Důvěřuj mi

Důvěřuj mi

Kniha od autorky Počkám na tebe (série Wait for you).
Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství.
Kniha psaná z pohledu Camorena Hamiltona.

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/229245/wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4.4472

Počkám na tebe

Trust in me (2013)

Vydáno:, Baronet

moudivlacek

Nádherný romantický příběh. Do Cama by se musela zamilovat každá normální dívka toužící po opravdové lásce bez podmínek. Vážila jsem si toho, co udělal pro sestru, vím, že to přehnal, ale po morální stránce jsem s ním souhlasila. To, jak se choval k Avery ..... To mě dojalo k slzám.
I když je Cam relativně mladý muž, má dobré srdce a citové základy od své rodiny. A to se jen tak nevidí.

TheMelorry

Vyprávění z pohledu Cama se mi líbilo. Krásně se ukázalo jak mají muži odlišný pohled na svět. Mimo převayprávění již známého děje z minulé knihy je zde vloženo i něco o Camově životě, když zrovna není s Avery. Knihy je, stejně jako autorčiny ostatní knihy, vážně hodně čtivá a přestože nemá nijak komplikovaný děj a bylo jasné jak vše skončí, čtení jsem si užila.

Jen1215

Z pohledu Awery se mi libila vic, prislo mi, ze jsou tam malo rozpitvane Cameronovi pocity, ze se porad dokola jen kopiruji dialogy. Autorka si s tim dle meho mohla mnohem vice pohrat. Ale bonus stal za to. Cela kniha je romanticke klise a pochybuju, ze je nejakej chlap az takto zblbly a hlavne takto bezchybny, romanticky,nestydici se za city apod. Ale presto se mi to libilo, odreagovala jsem se a mela jsem u toho prihlouply usmev. Proste romantika kazdym coulem :-)

lenka5001

Knížka se četla jedním dechem. Nijak náročná literatura, ale potřebovala jsem si odpocitnout od těžkých témat.

Trošku dýl mi trvalo si uvědomit, že příběh je psaný z pohedu toho druhýho, ale i tak to stálo za to zjistit, jak se všechn odehrávalo i z tý druhý strany.

Rea1307

Hezky napsná, i když pro mě trochu nudná kniha. Hlavní hrdinové byly sympaťáci, zápletka zajímavá, ale bohužel až na konci knihy. Připadalo mi docela podivné, že jediné co Cam řeší je Avery. Jo, je to sice roztomilé, ale copak nedělá taky něco jiného?

nani_nka
13.11.2017

Táto kniha ma utvrdila v tom, že je potrebných viac kníh z pohľadu chalana, príp. aspoň zopár kapitol z knihy. Príbeh Cama a Avery sa nachádza v dvoch knihách. Jedna je z pohľadu Avery a druhá z pohľadu Cama. No ktorá je asi lepšia? :) Cama si nedá zamilovať! Čisto dokonalý chalan!

Karola050716
11.10.2017

Zajímavý pohled z klučičí strany, ale jinak mě to nebavilo tolik jako jiné knížky této série.

MarKy95
12.08.2017

Pěkná, ale už mě tolik nebavila. Ale i tak jsem ji musela přečíst. :)

katkaq
02.08.2017

Četla jsem z pohledu Avery a tahle knížka mě tolik nezaujala. Dozvěděla jsem se pocity z jeho strany a nějaké detaily. Knihu jsem dočetla jen z jednoho důvodu = Cam.

PetraBery
29.07.2017

Kniha z pohledu Cama mě bavila stejně jako z pohledu Avery. Oddechová četba, kterou si prostě jen užívám. Na dovolenou super :o).

kristyna1301
29.06.2017

Prostě pecka... stejně jako Počkám na tebe. Vůbec mi nevadil stejný děj a ani to, že jsem obě knihy četla prakticky za sebou... jsou super... No a Cam? No co si budeme povídat :-) :-* prostě pan dokonalý :-)

ardeas
23.05.2017

Ňo :) zo skúseností, ze čítať knihu z pohľadu chlapa je lepšie som vynechala knihu Počkám si na teba a myslim ze je to dobre. Dej ma zaujal od zaciatku a vytrval az do konca. Príbeh z pohladu Avery odlozim na cas stranou, lebo nechcem si pokazit dojem z tejto knihy, myslim, ze i tak by ma nicim neprekvapila, takze zatiaľ mi staci poznat to len z tejto stranky a pustim sa do dalsich dielov zo serie :)

liletka_a
13.04.2017

Jak jsem si myslela....tušila jsem, že se mi bude kniha více líbit z Cameronova pohledu..;) Autorka by sobě i mě rozhodně ušetřila čas, kdyby udělala jednu knihu..Prostě není nad to číst ji z obou pohledů...Nebudu tu zase básnit na Camem, všichni víme, jak je úžasný..:)) No tak zase jednou pohádka o chlapovi, kterého učarovala ta ''jedna - jiná'' dívka..;)

tynka65
10.02.2017

...Hloupě jsem si uvědomil, že láska je taková – zajistí, že prostej polibek se nikdy neomrzí, vášeň nikdy nevymizí...

Stejně dojemné, úsměvné a romantické jako první díl. ♥

Zuzka222
30.01.2017

Pro mě vážně překvapení. Po knize jsem sáhla náhodou. Potřebovala jsem něco nenáročného na odreagování a obálka evokovala takový ten klasický erotický román bez děje, kterých je teď všude plno, ale! ono to tak úplně nebylo. Dokonce přemýšlím i o dalších dílech.

Kiwicatko
18.12.2016

Jako vsichni ostatni i ja budu tvrdit, ze kniha byla naprosto stejna s Pockam na tebe, ale.....me to proste vubec nevadi. Cam byl naproste zlaticko, tak proc se nepodivat na stejny pribeh jeho ocima :-)

denča1000
24.11.2016

Zajímavá kniha, co se týče navázání na knihu Počkám na tebe. Líbí se mi, že je tentokrát kniha psaná z pohledu Camerona. Ovšem nelíbilo se mi, že pasáže byly totožné jako v knize Počkám na tebe. Takže jsem stránky přeskakovala, protože číst to znovu, mi přišlo nudné, jelikož jsem knihy četla ihned po sobě. Zajímavý byl Bonus, ovšem zase, stačil pouze z pohledu jednoho, ne obou hlavních postav.

Doomiiniikaa
04.09.2016

Velmi čtivá kniha, rozhodně plánuji číst i další knihy od autorky :)

popeluška
30.08.2016

Pohled Cama byl stejně krásný jako pohled Avery.... Krásná série už teď se nemůžu dočkat dalších dílů...Bonusy úžasné :-) Vřele doporučuji si přečíst :-)

kik68
19.08.2016

Naprostá spokojenost. I když je kniha vlastně kopií předchozího příběhu je jiná. Vlastně jsem si neuvědomila, jak moc byl Cam trpělivý, až když jsem si to přečetla z jeho pohledu tak mi došlo, že je dokonalý. Přesně jak říká Avery.
Bonus byl úžasný a odpovídající jím oběma :-). Hned peláším na další díl :-).

sabulik69
13.06.2016

Jako každá knížka od J. Lynn mě i tahle vůbec nezklamala.
Čtení velmi dobré a rychlé. I když byl příběh stejný pohled z Camovi strany mě velmi bavil.
Bylo dobré číst jeho pocity a jak vnímal chování Avery.
S koncem jsem spokojená stejně tak i s celou knihou :-)

CHESS
02.06.2016

Trochu zklamání z Camovi strany :(

munka
02.06.2016

Začala som touto knihou a neľutujem. Pekný príbeh z pohľadu Cama má navnadil na túto sériu. Podľa rád nižšie počkám mesiac, dva... alebo radšej týždeň, dva :-) a pôjdem na Počkám na tebe.

cukrovka
24.05.2016

Příběh psaný z pohledu Cama se mi líbil. Možná mohla autorka jeho pohled začlenit již do knihy Počkám na tebe.

Téra
06.05.2016

Z pohledu Avery se mi příběh asi líbil o malinko víc. Tady jsme se nedozvěděli snad nic nového, co by v první knize nebylo, když teda nepočítám bonusy na konci, ale kdo četl Buď se mnou, tak to očekával.

machrus
17.02.2016

Četla jsem komentáře tak že můj bude podobný jako u většiny. Dala jsem si na čas a četla knihu Důvěřuj mi snad s dvou roční pomlkou od Počkám na tebe. A myslím, že to bylo dobře. Jak tu asi většina lidí psala a nebo si alespoň myslela děj knihy Důvěřuj mi doplňuje a téměř se dá napsat i kopíruje děj knihy Počkám na tebe. Proto nejlepší co můžete udělat je přečíst celou sérii a pak teprve tento díl. ;-D A co si budeme povídat díl s Avery a Camem je the best ze série. Tak že neurazí když si děj přečtete ještě jednou. Kolikrát při druhém čtení knihy zjišťuji, že při prvním čtení mi unikly určité detaily a druhé čtení si víc vychutnávám.

LibraryGirl
05.02.2016

Kniha krásně doplňuje příběh Avery a Cama. Jeho myšlenkové pochody jsem si užívala víc než Avery. A tady jsem si taky víc uvědomila, že opravdu pekl sušenky a vůbec sladké pěčivo. Ale pořád nemůžu překousnout, že má rád vařená vajíčka, to je prostě fakt vtipný :-) Myslím si, že je lepší tuhle knihu číst po delším čase od Počkám na tebe, jinak si tento příběh moc neužijete. Je to opravdu to samé jen z pohledu Cama... Takže já jsem moc spokojená a těším se na další dílko autorky:-)

barbora2863
17.01.2016

Asi tak 3,5* aj keď Cam bol hmmm...

Dobre... no dobre, aj tak však nerozumiem tej móde prerozprávať ten istý príbeh z pohľadu toho druhého. Načo? V tomto prípade som mala pocit, že keby som si túto "medzi časť" neprečítala, o nič by som vlastne neprišla. Alebo keby som čítala len túto a nie prvú časť, boli by to to isté.
Samozrejme, že chlapský pohľad bol iné kafe, miestami som sa fakt bavila, lenže keď ono to bolo fakt to isté, s tými istými vetami, udalosťami a miestami...
Autorka našťastie do príbehu pridala aj zopár nových scén, najmä s Camovými priateľmi, čo príbeh oživili. A nehodnotím to nízko len pre jedno. Lepšie povedané pre jedného - Jasea. Ten chalan ma zaujímal miestami viac, než cukrík Cam. Už sa neviem dočkať oficiálnej druhej časti, ktorá je jeho príbehom.
Juch, hor sa ďalej!

Bookworm_213
09.11.2015

Musím souhlasit, že první díl byl pro mě lepší. Občas ocením alternativní pohled druhé osoby. Ale tady to nebylo zas tak nutné. Jejich příběh byl již odvyprávěn v knize Počkám na tebe. Kdyby se nejednalo o knihu Cama, dala bych nižší hodnocení, ale Cam je prostě Cam a ten si nezaslouží méně než tři hvězdičky.