Navždy s tebou

Navždy s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274108/bmid_navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4 700 88

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Forever with You , 2015

ketvin
ketvin
21.10.2016 5 z 5

Tento díl se mi líbil po Avery a Camovi, Tereze a Jasovi nejvíc :)

inuska6280
inuska6280
19.10.2016 5 z 5

Není co dodat, krásnej příběh! :) bude mi celá parta dost chybět :(

Terka18
Terka18
13.10.2016 5 z 5

Knížky od J.Lynn se čtou samy. Příběh plyne hezky. Žádné velké zvraty a opět krásný konec. Celá série je parádní A příběh Stefanie a Nicka je hezký, i když ze začátku to bylo trochu uspěchané, ale nevadí.

popeluška
popeluška
12.10.2016 5 z 5

Právě dočteno a poslední díl opět nezklamal. .....celá série se mi moc a moc líbila.....

mirkol
mirkol
24.09.2016 4 z 5

Já nevím, asi jsem čekala něco víc nebo co.... No, zkrátka mi přišlo, že to šlo hopem a sice se mi líbilo, jak tam bylo zapracované to s tím dítětem, ale po předchozích dílech jsem asi čekala, že tam bude něco víc . V předchozích dílech bylo to ,temné tajemství' takové, že je stále ovlivňovalo a bylo to prostě o tom, jak navzdory mnohým těžkostem překonali a našli skutečné štěstí, ale tady... mi to připadalo takové...uchvátané. I přesto se mi příběh líbil byť i kvůli tomu, že tam bylo to těhotenství, na což jsem nenašla moc témat.
3,5 hvězdiček

mayacfc
mayacfc
24.09.2016 1 z 5

Tento díl mě vůbec nebavil. Chyběla mi v něm nějaká akce jako v předchozích knihách z této série.

kik68
kik68
28.08.2016 3 z 5

Ach jo. Asi jsem byla tentokrát naladěna na nějakou jinou notu nebo co, ale mě tenhle příběh vůbec nevtáhl. Těžko se mi dočítal. Nevím proč. Moc jsem se na tyhle dva těšila, ale nebyla tam skoro žádná akce a tak.
V jiných sérií bych řekla, že je to slabý průměr, ale u téhle autorky musím tuto knihu označit za hluboký podprůměr. No byl to jen tenhle díl, takže jsem to zvládla a dočetla to.
Kéž by autorka napsala další díly. Jeden návrh bych měla, co takhle Brock a nenápadná slečna Jillian?
Potěšil mě konec, krásné uzavření příběhu Avery a Cama.

dasa4663
dasa4663
25.08.2016 5 z 5

Ach nemám slov..:-) vůbec bych se nezlobila kdyby vyšel ještě nějaký díl:-)

FreshPatty
FreshPatty
21.08.2016 5 z 5

Netřeba komentáře, Samira vystihla všechno za mne, takže nemá smysl se opakovat. :)) Doporučuji!

Eevina
Eevina
21.08.2016 3 z 5

Mě to přijde jako nejslabší román ze série, hlavní hrdinka mi byla nesympatická a k Nickovi by se mi hodila jiná holka. I když je to něco jiného než v předchozích dílech, mě to prostě nesedlo.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka
20.08.2016 5 z 5

Překvapilo mě a zároveň potěšilo, že tenhle díl byl opravdu jiný. Jo, všichni víme, jak to dopadne, ale u J. Lynn je mi to jedno. Jasné guilty pleasure, ke kterému se ráda vracím.

Karolína18
Karolína18
12.08.2016 4 z 5

Na tento díl jsem se strašně těšila a rozhodně nejsem zklamaná.
Jednou jsem viděla film Jak porodit a nezbláznit se, kde jedna z dvojic prožívá podobný příběh jako Nick a Stefanie a strašně moc jsem chtěla, aby byl celý film jenom o nich, abych se dozvěděla celý jejich příběh. Takže děkuji autorce, že mi splnila jedno z mých přání.
Dalo by se předpokládat, že se mi vývoj knihy nebude líbit, právě z důvodu, že jsem to už někde předtím viděla, ale zpracování a podání, s jakým Jennifer přišla, se vážně vydařilo a já tak neměla vůbec pocit, jako bych četla jen ubohou kopii.
Hned po ze začátku jsem si říkala: Stef je zatracená borka a moje nová superhrdinka! A tak to povětšinou i zůstalo. Opravdu nemohu kritizovat chování hlavních hrdinů, když s nimi v některých situacích nesouhlasím, protože já nejsem ten, kdo dokonale čte jejich povahy, to může jen autor.
Nick je z počátku tajemný sukničkář a na konci sympaťák každým coulem.
Konec byl dokonale šťavnatá třešnička na dortu a já doufám, že série tímto dílem nekončí, protože já rozhodně chci slyšet další příběhy, kde budu moci narazit na obdivuhodnou a ďábelsky sexy sestavu přátel na celý život.

LibraryGirl
LibraryGirl
31.07.2016 5 z 5

Opět se to Lynn povedlo:-) Je to prostě krásný příběh, trošku ze života, ale mít vedle sebe takového člena Rajcovní roty jako měla Stefanie, tak se to dá zvládnout:-) Mně se to četlo fakt dobře. A to jsem ke Stef přistupovala s nepříjeným pocitem, z těch předchozích dílů jsem ji neměla moc ráda. Ale tohle se mi opravdu líbilo. Epilog tam sice nebyl, ale ta poslední kapitola jako by jím byla. Jsem velmi zvědavá, zda Baronet vydá další díl (možná poslední) o Brockovi a Jillian. Já se tedy přimlouvám všemi deseti:-)

kacaaba
kacaaba
17.06.2016 5 z 5

Tak tento díl mě úplně dostal, krásné ukončení série. I když jsem si poplakala, bylo to úžasné.

cukrovka
cukrovka
03.06.2016 5 z 5

I tento díl se velmi dobře četl a hlavní hrdinové byli opět sympatičtí. Téma bylo hodně ze života ( nechtěné těhotenství, potrat) a autorka opět dokázala zaujmout.

Kolka97
Kolka97
02.06.2016 5 z 5

Skvělá knížka, i když trochu smutná, ale jinak super!

luciefeix
luciefeix
25.05.2016 3 z 5

asi nejslabší díl ze serie , tlachání o těhotenství mě nebavilo :(

alzbeta4340
alzbeta4340
15.05.2016 5 z 5

Skvěle vybrané téma, něco takového se může přihodit každé mladé dívce nebo ženě. Povedené, čtivé a místy snad až dojemné.

machrus
machrus
19.04.2016 4 z 5

Závěr mi vehnal i slzu do oka.Myslela jsem si, že tento díl už bude o ničem, ale J.Lynn opět dokázala,že i když stále stejné téma umí být neohrané a stále milé.

zabicka.1110
zabicka.1110
16.04.2016

zase dalsi skvela knizka i slzicky ukaply precteno pres vecer cela tato serie je povedena.nevite zda bude dalsi dil nebo to byl konec?