Důvěřuj mi

Důvěřuj mi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/bmid_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4 802 102

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství. Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Trust in Me , 2013

malazluta
22.05.2015 4 z 5

Příběh Camerona a Avery tentokráte z chlapského pohledu. Nepřínáší do děje ani nic moc nového, ale mě to vlastně ani nevadilo.

Gabika56
13.05.2015 5 z 5

Tak poprvé jsem si u knihy zkusila přečíst konec, abych věděla a s úsměvem na tváři a s klidem v duši z dobrého pohádkového konce, četla. Je to psané z Camova pohledu, jinak stejné... Přiznám se, že jsem se na to hodně těšila, zbožňuju "chlapský pohled" = záhada :D Přesně, jak jsem četla u komentáře někde dole, Cam se sušenkama ... :) Znáte nějakýho chlapa, co peče sušenky? Já teda zatím jenom Cama... :D

soltera
13.05.2015 5 z 5

Krásny príbeh, skvelý humor

petrzel
10.05.2015 4 z 5

Asi jsem to neměla číst hned po prvním díle bylo to vlastně úplně stejný a proto mě to zase až tak nebavilo.

Nikolka001
09.05.2015 4 z 5

Na knihu Důvěřuj mi jsem se velice těšila a jsem nadšena, že opět autorka splnila má očekávání. Počkám na tebe bylo velice skvělé počtení a stejně tak kniha Důvěřuj mi byla úžasná. Příběh o mladé dvojici, která k sobě navzájem nalézá cestu je úžasný a já ho mohu pouze doporučit. :)

kacaaba
09.05.2015 5 z 5

Je to vlastně úplně stejné jako Počkám na tebe jen z jeho pohledu. Až na bonus na závěr úplně stejné. Ale mě se to líbilo. Od této autorky se mi líbí všechno.

Kayla
01.05.2015 5 z 5

Musím přiznat, jsem si na knížku "vypěstovala" závislost. Místo, abych se učila tak jsem sáhla po této knize a nemohla jsem se od ní odtrhnout :-) Cam byl prostě úžasný. Kniha Důvěřuj mi byla pro mě určitě lepší než Počkám na tebe. A přitom to je stejná knížka akorát z pohledu Cama. Jen je škoda, že autorka ty jeho pocity moc pořádně nerozepsala tak jak to udělala u Avery... Jen bych ještě dodala, že je velká škoda, že takových kluku jako je Cam moc není. Dávám plný počet hvězdiček :-)

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Cam je naprosto úžasný a z jeho pohledu ještě lepší než Počkám na tebe. Avery ho pěkně "potrápila" a obdivuji jeho trpělivost a stálost. Jedna z nej knížek co jsem čelta.

Turquoise
24.04.2015 5 z 5

Já chci taky sušenkového Camerona! Se vším všudy. :)
Kniha byla stejně dobrá jako Počkám na tebe z pohledu Avery. Líbily se mi myšlenkové pochody Cama. Akorát by mohla být kniha ještě o Olliem, s tím by byla taky velká psina. :)

Nikolarka
19.04.2015 5 z 5

Myslím si, že jde především o to, že Armentrout prostě nemůže zklamat... Její fantasy čtu s nadšením a tyhle "obyč" typické románky pro náctileté taky zbožňuju :)

Yvosek
10.04.2015 4 z 5

nemate ji prosim nekdo v pdf:)?

Veeria
22.03.2015 5 z 5

Cam a jeho sušenky....♥ Knížka se dějově vrací k prvnímu dílu, nicméně je vyprávěna z pohledu Cama, takže je opravdu zajímavé sledovat jeho pocity a myšlenky k určitým situacím, které zažil s Avery. Navíc kniha obsahuje bonusy, které čtenářky jistě ocení a jsou takovou sladkou tečkou na konec. Určitě doporučuji!

Samira
19.03.2015 5 z 5

Tuhle knihu jsem si moc užila. Podle mě zatím nejlepší kniha série. Největší podíl na tom samozřejmě má fakt, že byla z pohledu mé nejoblíbenější postavy. Cama nelze nemilovat. Také se mi líbilo propojení dějů z obou knih, které ji výrazně obohatilo. Celkově mi kniha přišla dynamicky napsaná, takže mi vůbec nevadilo, že už příběh znám. A bonusy - Krása! Ale klidně bych ještě nějaký snesla. Kniha se dá číst i samostatně, doporučuji!

Miška160
08.03.2015 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila.

EvaSupovic
06.03.2015 5 z 5

Krásná knížka :-) Fakt to stojí za to z pohledu Cama :-) Přesně, tak jak píše slečna přede mnou - vždycky je o chlup lepší knížka z pohledu chlapa :-)

Lenka.Vílka
02.03.2015 5 z 5

Nemela jsem obavy, ze se mi kniha bude libit mene nez Pockam na tebe. Byla jsem zvedava, jestli to bude nastejno nebo vic. Je to neco mezi nastejno a o chlup vic ;-) ty veci navic v pribehu jsou u tehle knih z druheho pohledu vzdy k nezaplaceni...

Beni
01.03.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ SE ODEHRÁVÁ NA STŘEDNÍ (VYSOKÉ) ŠKOLE

Tak dočteno.... Ach můj bože, Ježíšku na křížku, Panenko Marie.... ty bonusy byly vážně úžasný ... ale mně to stejně přišlo neuspokojující... tohle přece nemůže být konec téhle dvojice - jako chápu, že nevím, o čem by měl být další díl, ale...???

Jinak v knize byly ty samé dialogy jako v Počkám na tebe - což je pochopitelné, když je to ten samý příběh jen z jeho pohledu - ale přesto jsou tam i scény, které byly v prvním díle vynechány. Cameron je prostě skvělej... a ty jeho koláčky :-D

Petrulelll
01.03.2015 4 z 5

Super. Ale zdálo se mi, že je hodně hodně podobná prvnímu dílu. I když možná je to tím, že jsem Počkám na tebe četla tolikrát, že znám většinu konverzace z paměti :-D
Každopádně kdybych je četla s větším rozestupem, byla bych asi nadšenější.
Ale stejně byla super a bonusy na konci byly nejlepší :-)

NeliQ
27.02.2015 5 z 5

Pre mna jedna z najkrajsich knih, ake som kedy citala. Pacila sa mi dokonca viac ako z pohladu Avery. Cameron bol strasne zlaty, az sladky a ten bonus bol ako arasidovo-cokoladovy kolacik :-)

EvaSupovic
05.02.2015 5 z 5

První kniha byla totiž z pohledu Avery :-)

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980