Plamen v nás

Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí roztříštěné kousky svého života dohromady a než je konečně připravená přestat žít v minulosti plné bolesti a žalu. Přijme práci v otcově akademii bojových umění a jde na první rande po ztroskotaném vztahu. Jillian je odhodlaná začít znovu žít. Nečekala ovšem, že součástí jejího nového života bude zase Brock. Jenže dřív, než se naděje, je zpět. Nejenom starší, ale neskutečně hezčí, škádlivější a tak vůbec. A když se dívá na Jillian, už nevidí tu malou holku, která byla během dospívání jeho stínem, a dceru muže, jenž mu dal druhou šanci. Vidí v ní ženu, která tu pro něj vždycky byla, jedinou osobu, jež v něj navzdory všemu věřila. Brock ví, že ona je ta, kterou by měl učinit svou, a co začne jako opatrné přátelství, se rychle promění díky silné přitažlivosti, která zažehne plamen jasnější než vášeň. Zamilovat se opět do Brocka znamená však víc než jen riskovat vlastní srdce. Když vyplave na povrch smutkem a vinou naplněná minulost a hrozí, že je roztrhá pavučina lží, důsledky mohou rozbít všechno, co se společně snažili vybudovat, a zničit sny těch, na kterých jim nejvíc záleží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324262/plamen-v-nas-23G-324262.jpg 4.2296

Počkám na tebe (6.)

Fire in you

Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

Kniha Plamen v nás

happy19

Miluji celou sérii:-*..
"vysoká úroveň lásky..vzácná jako bílý aligátor"...,-)))

avalonek

Ták,a poslední díl dočten a já jsem byla moc spokojená se čtením..Děj krásně plyne a na konci se konečně hlavní postavy dokáží spolu domluvit a nedělat žádné drámo..Takže super serie a třeba zase někdy..

ElenaM

Autorka mě nezklamala. Mám ráda její styl psaní. I přes to, že tahle knížka se mi zdála slabší, čtení bylo pro mě relax a o to jde. :-) Celá série je skvělá a určitě se k ní někdy vrátím.

uminaa

Pekné zavŕšenie skvelej série :) Rozhodne sa k sérii vrátim.

Kiwicatko

Cekala jsem teda ponekud vetsi rozruch ke konci, prece jen to vyresili az moc rychle. Ale i tak jsem byla spokojena. Knizka prectena za jeden den, takze ctivost zarucena :)

tynka65
31.12.2018

J.Lynn mě ještě s žádnou knihou nezklamala. Ale Avery a Cama mám stejně ze všech nejraději a nejčastěji se k nim vracím. Myslím, že tenhle díl mi jednou přečíst stačilo ;)

Janynka
25.10.2018

Velice milá oddechovka, sympatické postavy, plynulý děj, nechtělo se mi ji odkládat :-)

Laf
22.06.2018

Další povedený díl v této sérii. Je to poutavě napsané a navíc se v ději objevují i postavy z předchozích dílů, takže je pořád co se nového dozvídat.