Důvěřuj mi

Důvěřuj mi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/bmid_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4 802 102

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství. Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Trust in Me , 2013

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Četla jsem i díl z pohledu Avery a vůbec mi nevadilo přečíst si i díl z pohledu Cama. Tuhl dvojku miluju ze všech nejvíc.

janina66
16.09.2019 4 z 5

Četla jsem tuto z pohledu Cama. Rozhodně ale už nebudu číst z pohledu Avery. Tato bohatě stačí. Mám ráda, jak se postavy vyvíjí, když je v minulosti něco ovlivní. Musím říct, že předešlá kniha Vášnivý lhář se mi líbila o hodně víc.

havrmoni
27.08.2019 4 z 5

Po přečtení této knihy vím určitě, že příběh z pohledu Avery určitě nebu číst. Cam byl k Avery citlivý a trpělivý, ale i přesto jí dokázal na rovinu a přímo říci co si myslí. Líbilo se mi, že nedolejzal. Musím přiznat, že se mi líbí postavy s nějakou tou minulostí a sledovat jak je to ovlivnilo a jak se s tím vyrovnávají.

Nikkaa
30.07.2019 4 z 5

Bohužel jsem si koupila jen tuto knihu, takže ani nevím že byli dvě této série... Ale za mě to bylo celkem rozkošné jelikož většinou čtu jen detektivky a různé morbidní knihy, jako oddychovka mi to stačí...

Etule
16.06.2019 3 z 5

Četla jsem v rámci výzvy, a taky proto že mi tato kniha už dlouho leží v knihovně. Jsem ráda, že jsem to nečetla hned po první díle, protože je to dost podobné. Ale pohled z Camovy strany se mi líbil. Bylo fajn se k oblíbencům zase vrátit. :-)

domina
10.06.2019 3 z 5

Bylo to lepší než první kniha. Ne tak utahané a ukňourané.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Bylo hezké si přečíst i Cameronův pohled, protože co si budem. Je to největší sexouš celé série :D.
Líbí se mi i poslední bonusové kapitoly, ale klidně bych snesla víc. Víc informací o nich a o všech ostatních :D

Anet257
25.04.2019 3 z 5

Četla jsem soubežně s knihou Počkám na tebe (z pohledu Avery) ale tato se mi líbila o moc víc. Vadilo mi, že knihy jsou téměř totožné jako by autorka udělala CTRL C a CTRL V.

Nika320
13.04.2019 2 z 5

Nevadí mi mužský pohled, ALE: proč sakra je to jenom opis jedničky? žádný lepší dodatek ke Camovi - odfláknuté

wotana
28.03.2019 5 z 5

Miluju knihy od této autorky.:-)

Crazy.Girl
12.03.2019 4 z 5

Nelíbíla se mi tolik jako z pohledu Avery,ale určitě stojí za přečtení.

Amitiel76
28.01.2019 2 z 5

Omlouvám se všem nadšencům, kteří tu o knize básní... ale tohle opravdu ne.
Něco tak přeslazeného, jsem snad v životě nečetla. Z tohohle mi doslova trnuly zuby. Jsem milovník romantiky. Ale u téhle knížky jsem se upřímně modlila, aby už byl proboha konec. Přišlo mi to jako nereálná slátanina. Možná kdyby měla knížka poloviční počet stran, ještě by se to dalo. Ale číst na tři sta stranách pořád dokola, jak mu tvrdne poklopec a jí jak červenají líčka... už jsem měla chuť někoho chytnout pod krkem.
Předchozí části z pohledu Avery jsem nečetla. Ale stoprocentně vím, že ani nikdy číst nebudu ....

Kris204
16.01.2019 3 z 5

Tohle mi od autorky přišlo trochu odflaknute.vicemene celá kniha převzata (včetně dialogu),moc toho doplněného není a nejsou žádné nové sceny (napr. Co bylo s Camem před setkání s Avery).Ale i tak se mi to libilo-autorka píše skvěle a dvojici mám ráda,jen jsem prostě čekala víc..

uminaa
12.01.2019 5 z 5

Rovnako ako príbeh z pohľadu Avery, aj tento z pohľadu Cama bol výborný. Bolo zaujímavé vidieť ich príbeh jeho očami :)

Mark.
01.01.2019 5 z 5

Krásné připomenutí knihy, jen z jiného pohledu. Pro lepší zážitek doporučuji číst po delší době.

lusidka7636
25.11.2018 2 z 5

Knihu jsem vybírala kvůli čtenářské výzvě.Už je to týden co jsem ji dočetla a vůbec si nepamatuju o čem byla...to asi svědčí o tom,že to není žádný trhák :-D Ale jo,dala se číst,studenstské prostředí,získávání důvěry,pohnuté životní zkušenosti nebo jak to nejlépe nazvat.Určitě si tento titul najde své čtenáře.

avalonek
05.11.2018 3 z 5

Něco mezi Návrhem a Krásnou katastrofou..Ale ty se mi určitě líbily víc..Nevim,jestli by měl někdo takovou trpělivost,ale budu věřit,že jo a jinak to bylo pěkné.

moudivlacek
19.06.2018 5 z 5

Nádherný romantický příběh. Do Cama by se musela zamilovat každá normální dívka toužící po opravdové lásce bez podmínek. Vážila jsem si toho, co udělal pro sestru, vím, že to přehnal, ale po morální stránce jsem s ním souhlasila. To, jak se choval k Avery ..... To mě dojalo k slzám.
I když je Cam relativně mladý muž, má dobré srdce a citové základy od své rodiny. A to se jen tak nevidí.

TheMelorry
14.06.2018 4 z 5

Vyprávění z pohledu Cama se mi líbilo. Krásně se ukázalo jak mají muži odlišný pohled na svět. Mimo převayprávění již známého děje z minulé knihy je zde vloženo i něco o Camově životě, když zrovna není s Avery. Knihy je, stejně jako autorčiny ostatní knihy, vážně hodně čtivá a přestože nemá nijak komplikovaný děj a bylo jasné jak vše skončí, čtení jsem si užila.

Jen1215
14.02.2018 4 z 5

Z pohledu Awery se mi libila vic, prislo mi, ze jsou tam malo rozpitvane Cameronovi pocity, ze se porad dokola jen kopiruji dialogy. Autorka si s tim dle meho mohla mnohem vice pohrat. Ale bonus stal za to. Cela kniha je romanticke klise a pochybuju, ze je nejakej chlap az takto zblbly a hlavne takto bezchybny, romanticky,nestydici se za city apod. Ale presto se mi to libilo, odreagovala jsem se a mela jsem u toho prihlouply usmev. Proste romantika kazdym coulem :-)

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980