Navždy s tebou

Navždy s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274108/bmid_navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4 700 88

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Forever with You , 2015

LenysekC
31.05.2018 3 z 5

Tak já nevím. Všichni jsou krásný, kluci maj vánočky a véčka, holky nohy až na zem a váží asi tak půl kila... Kde se takový lidi berou? Ještě jsem nepotkala chlapa - a to dělám s lidma - /SPOILER!/ na kterýho bych skočila už na straně 33. Taky mi přišlo trochu únavné, jak jí neustále explodovaly vaječníky a zželéovávalo srdce či jiné orgány. Takové věci pobaví zmíněné jednou, ale pokaždé? Prostě takové čtení pro ten labilní týden v měsíci.

Maruš.D
14.03.2018 4 z 5

Tak jako v předchozích dílech, i zde se J. Lynn držela ‘svého módu’. Tajemství minulosti, těžkosti života a emotivnost. Narozdíl od předchozích dvou dílů, kdy hlavní zápletkou byl kriminální podtext, zde si autorka zahrálavala spíše s city. Kniha je velmi emotivní. Poznat chlapa jako je Nick je sen! a Stef.. ačkoliv v předchozích dílech nehrála zrovna v dobré pozici, ukázalo nám to, že nemáme dát na první dojem. Osud těchto dvou si zamilujete ikdyž je to jen oddechové čtení. :-))

PetraBery
24.02.2018 4 z 5

Co jsem od knihy očekávala, to jsem i dostala. Příběh další dvojice, tentokrát Stefanie a Nicka. Opět nějaké tajemství z minulosti, které vyplave na povrch, setkání s lidmi z předchozích knih. Pohodové, čtivé a oddechové.

Pajii
06.02.2018 5 z 5

Sama za sebe musím říct, luxus knížka.
Když jsem si ji půjčovapa, myslela jsem si že to bude nějaký přesazeny roman. Vzala jsem si ji na oddych.
Ale knížka mě totálně překvapila a ohromila. Hlavně některé věci do detailu popsány byly úchvatné na představování.

Perry
05.01.2018 5 z 5

Další příběh od Jennifer L. Armentrout ... co více mohu říct? :D
Pokud jste se dostali až sem, tak jste (pravděpodobně) četli i předchozí díly. Což znamená, že to nebudu moc okecávat...
I přesto, že je to už pátý díl, má to svůj šarm a originální nápad. Děj krásně plyne a rozhodně se při čtení nenudíte.
Plusové body taky dávám za skvělý vývoj všech postav, ať už vždy daného hlavního páru, nebo postav z předešlých dílů.
Kniha už vás pravděpodobně ničím jen tak nepřekvapí. (každý tuší kde to nakonec skončí :D )
Ale já na celou sérii nemůžu najít nic negativního.
Takže hurá do čtení ... já už začínám s "Plamen v nás" ♥

Etule
28.12.2017 4 z 5

Další díl série, která mě prostě baví. :) Nicka jsem si oblíbila už v předchozích dílech, takže na jeho příběh jsem se těšila a nezklamal. Jen jsem si tady v nějakém komentáři přečetla, co se stane a trošku mi to dojem z knihy zkazilo.
Nicméně jsem se ráda setkala s hrdiny z předchozích dílů. Těším se na závěrečný díl, ačkoliv v tomhle se bohužel další dvojice nevyskytovala tolik, aby si na ně člověk dokázal předem utvořit názor. No tak uvidíme.

mišule5
14.09.2017 5 z 5

Tak za mě to byl velmi silný příběh. Sice už jsem věděla jak to dopadne mezi Nickem a Stefanii, ale autorka psala velmi čtivě tak mi to vůbec nevadilo :-)

Cirgi
10.09.2017 3 z 5

cekala jsem od ni neco vic

ardeas
29.08.2017 3 z 5

Keď tak nad tým uvažujem, nad touto klávesnicou, nie je to pre mňa až tak dych berúci príbeh. Odôvodnenie - ja som proste vedela, že to takto dopadne. Kto číta pozorne, všimne si to, lebo naša prostoreká striptérka si púšťa hubu veľmi skoro na špacír. Tým, že som si to všimla, hneď som vedela ako autorka napísala príbeh a akými kartami bude hrať na city čitateľa. Na jej obhajobu musím ale priznať, že je len málo kníh, pri ktorých ma príbeh vtiahne do deja tak, že prestanem rozmýšľať dopredu, ak nie do samého konca a žijem dejom v danom riadku :)

liletka_a
26.07.2017 4 z 5

Celkem fajnová kniha, nemělo to to kouzlou předchozích dílů, ale nemůže to být pokaždé pohlcující čtení..asi možná i proto, že Stefanie nebyla taková ta sympatická hlavní hrdinka, se kterou se každý hned zžije. Myslím, že Nick by si zasloužil nějakou slečnu, která se nevyspala s celým klanem, ale co už, přečteno a jde se na další díly..:))

ElenaM
04.07.2017 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Autorka mě nezklamala ani tentokrát. Bylo příjemné se setkat zase s postavami z předchozích dílů a autorka pěkně napojila děj na předchozí knihy. Zdá se, že má všechno promyšlené dopředu. Příběh byl jednodušší a místy předvídatelný, ale nevadilo mi to. Po knihách této autorky sáhnu vždy, když potřebuji oddech... je to pohodové čtení se šťastným koncem. Jediné, co bych malinko vytkla bylo, že kniha mohla být kratší, místy to bylo až moc natažené a zdlouhavé. Ale jinak příjemné čtení na pár dní. :-) Těším se na další díl série...

tynka65
26.06.2017 4 z 5

Pro mě další pecka! Opět přečteno jedním dechem a tahle autorka mě vždy mile překvapí :)

Makulka1992
24.06.2017 4 z 5

Tento dil byl pro mě slabší... Malo akce,nečekané těhotenství,ztráta... Na to jak se Nick ze začátku serie představil,jsem opravdu nečekala že se tak strašně změní.. Nebylo to špatné jen pro mě trochu rychlovka

Evule114
18.05.2017 5 z 5

Další jedinečný příběh, co se četl sám. Byl úplně jiný než předchozí, ale taky báječný. Nevím proč, ale nepřišel mi tak tragický jako předešlé díly, i tak byl z části smutný. No těším se na další díly :-) a snad se tam objeví i předešlé postavy, které zbožňuju. Hlavně Katie, ta je prostě skvělá :-)

salča
01.04.2017 5 z 5

Celá série byla super.Nejvíc jsem si oblibila první dva díly-Cama s Avery a Jase s Terezou.Líbí se mi,že se s hrdinami předchozích dílů stále setkáváme.Knihy J.Lynn doporučuji.

Kiwicatko
24.02.2017 3 z 5

Me se nejvic libily ty zelvy nakonci :-) coz nejspis o necem svedci, kdyz si pamatuju prave tohle. Nebylo to spatne,vlastne jejich ztrata, ktera je sice spojila, me dost rozesmutnila, ale Stef mi proste k srdci moc neprirostla. Takze hodnoceni je vlastne jen za Nicka :-)

jitka7
19.01.2017 3 z 5

Bohužel, čím víc knih ze série, tím horší. Knihy ztrácí tu jiskru, humor a hlavně pořádný příběh. Začátek byl bezva, dobře se to rozjelo, bylo to kousavé. Jasně, člověk očekává, že hlavní hrdina a hrdinka budou spolu. Stefanie na sobě nenechala dříví štípat a jak tu už píše jiná v komentáří, pak se změnila v citově nevyrovnanou pipku a začal jít příběh do háje. Je to oddechové čtení, ale bohužel není to takové jako její první knihy. Škoda.

Litocha
18.12.2016 3 z 5

Začalo to docela dobře, líbilo se mi, že Stefanie sebou nenechá jen tak zametat. Pak se to ale zhoršilo, Stefanie větší část mých sympatií ztratila, najednou z ní byla nevyrovnaná sebestředná káča, která si řeší svoje citečky. Konec byl navíc vzatý nějak hopem. Autorka pro mě začíná ztrácet na přitažlivosti, poslední knížky mě nějak neupoutaly a od Cama s Avery vlastně pořád čekám na podobně skvělý pár, ale šanci ještě dostane.

lukyli154
04.12.2016 5 z 5

Celá série mě neskutečně bavila. Super čtivo pro moje nervy. Nejvíce mě oslovily první tři díly. U Vzdej se mi mě mrzelo,že byl ten jejich vztah takovy "odbytý" a oproti Zůstaň se mnou i málo akční. Navždy s tebou mi pak přišlo uplně mimo. Jsem moc ráda,že jsem se pořád mohla potkávat s oblíbenými postavami a sledovat jejich další osud.

Laf
04.12.2016 5 z 5

Další pěkně napsaná kniha od této autorky. Děj mě úplně vtáhl, takže jsem knihu přečetla velmi rychle. Ostatním mohu jen a jen doporučit :)