Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1096 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

malazluta
29.01.2015 5 z 5

Tato knížka se po jejím přečtení zařadila hned mezi mé neoblíbenější.

nikoll
27.01.2015 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, přečetla jsem jí asi za den a čekám, že po ní šáhnu ještě jednou. Mohu pouze doporučit. A těším se na další díly této série.

barborelka
17.01.2015 5 z 5

NÁDHERNÁ!!!!! Úžasná, skvělá a dokonalá kniha. Jsem z ní úplně totálně vedle :-D

Celá tato série je díl od dílu lepší. První o Avery a Camovi mě moc nezaujal, druhý byl velmi povedený a tenhle absolutní TOP!!!!!

Kdybych mohla četla bych jí znova a znova. Krásně silný a uvěřitelný příběh. Velmi sympatičtí hrdinové a ta bonusová kapitolka ólala :-D boží zakončení.

Určitě se k ní někdy vrátím a zařazuji ji k velmi oblíbeným knihám ;-)

Turquoise
16.01.2015 5 z 5

Kniha mě zaujala a líbila se mi stejně, jako předcházející díl - příběh Avery a Camerona. Bylo to pro mě poutavé, díky, opět, vážným tématům. Těším se na další dva díly série.

misqwa
09.01.2015 4 z 5

Vážně dobrá kniha. První díl jsem nečetla, ale myslím, že to snad ani nevadí. Podle popisu mě zaujal spíše druhý díl. Musím se přiznat, že jsem čekala trošku něco jiného, ale ani tak jsem nebyla zklamaná. Rozhodně dobrá kniha na zkrácení dlouhé chvíle. Hlavní postavy v podání Jase a Tess se mi líbily, i když jsem párkrát Tess nepochopila. Každopádně jsem si čtení užila. :))

Péťa11
31.12.2014 5 z 5

Moc pěkný díl. Brala bych pokračování jejich příběhu. Oba dva díly byly super ale podle dojmu se mi líbil asi víc ten druhý díl. Každopádně jsem zvědavá na příběh Cally - podle anotace si myslím, že už to nebude z prostředí vysoký školy tak jsem zvědavá :)

Karolína18
19.12.2014 5 z 5

Nemůžu se rozhodnout, jestli mě absolutní otevřenost hlavní hrdinky odrazovala nebo jsem ji naopak obdivovala. V příbězích mám ráda rovnováhu a to i v "ubližování". Skoro mě zklamalo, že se Tereza chovala stále tak přívětivě, i když měla příležitost Jaseovi oplatit to, jak s ní zametal. Ihned po dočtení bych dala knize bez váhání 4 hvězdičky, ale teď s odstupem času, kdy je to zhruba čtyři roky po mém prvním přečtení, dávám 5. Hlavním důvodem je to, že se ke knize neustále vracím, zůstala mi v paměti a doporučuji ji jako jednu ze svým nejoblíbenějších. A pokud knize nezajistí plný počet hvězd ani její schopnost zůstat v mysli čtenářů, pak už ji asi nezachrání ani svěcená voda. Tento díl mám z celé série nejradši a stejně tak jsem si ze všech dvojic této série nejvíce oblíbila Terezu a Jase.

Jamka
16.12.2014 4 z 5

Popravdě zezačátku kniha nic moc, děj nezajímavý, se zatnutými zuby jsem se prokousala nezajímavými částmi.Naštěstí kniha ke konci dostala spád a vtáhnulo mě to do děje.

Terr21
14.12.2014 5 z 5

Když jsem knížku začínala číst, měla jsem pocit, že čtu vlastní autobiografii. Vše sedělo: zamilovanost vůči kamarádovi staršího bratra, zraněné koleno, i jméno hlavní hrdinky. Bohužel to v mém případě neskončilo tak jako v knize... Knížka se mi asi proto tak dobře četla a líbilo se mi, jakým způsobem o tom všem Tereza přemýšlela, v tom jsem se našla. Také v tom, jak to hodně řešila a pořád dokola rozebírala. Vážně jsem měla pocit, že čtu o sobě, a tak mě zajímalo, jak skončí "můj" příběh.
Velmi se mi líbila bonusová kapitola, kterou jak jsem dočetla, musela jsem si ji přečíst ještě jednou. Druhý den jsem začala číst celou knížku znova a vážně si ji nemohu vynachválit. Přijde mi hodně podobná jako Počkám na tebe, místy tam jsou stejné slovní obraty, ale to je jen detail. Na knížku nemusí mít všichni stejný názor, ale já si myslím, že byla prostě úžasná, skvělá, perfektní.

MisuleB
06.12.2014 5 z 5

Hezká kniha, ale kdyby tam bylo připomenutí, co se stalo v minulém díle, vůbec bych se nezlobila. Jednička se mi možná líbila o krapet víc, ale Jase s Jackem si prostě nešlo nezamilovat. Nejlepší byl stejně konec. x3

Lenka.Vílka
03.12.2014 4 z 5

Kniha byla dobra, ale nedosahuje kvality prvniho dilu serie...pribeh samotny me bavil mene, ale bylo to vyrovnanane faktem, ze to bylo (opet, jak vlastne jinak?) strasne dobre napsane...ani jsem se nestacila poradne nadechnout a uz jsem byla za stou strankou...cetlo se mi dobre, dalsi dil serie si rozhodne prectu, ale druhy nebude muj nejoblibenejsi...jako kniha na jedno pouziti ale Bud se mnou nezklamalo :)

Update 3.3.2015:
tohle se mi uz dlouho nestalo...menim nazor na tuhle knihu. Cetla jsem ji ted znovu (nic jineho po ruce nebylo) a doslo mi, jak jsem se po prvnim precteni mylila. Pridavam hvezdu navic a jsem rada, ze jsem knihu cetla :-)

lenula.8
01.12.2014 4 z 5

Pěkné oddechové čtení. Autorka píše velmi poutavě.

luciefeix
30.11.2014 4 z 5

super , tesim se na další díly

misicka2
30.11.2014 4 z 5

Skvělá oddychovka, která se čte sama... Doporučuji celou sérii!

bzdenca
26.11.2014 5 z 5

Dvěma slovy: Nádherná knížka. Chytne za srdce :)

Samira
25.11.2014 5 z 5

Velmi hezká knížka, v mých očích lepší, než první díl. Zápletky okolo Jase a také Tess se mi moc líbily a oceňuji originalitu. Ale musím říct, že Erik a Debbie, tam už byli navíc. Už takhle to měli těžké, nebylo nutné, to ještě vyhrocovat. Jinak jsem, ale byla moc spokojená, ústřední dvojice se k sobě hrozně hodila, sršela vtipem a závěr byl krásný. S odstupem času musím říct, že Jase a Tess jsou asi nejlepší dvojicí z celé série a jednoznačně nejvíc sexy!!!

adelaska
13.11.2014 5 z 5

Naprostá dokonalost!
Předčila i předchozí díl Počkám na tebe. A ta se mi opravdu hooodně líbila, ale tahle byla lepší.
Stále se dozvídáme o Avery a Camovi, ale hlavní hrdinka je Camova sestra Tereza, která to také dřív neměla jednoduché a schází se s nejlepším kamarádem svého bratra Jasem.
Naprosto mě to uchvátilo a já nevydržím čekat na další dva díly, co vyjdou na jaře příštího roku.
Autorka má skvělý styl psaní, čte se to úplně samo. Místy jsem se zasmála, jindy mi bylo do breku, ... Líbilo se mi to. Moc.
Pokud si chcete přečíst opravdu parádní lovestory z prostředí vysoké školy, sáhněte po této sérii.
Doporučuji všemi deseti!!!

Ivy
29.10.2014 4 z 5

Protože jsem první díl série četla už dávno, nebo né spíš dávno, ale mezitím jsem přečetla spoustu knih... než mě došlo, že vlastně čtu pokračování, které sice je o jiné ústřední dvojici ale postavy se tam objevují stejné jako v prvním díle... Byla jsem pak jako Dr. House, kterému nad hlavou blikla žárovka, až jsem se nad tím vážně pobavila. S tím vesměs zábava skončila. Přišlo mi to obrovitánsky smutné. Všemu tomu pochmurnu vede to, že najde svou spolubydlící pověšenou v pokoji. Br...

La Fiera
24.10.2014 5 z 5

Přesně to, co jsem od knihy čekala jsem dostala. :D A možná i něco trošku navíc. Tak mi to plné hodnocení nemějte za zlé. :D

Blanka29
24.10.2014 3 z 5

Další pěkná kniha od J. Lynn. Pokračování knihy Počkám na tebe. V tomto díle se blíže seznámíme se sestrou a nejlepším kamarádem Camerona, kterého známe z prvního dílu. Kniha se velmi pěkně četla, ale když porovnám oba dva díly, tak musím přiznat, že první díl se mi líbil mnohem více.