Počkám na tebe

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/big_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4.41287

Počkám na tebe / Počkám na teba 1.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Wait for You, 2013

Kniha Počkám na tebe

MAU256

Krásně čtivý příběh, tentokrát z pohledu Avery. Jsem ráda, že jsem na tuto autorku narazila. Avery a Cama jsem si zamilovala. I když musím přiznat, že knížka z pohledu Cama se mi líbala o kousek víc. Ale i přesto knížku mohu jen doporučit.

E.T.007

Začalo sa to dobre. Cam mi bol sympatický, Avery tiež a to iskrenie medzi nimi sa mi páčilo. Ocenila som, že to bolo také čisté, nekonfliktné a že Cam napriek prvotným náznakom (šuškandám) nebol nijaký bad boy.
Po sto stranách som už však bola preiskrená - chcelo by to nejakú akciu, nejaké napätie. Nie vo forme nedorozumení medzi Camom a Avery, skôr keby nám autorka trochu viac priblížila ten incident s Blainom - aj keď bolo jasné, čo sa v tú noc asi stalo, uvítala by som po tých sto stranách viac podrobností - ako sa tá noc vyvíjala, čo k tomu viedlo, prečo sa Avery všetci obrátili chrbtom... Alebo keby nám autorka prezradila viac o tých telefonátoch a e-mailoch od bratranca. To je tam vždy len v náznakoch, vždy v podstate to isté, len ako návnada, a vzápätí opäť dostávame megadávku Cama, ich vzájomného doberania, iskrenia medzi nimi.
Po strane 160 som už mala pomerne dosť silný pocit presladenosti a kniha ma prestávala baviť.

Škoda, že to nebolo lepšie namixované... Až v závere sa dozvedáme viac o minulosti aj o nepríjemných esemeskách. A tie odlúčenia, keď sa Avery správala hystericky a reagovala až prehnane od veci, mi liezli na nervy - nevykompenzovali tú potrebu akcie, skôr ma ešte viac unudili.

KodalSa

Skvělá knížka, oddychová a s moc sympatickými hrdiny. Hlavně Cam mě bavil! Přečtu si určitě další díly.

Dizzy3

Jedním slovem - bomba. Knížku jsem si vážně užila a zhltla jsem ji během dne. Čtivá, místy jsem se zasmála, všechny postavy jsem si oblíbila a i když mam radši takové ty tajemné bad boye, Cam si me získal už od začátku a ještě víc tím jak to s Avery nevzdával :) ale při každém osloveni zlatíčko mi přeběhl mráz po zadech :D brr :D

Vendulik
08.10.2021

Kniha je čtivě napsána. Ale neoznačila bych jej jako Roman pro ženy ale spíše pro dívky. Kniha mi přišla celkové nudná až na pár výjimek.

Verunka926
29.09.2021

Kniha se mi moc líbila a ráda bych se určitě pustila i do dalších dílů.

Babu002
10.08.2021

Postavy byly sympatické, kniha čtivá a příběh super.
Už mám rozečtený druhý díl, protože jsem prostě nemohla odolat!

AnnaNešporová
09.08.2021

Ideální jako oddechovka. Líbila se mi.