Počkám na tebe

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4.41165

Počkám na tebe / Počkám na teba 1.

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Wait for You, 2013

Kniha Počkám na tebe

haWranka

Téma je to těžké, ale jinak je kniha psaná velmi povrchně a předvídatelně, postavy jsou ploché. Na druhou stranu se to četlo hezky, takže pokud hledáte něco na vypnutí mozku, kdy se ani moc nerozčílíte, je tohle ideální. A ten sex by tam ani nemusel v takové míře být.

barb_B

Dobrá série, ale z téhle prvotiny jsem tak odvařená upřímně nebyla.

Myška43

,, Všichni jsme provedli něco, na co nejsme hrdí. Kdybys věděla...."

Tuto sérii jsem začala číst asi před rokem. Toto je první díl a já si ho nechala až na konec. Proč? Protože jsem nejdříve četla z pohledu Camerona. Vždy, když je nějaké vyprávění z obou pohledů, volím nejdříve muže. A abych neměla pocit, že čtu hned za sebou dvě stejné knihy, dávám si mezi nimi dlouhou pauzu. Včera jsem dostala chuť si připomenout tento obdivuhodný příběh.

,,Chci být s tebou od chvíle, co jsi mě poprvé odmítla. Jenom jsem čekal, až to dojde i tobě."

Když si přečtete anotaci, máte již představu, co vás asi čeká. Věřte, že nudit se rozhodně nebudete. Autorka umí úžasně psát. Vtáhne vás do děje s takovou lehkostí. Emoce se střídají velkou rychlostí. Netrpělivě hltáte každou stránku. Její příběhy jsou jak vystřižené ze života, akorát s tím rozdílem, že vždy končí dobře a vaše srdce přetéká láskou. Tedy aspoň já to takhle cítím. Proto čtu tak ráda její knihy.

,, Všechno bylo v pořádku. Možná ne dokonalé, ale život není dokonalý nikdy. Je komplikovaný a občas plný pohrom, ovšem v té komplikovanosti je krása a i v pohromě lze nalézt klid."

Doporučuji přečíst celou sérii, ta je dokonalá!!!
❤️❤️❤️❤️❤️

illca2

Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Co víc si přát po náročném dni s dvěma malými dětmi... Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Zasloužené hvězdičky.

rakakan

Knihu jsem četla na doporučení. Nelitovala jsem. Čtivá, oddechová s trochou erotiky, ale ne vulgární. Dobře popsané pocity hlavní hrdinky, která prožila trauma.
Doporučuji

meda2007

Pekna oddechova kniha, ktera se skvele cte je dosti vtipna a je v ni i necekane " drama ". Ano, je dosti predvidatelna, ale to co se stalo Avery, bylo nechutny. Hlavne ze strany jejich rodicu, kteri by meli sve dite podporovat a milovat. Avery se s tim vsim svynstvem okolo sebe, ale vyporadala dobre. I kdyz jsem nepochopila proc to Camovi nerekla driv. A Cam? Ten byl sexy, skvely, vtipny a jinak ruzne dokonaly. :)

Jara.v

Příjemné čtení mezi thrillery. Možná zkusím časem i další díly série. Dobře a rychle se ten příběh čte a hlavní postavy jsou sympatické.

Lejčís

Takový průměr u romantických knih.. začalo to slibně, ale druhá polovina mi přišla zbytečně natahovaná..