Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/bmid_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4 1451 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Wait for You , 2013

Petro..nella
Petro..nella
19.03.2018 5 z 5

Tato kniha mě pohltila ne že jsem se u ní culila jak puberťák ale i slza mi ukápla prostě mě hodně zaujala klobouk dolů

Ewilka
Ewilka
15.03.2018 4 z 5

Další pecka. Od této autorky jsem zatím nečetla knihu, která by mě vyloženě zklamala. Je to čtivé, napínavé a vtipné. Doporučuju.

Maruš.D
Maruš.D
11.03.2018 5 z 5

Když jsem knihu začala číst, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Říkala jsem si, že jsem konečně zase narazila na autorku, která ví, co dělá. A nespletla jsem se! Příběh mne zaujal, nepustil a ohromil! Možná jsem chvilkami měla nutkání vtlouct Avery trochu rozumu do hlavy, (a vsadím se, že kdyby mne slyšela, tak by poslechla), ale nakonec vše dopadlo správně a já si mohla šťastně oddychnout. Je krásné a uspokojující číst a vědět, že i přes to, že život není vždy jednoduchý, můžete vždy najít něco, co tu situaci zlepší, zkrásní a udělá ji nezapomenutelnou. :-))

michaela8804
michaela8804
02.03.2018 4 z 5

Na začátku jsem se úplně ponořila do příběhu a asi tak do poloviny se nemohla odtrhnout, ale ke konci už jsem začínala nad příběhem trochu kroutit hlavou. Asi už mám dost příběhů, kde je jeden z hrdinů nějakým způsobem psychicky postihnutý zlou minulostí. Čekala jsem, že se Avery bude snažit svůj problém řešit dřív a nebude se neustále utápět v sebelítosti. Čtenář si musí počkat až na úplný konec, než se všechno rozuzluje. Mám pocit, že anotace popisuje příběh až příliš kriminálně. Ve skutečnosti, to totiž taková detektivka zase nebyla. Uvidíme, co přinesou další díly, kde je opět přímo krimi-detektivní anotace.

Vikos
Vikos
28.02.2018 5 z 5

Knížku jsem četla před dvěma lety na wattpadu, kam ji někdo zkopíroval. Pět hvězdiček ;)

TerezaMondeková
TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Jsem ráda, že se dali dohromady zrovna oni dva. Překvapilo mě, co v sobě oba hlavní hrdinové drželi. Občas mi trochu vadilo, jak se hlavní hrdinka chovala, ale když se hlavní hrdinka svěřila s tím, co se jí stalo, tak jsem její chování pochopila. Na hlavním hrdinovi se mi líbilo, že na hlavní hrdinku netlačil. V knize nechyběla láska, napětí, minulost, první láska, překvapení, přátelství, naděje, zklamání, bolest... Moc se těším na další díl.

Jen1215
Jen1215
12.02.2018 5 z 5

Prijemna, oddechovka. Cam je opravdu krasny mega uzasnak. Jakob bezva kamarad. Obcas jsem Avery nechapala,ze se tak vytrvale brani a obcas se Cam stval za to osloveni zlato a zlaticko, ale to je spis chyba ceskeho prekladu. Protoze pochybuju, ze by19ti leta holcina "hovorila" misto mluvila apod. Ale jinak super romantika :-)

nadenka13
nadenka13
09.02.2018

skvělé moc líbilo , užila jsem si ji

Allla9
Allla9
07.01.2018 4 z 5

Velice dobrá oddechová četba.

Koláček11
Koláček11
03.01.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila asi jako pro většinu lidí to byla i pro mě oddychovka. Ale za mě jedna z nejlepších knih od autorky.

Onceuponthetime
Onceuponthetime
02.01.2018 5 z 5

Naděje jsem do téhle knihy zrovna nevkládala, už jenom proto, že obal není zrovna nejpovedenější. Jenomže když jsem jí otevřela naprosto jsem propadla Camovy a jeho pečeným dobrotám. Jsem ráda, že jsem knihu hned na začátku neodsoudila. Avery sice někdy trochu na nervy leze, ale myslím si, že to k té postavě prost patří. I když je možné, že mi leze na nervy protože je s Cameronem a já jsem ostrouhala. Kdo by ho nechtěl?

nani_nka
nani_nka
13.11.2017 4 z 5

Tento istý príbeh len prerozprávaný Camom sa mi páčil o dosť viac, či už kvôli tomu, že bol písaný z pohľadu chalana alebo možno kvôli tomu, že som ho čítala ako prvý...No napriek tomu, že v podstate ide o ten istý príbeh, tie isté scény, tie isté dialógy, dozvedáme sa tu aj niečo o vnútornom svete Avery a jej pohľade na dané situácie.

elisa194
elisa194
10.10.2017 3 z 5

Do půlky knihy jsem byla nadšená. Bohužel pak mi začala lézt hlavni hrdinka na nervy svým chováním, pokazilo to celkovy dojem. Děj žádna novinka, on chce ji, ona ho nechce a nakonec happyend. Mam takove knihy ráda, ale bohužel se mi zápletka moc nelíbila.

1259
1259
09.10.2017 5 z 5

Hrozně se mi to líbilo, i když celý ten příběh byl trochu smutný tak to dopadlo dobře, jako vždy.

MarKy95
MarKy95
07.08.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha.

katkaq
katkaq
02.08.2017 3 z 5

Tahle knížka se mi líbila, ale z části mě i vyděsila. Každý, kdo někdy poznal někoho, kdo se řeže, ví jak složitá a bolestná je to situace. To, co se stalo hlavní hrdince, i když to bylo trochu odlišné, mi připomnělo něco jiného a právě proto se to pro mě stalo osobnější. Jinak Cam je zlatíčko a opravdu ho obdivuju za jeho trpělivost. Akorát chvilkami jsem se nudila.

mišaša16
mišaša16
26.06.2017 4 z 5

Zajímavý příběh, který mi trochu připomínal sérii Bez naděje. Hlavní postavy byly velmi sympatické. Autorka udělala dobře, že hned na začátku knihy neprozradila co se tenkrát Avery stalo. Tím byla kniha více napínavější.
Útěk někdy nemusí být nejlepší řešení, ale myslím si, že udělala nejlíp jak mohla, protože našla člověka, který jí postavil znovu na nohy a dodal odvahu vyrovnat se s minulostí.
Těším se na vyprávění z pohledu Camerona :)

Anett2000
Anett2000
22.04.2017 5 z 5

Nádherný příběh, od které jsem se nemohla odtrhnout. Za mě 5 hvězdiček...

Evule114
Evule114
14.04.2017 4 z 5

I když to byl krásný příběh plný emocí, tak nemůžu dát všech pět hvězdiček, protože mě chilkama Avery rozčilovala tím svým tajemstvím, i když chápu, že takovou věc nebudete vykládat na počkání, ale Camovi se mohla svěřit dříve. Toť můj názor. Rozhodně stojí za přečtení a já se vrhám na další díl :-)

salča
salča
19.03.2017 5 z 5

Bezva čtení,moc sympatické postavy.Jsem ráda,že jsem objevila tuto autorku,nesmírně mě její knihy baví.