebo Moně Kasten, a to je přece ta nejlepší společnost v rámci této literatury :-)

Kromě dojemných emocí a drobného (i když předvídatelného) tajemství je kniha vystavěna i na vtipných dialozích a špičkování, ať už mezi hlavními hrdiny nebo i spolužáky. Působí to na mě příjemně nostalgicky, protože dialogy působí poměrně realisticky, tak jak jsme to zažívali na studiích i my.

Cam byl úžasný hrdina, krásný muž i dobrý člověk, trpělivý a s širokými rameny, na kterých se Avery může vyplakat a pak ze sebe vydolovat nového člověka.

Pája699
21.05.2020 4 z 5

Krásný, milý příběh. Zase jsem se vrátila do náctiletých let :-) Tyto příběhy čtu v době, kdy potřebuju relax a pohodu..účel splněn. Cameron a Avery byla sympatická dvojka, ale stejně se mi nejvíc líbila želva Rafael :-)

Khira
14.05.2020 4 z 5

Cameron bol naozaj nádherná postava. Vo chvíli keď by to už všetci zdali, on bojoval. A bojoval naozaj úžasne. Avery som si veľmi rýchlo obľúbila a obrovský počet bodov získala vďaka tomu ako sa postavila k minulosti, ktorú Cameron tak ťažko niesol. Veľmi pekne a citlivo napísaný príbeh.

martina1312
05.05.2020 5 z 5

Krásný příběh!

FairyD.
29.04.2020 5 z 5

Krásny príbeh, plný lásky,humoru,smutku. Časti s Rafaelom nemali chybu :)

Nela.Rob
22.04.2020 3 z 5

Klasický teen příběh. Neurazí.

Simona269
10.04.2020

Dá se kniha ještě někde koupit?

Majka1979
28.03.2020 5 z 5

Nádherný príbeh, pre mňa veľmi silný a celé som to s Avery prežívala. Už teraz sa teším na ďalšiu časť, veľmi dobre a ľahko sa mi to čítalo. Autorkin štýl je jednoducho úžasný. :)

Pajina324
23.03.2020 4 z 5

Milá oddechovka

Monni
19.03.2020 4 z 5

Hezká nenáročná romatika. Oddechová jednohubka na jeden den. U hlavní hrdinky mi občas její chován přišlo trochu přehnané. Sem tm nějaké to nevyhnutelné klišé. Takže klasika :)

Jejunka
16.03.2020 5 z 5

Bylo to dobré jen mi přišlo trošku zvelicene chování hlavní hrdinky v rámci svých problémů z minulosti. Cam patřil opět k velice trpělivým postavám z knih. Až jsem si říkala tak se na ni vyprdni. A na závěr mi přišlo že na to jak se s tím ona placala skoro celou knihu najednou mávnutím kouzelného proutku neměla problém během pár stran obrátit svůj postoj k minulosti. Mno dobrý ale četla jsem lepší.

Toledo
16.03.2020 3 z 5

Příjemné čtení na již dávno otřepané téma. Myslím, že mohla být kniha trochu kratši, přišlo mi to až uměle natahované. Mám tento typ knížek ráda, ale tahle mne bohužel moc neuchvátila.

lusitta05
24.02.2020 3 z 5

Celkom pekná, nenáročná romantika z vysokej školy, ale už som asi vyrástla z takýchto kníh, žiadne veľké zvraty sa nekonali. Na vypnutie po dlhom dni je fajn.

jinbr
22.02.2020 5 z 5

Super, krásné

oresvo
06.01.2020 5 z 5

Kniha se četla sama, bylo to humorné . Cala jsem si zamilovala hned od začátku , Avery jsem chápala , vzhledem k tomu co se ji stalo. Po přečtení jsem hned sáhla po dalším díle .

nikiss76
06.01.2020 5 z 5

Krásný a romantický příběh Avery a Cama. Byla to první kniha, kterou jsem od autorky četla a příjemně mě překvapila a bavila. Líbily se mi vtipné dialogy vedlejších postav a celkově mi vyhovoval autorčin styl psaní. Určitě to nebyla poslední kniha, kterou si od ní přečtu.

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Tato kniha odstartovala mou závislost na knihách od J.Lynn. Žádné slovo nedokáže popsat to, jak tuhle knihu miluju.