Počkám na tebe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184145/wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4.41015
Série

Počkám na tebe 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Wait for You, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (179)

Kniha Počkám na tebe

Přidat komentář
Majka1979
28. března

Nádherný príbeh, pre mňa veľmi silný a celé som to s Avery prežívala. Už teraz sa teším na ďalšiu časť, veľmi dobre a ľahko sa mi to čítalo. Autorkin štýl je jednoducho úžasný. :)

Pajina324
23. března

Milá oddechovka

Monni
19. března

Hezká nenáročná romatika. Oddechová jednohubka na jeden den. U hlavní hrdinky mi občas její chován přišlo trochu přehnané. Sem tm nějaké to nevyhnutelné klišé. Takže klasika :)

Jejunka
16. března

Bylo to dobré jen mi přišlo trošku zvelicene chování hlavní hrdinky v rámci svých problémů z minulosti. Cam patřil opět k velice trpělivým postavám z knih. Až jsem si říkala tak se na ni vyprdni. A na závěr mi přišlo že na to jak se s tím ona placala skoro celou knihu najednou mávnutím kouzelného proutku neměla problém během pár stran obrátit svůj postoj k minulosti. Mno dobrý ale četla jsem lepší.

Toledo
16. března

Příjemné čtení na již dávno otřepané téma. Myslím, že mohla být kniha trochu kratši, přišlo mi to až uměle natahované. Mám tento typ knížek ráda, ale tahle mne bohužel moc neuchvátila.

lusitta05
24. února

Celkom pekná, nenáročná romantika z vysokej školy, ale už som asi vyrástla z takýchto kníh, žiadne veľké zvraty sa nekonali. Na vypnutie po dlhom dni je fajn.

jinbr
22. února

Super, krásné

oresvo
06. ledna

Kniha se četla sama, bylo to humorné . Cala jsem si zamilovala hned od začátku , Avery jsem chápala , vzhledem k tomu co se ji stalo. Po přečtení jsem hned sáhla po dalším díle .

1 ...

Doporučujeme

Nevěra
Nevěra
Šťastní lidé mají snadný život
Šťastní lidé mají snadný život
Podvol se
Podvol se
Čarovný princ
Čarovný princ