Navždy s tebou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274108/big_navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4.3587
Série:

Počkám na tebe / Počkám na teba 5.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Forever with You, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (80)

Kniha Navždy s tebou

princesse
29. června

Skvělé čtení. Opět jsem si tento díl užila, stejně jako všechny předchozí a hned začínám další. Opravdu mi série sedla. Určitě doporučuji i tento příběh. Každý má něco do sebe. Nejsem schopná říct, že by byl některý slabší. Asi správné načasování.

Kristy.Seb
11. června

Děj byl fajn, hezká zápletka... Ale že všech dílů jednoznačně nejslabší díl.


Ewilka
27. května

Asi nejslabší díl série.

rakakan
29. dubna

Příběh jsem přečetla, místy i se slzami. Pro mě ale asi nejslabší díl. Vše začínalo dobře, postupně se ale příběh dal snadno předvídat. Závěr byl jako z červené knihovny. Přesto doporučuji přečíst.

ovecka535
18. dubna

Wau,moc pěkně se mi kniha četla. Nick byl perfektní chlap.

Knihodrak
09. března

Krásný závěr celé série. Autorka stále dokáže překvapit a vykouzlit neskutečně krásnou lásku♥️. Jestli i třeba trošku pochybujete o Stefanie z předešlých dílů, tak nepochybujte a přečtěte si i tento poslední díl, kterým se všechno uzavře ♥️. Stef je stejně skvělá jako Avery, Tereza, Calla a Roxy♥️, ale to už sami z knihy pochopíte :)

Raislin
10. února

Kniha je moc hezky napsaná, krásně se četla. Romantický příběh, který vznikne náhodou, protože ani jeden z hlavních postav se nechce vázat, každopádně oba byli sympatičtí. Stála za přečtení!

johana3160
12. ledna

ANO! Konecne me autorka dostala. Smutnym pribehem, ale se stastnym koncem. Presto nedam plny pocet. Podle prvnich zminek o Nickovi z predchozich dilu jsem cekala neco trochu jineho. Autorka bohuzel po par naznacich presla se svemu stereotypu a to jak s muzskym hrdinou tak zenskou hrdinkou. Zajimavou vystrednosti je vestici stripterka. Presto me pribeh dojal a par slzicek ukaplo. Zatim nejlepsi ze serie.

1