Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1096 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Nic náročného na čtení.

havrmoni
28.08.2019 3 z 5

Tohle se mi hrozně táhlo. Jednu chvíli mi přišlo, že se nic neděje a jede to pořád dokola. Možná je to tím, že nemusím knihy vyprávěné jednou osobou a když už, tak z obou pohledů nebo z mužského pohledu. Jako ten Camův. Nicméně stále platí, že jsou zajímavé postavy i osudy. A i když se to táhne nemám potřebu přeskakovat.

TheMelorry
24.07.2019 4 z 5

Stejně jako autorčiny ostatní knihy, i tahle je velmi čtivá a nebojí se hlubších témat (což pro tento žánr není příliš obvyklé). Hlavní postavy nelze nemít rád a díky bohu se chovají rozumně a celkem logicky. Jako odpočinkové čtení je kniha ideální.

domina
21.06.2019 3 z 5

Četla jsem to snad týden. Ne, že by příběh nebyl zajímavý, ale prostě jsem se nemohla začíst.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka.

Jsem ráda, že se autorka neustále vrací i ke starým postavám. To hodně oceňuji.

Některá dramata mi sice přijdou až příliš vyhrocené, ale rozhodně je tento díl lepší než ten předchozí.

Knihomolka97
29.04.2019 4 z 5

Příběh hezký, velmi romantický, chvilkama smutný a nechybí i troška napětí. První díl se mi ale líbil víc, Jase byl fajn ale Cam je pořád číslo jedna a když porovnám hlavní hrdinky...Avery jsem také měla radši. Tereza byla až moc taková uvzdychaná a vadilo mi, že si od Jase nechala dost věcí líbit (a to se Jase choval jako pořádný pitomec). Ale zase v jiných věcech byla velmi silná a odvážná a za to jsem ji obdivovala. :-)
PS: Bonusová kapitola super, super, super!

happy19
14.04.2019 5 z 5

Dokonalý příběh..hrozně moc mě vzal u srdce..dala bych 10*

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Tento díl je asi zajímavější, než jednička. Záleží na preferenci, ale Tereza je mi sympatická víc než Avery

Crazy.Girl
12.03.2019 5 z 5

Kniha mě nezklamala,možná se mi líbíla o malinko víc než přechozí díl. Jen mi prosím řekněte, kde se v reálu nacházejí mužské postavy těchto knížek (a to se týká celé série)?!? :D

Ewilka
05.03.2019 5 z 5

Budu se opakovat, ale autorka mě opět nezklamala. Buď se mnou se mi asi líbilo trochu více než první díl.

uminaa
25.01.2019 5 z 5

Ďalší zaujímavý príbeh z pera skvelej autorky :) Aj keď bol príbeh miestami predvídateľný a niektoré situácie som predpokladala už v predchádzajúcej knihe (v príbehu o Camovi a Avery), čítal sa mi dobre a rýchlo :)

avalonek
05.12.2018 5 z 5

Bylo to lepší jak první díl s Camem.I když já je prostě nechápu,neříkejte mi,že se někdo opravdu takhle chová,když semu v mládí stane něco špatného..A kde se sakra vyskytují takový sexouši??Pěkné čtení

Janynka
25.10.2018 4 z 5

Čtivé, vtipné, láskyplné, občas trošičku dramatické,opět velmi sympatické, líbivé postavy, dojemné :-)

Tanya007
05.07.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila o něco méně než první díl, ale i přesto čtivé, parádní oddechovka.

anishta
21.06.2018 4 z 5

Nebylo to úplně nejhorší. Bylo to čtivé, vtipné, místy napínavé a opět zde byla nakousnuta silná témata. Ale něco tomu chybělo, byla tam místa, která mě úplně nebavila, ale když jsem se jimi prokousala, tak zase přišla pasáž, která byla dobrá.

LadyHip
03.04.2018 5 z 5

Nádherný příběh. Po téhle knížce řadím autorku mezi své oblíbené.

Maruš.D
11.03.2018 5 z 5

Tento příběh je krásný, jako všechny ostatní. Má svou zápletku, ale drží se své podstaty. To je, že každý má právo na to být šťastný a najít lásku.
Tento díl je z hlediska reality asi nejvíce nerozhodný. Miluju šťastné konce a bez nich bych knihy ani číst nemohla, ale tento příběh by snad ani konec mít napsán neměl... jenže jsme ve světě knih a příběhů.. proto je rádi čteme a proto jsem také spokojená s příběhem i koncem. :-))

Onceuponthetime
24.12.2017 5 z 5

Kdo by nechtěl Cama za bratra? Opravdu Tereze závidím. Kniha se četla skvěle a rozhodně to bude jedna z těch ke kterým se za čas znovu vrátím:-D.

janebeauty9860
23.11.2017 4 z 5