Důvěřuj mi

Důvěřuj mi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/bmid_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4 798 101

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství. Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Trust in Me , 2013

Ála1968
Ála1968
25.11.2023 4 z 5

Začátek byl super,ale dál už to bylo takové pomalejší,až zase v půlce to nabralo tempo.Jinak celkem zdařilá romantika

michaela0704
michaela0704
17.05.2023 2 z 5

Včera ráno jsem dočetla Počkám na tebe (8/10, moc se mi líbilo) a Avery s Camem jsem si zamilovala, tak jsem si řekla, že se do příběhu vrátím okamžitě a přečtu si, jak to všechno viděl a cítil Cam.

Hm, co jsem ale nečekala, že najdu překopírovaný text z první knihy a mezitím pár myšlenek Camerona a úplně minimum scén, kdy není s Koláčkem, ale je například se svou rodinou nebo přáteli.

S ohledem na toto je toto naprosto zbytečná kniha. Jen pak na konci se ve 2 stránkách dozvíte, co se s Camem a Avery stalo později, ale na to jsem nemusela celý příběh číst znovu.

Dalo se to napsat tak, že se dozvíme více o Camovi, více o jeho přátelích, rodině, o tom, jak vnímal Avery, jak to na něj působilo, ale bylo toho tam úplně minimum.

Škoda.

lenka7679
lenka7679
30.10.2022 5 z 5

Osobně jsem knihu četla po větším odstupu od předchozího dílu a nelituji, právě naopak. Byla jsem ráda, že ne hned se mi vše vybavilo a chvilku to bylo, jako bych příběh četla znovu poprvé. Příběh z Camova pohledu byl vtipnější, ulítlejší a vyplnil mezery z prvního dílu. Většinou tyhle dva pohledy na stejnou věc nemusím, ale občas se stane, že mě překvapí a neskutečně baví. Přesně tohle je ten případ. Doporučuji.
J. L. Armentrout je skvělá vypravěčka a nebojí se pustit do různých žánrů. Nutno podotknout, že všechny jí jdou. Nepřestává mě udivovat a stává se jednou z mých velmi oblíbených spisovatelů.

petulkapeta
petulkapeta
03.07.2022 5 z 5

„Překvapení," prohlásil a mrkl na mě. „Musíš tu holku překvapit. Udělej něco, co nečeká.Vždycky udělej něco dobrého, co nečeká.“
Překvapit ji? Existovala spousta věcí, který bych mohl udělat a který by Koláčka překvapily, ale pochyboval jsem, že myslí něco takovýho. Ale když jsem tátovi popřál dobrou noc a zamířil ke schodišti, věděl jsem, co udělám.
A chtěl jsem to provést dokonale.

Dala jsem to hned po prvnim dile,teda krom bonusu,ktery si přečtu az po druhem :D Zajímal me totiz jeho pohled začerstva po prvním Nejlepší by podle mě bylo spojit ty dvě knihy dohromady

Kristy.Seb
Kristy.Seb
01.04.2022 4 z 5

Nemůžeš selhat, když to nezkusíš.

Nemůže být tak zle, když slunce svítí na obloze.

K poslednímu dílů, jsem se dostala s velkým spoždéním. Ale Cam byl opět milý, sladký a sexy! A vlastně celá tahle série!

MAU256
MAU256
30.03.2022 5 z 5

Zřejmě jsem našla další spisovatelku, která mne chytla za srdíčko. Knížka byla krásná, romantika, trošku toho sexu a hlavně ten správný šťastný konec. Cameron byl neuvěřitelně dokonalý, trpělivý, no prostě, kdo by takového Cama nechtěl? A Avery, trošku mne štvala, ale asi na to měla nárok, ale i tak jsem si oba moc oblíbila. Už se těším na další knihu od této autorky. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Vendulik
Vendulik
27.10.2021 2 z 5

Tuto knihu si autorka mohla odpustit. Byla celkově o ničem. Nudná a nezáchranilo to ani bonusy na konci knihy. škoda, první díl je moc lepší.

princesse
princesse
01.07.2021 5 z 5

Tak jsem asi vážně naštvaná, že mám celou sérii za sebou!!! Všechny příběhy z této série měly něco do sebe a všechny, naprosto všechny se skvěle četly. Ani tento nebyl výjimkou. Mrzí mě, že už je konec. Užila jsem si to od prvního do posledního písmenka. Určitě doporučuji.

rakakan
rakakan
07.03.2021 5 z 5

Stejný příběh (Počkám na tebe), tentokrát z pohledu Camerona. Věděla jsem, o čem kniha bude, ale četla se úplně jinak. Stejně dobře jako první příběh, ale jinak. Dobrá volba. Sahám po příběhu Terezy a už se těším...

lihate
lihate
02.12.2020 5 z 5

Důvěřuj mi jsem četla jako poslední knihu z celé série. Bylo vlastně hrozně fajn, vrátit se k tomuhle příběhu, protože jsem si ho zamilovala už při čtení knihy z pohledu Avery. Z Camova pohledu se zdál jiný, zábavný a přesto stejný. Hrozně mě baví, jaký vztah mezi sebou mají Cam s Jasem. Přátelé napořád. Autorka mě celou sérií přišpendlila, hrozně se mi to líbilo a přečetla jsem ji během čtrnácti dnů celou. Trochu mě mrzí, že když knihu přečtu, a je to silnej zážitek, tak mám chuť si ji přečíst znovu a prožívat znovu to napětí a nevědomí, co je na dalších stránkách. Což už nejde. Tedy alespoň ne hned, tak třeba za pár let.

Saraken
Saraken
11.10.2020 5 z 5

Aj ked su knizky v cz tak ma to neodradilo ! Vsetky casti mam z tejto serie ;) autorka pise velmi putavo dej aj postavy su fantasticke

NewKiddo
NewKiddo
31.08.2020 5 z 5

Z Camova pohledu se mi to líbilo snad ještě více než z pohledu Avery. Ráda jsem se k jejich příběhu vrátila a bonusovou scénu jsem si obzvlášť užila. :-)

Kristulda
Kristulda
27.08.2020 4 z 5

No přišlo mi to, že nejsem cílová skupina, ale dočetla jsem.

NikolaSkop
NikolaSkop
19.07.2020 4 z 5

Za mě ano, tato kniha byla vtipná a hlavně jsem to alespoň viděla u z pohledu Cama. :) Takže jděte do toho :)

@knihomolka
@knihomolka
21.06.2020 2 z 5

Kniha byla čtivá, ale obsahovala plno nesmyslů a logických chyb, což značně narušovalo celý děj. Škoda. Kdyby si korektoři dali záležet, mohlo to být za plnej počet hvězd.

Pája699
Pája699
26.05.2020 4 z 5

Příběh Avery z pohledu Camerona....určitě jsem ráda za tuto knihu ve které se lecos vysvětlilo, ale asi doporučuji číst po nějakém časovém intervalu od sebe. Je dobré vědět, jak to všechno citil Cam, co se mu hodilo hlavou a jak to všechno bral. Krásně to do sebe zapadá. Pohodové čtení.

Khira
Khira
14.05.2020 4 z 5

Najskôr som čítala knihu z pohľadu Avery. Hneď za tým z pohľadu Camerona. Musím uznať, že obe knihy boli veľmi dobre napísané z pohľadu oboch hlavných hrdinov. To sa často nestáva keďže príbeh už poznám.

Myška43
Myška43
04.04.2020 5 z 5

Nádhera, mám ráda napsané příběhy z pohledu chlapa. Autorka je moje oblíbená, její knihu vždy přečtu na jeden zátah. Opět jsem si při četbě zavzpomínala na své mládí. Kéž by bylo více takových Cameronů na světě.

genikuxik
genikuxik
05.01.2020 2 z 5

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem v krátké době četla Počkám na tebe, ale toto mě nenadchlo.

JadeyBristow
JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Četla jsem i díl z pohledu Avery a vůbec mi nevadilo přečíst si i díl z pohledu Cama. Tuhl dvojku miluju ze všech nejvíc.

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980