Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/bmid_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4 1451 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Wait for You , 2013

illca2
illca2
13.03.2021 3 z 5

Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Co víc si přát po náročném dni s dvěma malými dětmi... Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Zasloužené hvězdičky.

rakakan
rakakan
04.03.2021 4 z 5

Knihu jsem četla na doporučení. Nelitovala jsem. Čtivá, oddechová s trochou erotiky, ale ne vulgární. Dobře popsané pocity hlavní hrdinky, která prožila trauma.
Doporučuji

meda2007
meda2007
24.02.2021 5 z 5

Pekna oddechova kniha, ktera se skvele cte je dosti vtipna a je v ni i necekane " drama ". Ano, je dosti predvidatelna, ale to co se stalo Avery, bylo nechutny. Hlavne ze strany jejich rodicu, kteri by meli sve dite podporovat a milovat. Avery se s tim vsim svynstvem okolo sebe, ale vyporadala dobre. I kdyz jsem nepochopila proc to Camovi nerekla driv. A Cam? Ten byl sexy, skvely, vtipny a jinak ruzne dokonaly. :)

Jara.v
Jara.v
21.02.2021 4 z 5

Příjemné čtení mezi thrillery. Možná zkusím časem i další díly série. Dobře a rychle se ten příběh čte a hlavní postavy jsou sympatické.

Lejčís
Lejčís
15.02.2021 3 z 5

Takový průměr u romantických knih.. začalo to slibně, ale druhá polovina mi přišla zbytečně natahovaná..

Raislin
Raislin
10.02.2021 5 z 5

Kniha je moc hezky napsaná, krásně se četla. Romantický příběh, který vzniká moc hezky navzdory problémům z minulosti u obou hlavních hrdinů, kteří mi oba byli sympatičtí. Stála za přečtení!

johana3160
johana3160
27.12.2020 3 z 5

Blizilo se to spis trosku drsnemu divcimu romanu nez romanu pro zeny. Celkem ctive, postavy usly. Ale neoslnilo. Mozna me to tak nechytlo protoze jsem nedavno cetla knihu s podobnou hrdinkou, takze jsem srovnavala. Nicmene dalsi dil si prectu.

kacenka6144
kacenka6144
08.12.2020 5 z 5

Cameron je prostě sympaťák se srdcem na dlani, který je tam vždy pro Avery.

tanecnica
tanecnica
20.11.2020 2 z 5

No, nevím. Tohle se moc nepovedlo. Hlavní hrdinka má problém a neustále se v něm nimrá dokola a k ničemu to nevede. Jen odrazuje všechny kolem sebe, včetně mě. Knížka není napsaná špatně, ale děj je moc natahovaný. Určitě najdete lepší holčičí čtení.

lihate
lihate
19.11.2020 4 z 5

Ze začátku mě příběh moc nebavil, četla jsem sice dál a dál ale říkala si, že je to až moc průhledné, a že přesně vím, co se stane dál, a tak. Až když jsem knihu celou dočetla a přemýšlím o ní, mi dochází, jaký má celý příběh velké poselství. Občas je prostě hrozně důležité najít dno a zahrabat se v něm, aby pak mohl člověk svobodně zase vyplavat. Ovšem musí na to všechno na tom dně sebrat energii, odvahu, zachovat malinko sebeúcty, a pak najít někoho, kdo mu pomůže s jejich rozšířením. A to se přesně povedlo Avery. Přesto všechno mě tato kniha nebavila tak, jak jsem doufala. Ale i tak si přečtu další díl série a doufám, že bude lepší.

Alnima
Alnima
10.11.2020 3 z 5

Tato série byla celkem milá, ale jak tu zaznělo, bylo to hodně podobné i jiným knihám. Každopádně autorka vás do děje vtáhne a ač mnohdy víte, co vás čeká, prostě musíte číst dál. Klasické odpočinkové čtení.

JanuldaN
JanuldaN
02.11.2020 3 z 5

Čtivá, milá, zábavná kniha s hezkým příběhem. Cameron sympatický, Avery milá. Musím ale říct, že ke konci knihy mě Avery trošičku štvala :-) "Proč s Cameronem pořád odmítala mluvit o svých problémech?!"
Kniha mi hodně připomínala Off-Campus Elle Kennedy - kombinaci Návrhu a Omylu - charakterově hlavní hrdinka Omylu, která měla problémy ústřední ženské postavy v Nárhu. I Ted Bundy se zde vyskytoval. Postavy Elle Kennedy však o svých problémech umí mluvit...

Ketfl
Ketfl
16.10.2020 5 z 5

Moc hezký příběh. Čtivý, příjemný, zábavný, i se zajímavou zápletkou. Cameron byl fakt skvělej. Avery byla také sympatická, i když si prošla pěkným peklem. U některých jejích reakcí jsem si úplně klepala na hlavu a říkala si: "Nebuď blbá, bože!" - ale jak se dalo čekat, vše dobře dopadlo. Těším se moc na další díl série.

Saraken
Saraken
11.10.2020 5 z 5

Uplna pecka ;) pribeh super velmi ma dostal

rosie.black
rosie.black
09.10.2020 2 z 5

Knížka byla oddechová, i jsem se u ní párkrát zasmála. Ale více mě asi zaujal začátek, konec mi přišel moc zdlouhavý a musela jsem se nutit knihu dočíst. Postavy nebyli ani skvělé, ani špatné, celá kniha mi trochu připadala jako klišé, takový ten klasický pohádkový příběh. Pokud někdo takové knihy má rád a já věřím, že ano, tak tahle je kniha je určitě pro vás !!

Siegrid
Siegrid
30.09.2020 5 z 5

Moje prvotina od této autorky. Tak moc se mi kniha líbila a způsob jejího psaní (příjemný styl psaní, žádné vulgarity, plynulý děj), že jsem od ní pak přečetla celou další řadu. Vlastně jen Důvěřuj mi ze strany Cama jsem si moc nechtěla kazit dojem.

NewKiddo
NewKiddo
26.08.2020 4 z 5

Knížku jsem měla přečtenou během chvilky. Velice poutavý příběh. Nechybí napětí a humor. Tím myslím, že jsem se u čtení i zasmála a to je pro mě důkaz dobře napsané knížky. Trošku mě zamrzel závěr a asi bych to ukončila o pár stránek dřív, ale určitě si přečtu i další díl.

Market = )
Market = )
28.07.2020 4 z 5

Nebýt posledních cca 50-70 stran, dala bych 5*, knížka se mi jinak moc líbila. Chápu, že závěr asi měl uzavřít tu "závažnou část" dějové linky, ale mně přišlo, jako by se najednou z YA knížky (která mě bavila i ve 30 :-) ) dostala na úroveň cca desetiletých dětí, škoda. Druhý díl mě teď baví taky hned od začátku, tak jsem zvědavá, jestli to na konci bude totéž :-D. Jinak mě ale bavily příběh, prostředí, postavy, dialogy... :-)

MajaT.
MajaT.
07.07.2020 3 z 5

Zajímavé početní ????

pipa36
pipa36
04.07.2020 5 z 5

Výjimečně pohodové čtení - příběh o tom, že i outsideři nemusí být zrovna oškliví a namakaní svalovci můžou oplývat i inteligencí... Sice tam shledávám podobnost s jednou z knih série Off-campus od Elle Kennedy, ale vůbec to nevadilo. Velice příjemně se to četlo, svým způsobem to bylo i napínavé - prostě se od knihy nedalo odtrhnout. Takže jednohubka na letní plážový den... Doporučuji.